Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
bys sie zdziwił jak tam naprawde s500 spalił kapcia do 4 biegu [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 20:06_________________________________________________ i kto jest spamerem nr 1 :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a B6 da sie ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wszystko sie da troche rzezby bedzie i wsio
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zawsze mozna dorezac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co kto lubi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nawet sciemniac nie umiesz przyznaj sie ze patrzyłes na d*py jak kazdy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i wąłsnie tam gdzies był buszek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
kunsztowne i zacne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek doszło em pe trzy ??
-
[B6 AVJ] N75
tak tu masz przykładowa aukcje http://allegro.pl/zawor-turbosprezarki-1-8t-audi-a3-n75-turbo-1-8t-i1314970070.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Keg sprawia ze jest wiekszy nacisk na os przednia
-
[ALL B7] Mocowanie koła zapasowego
- Spoty Olsztyńskie
parowki kulig jest ogranizowany http://kormoran-audi.pl/viewtopic.php?f=5&t=20- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
tam sa ostatnio chore jazdy moj kolega dostał urlop na tydzien po tym jak napisał prawde o Super Userach i prawda kogos zabolała to dał urlop tam panuje owiele gorszy klimat niz u nas btw furka kox i nie daj sie tam boberek na A6- B6 DIVISION
siema z wieczora chłopaky- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jest wery wazna sprawa ju noł- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek okruszek mam ten Twoj kawalek slij na pw maaajla- Spoty Olsztyńskie
Jakże kunsztownie i zacnie ze spotkalismy sie na tym majestatycznym forum jakim niewatpliwie jest a4 klub- Spoty Olsztyńskie
siema zioom- Spoty Olsztyńskie
Parowy co tu taki spokoj elblązaki nas gonia a wy spicie :polew:- Muzyka w naszych autkach
jak lecimy mash upami to : Robin S Vs Eric Prydz Show Me Pjanoo Love (Mixmachine Mashup)- Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
i jakie wozonko usprawniał- Spoty Olsztyńskie
Q jest dobre do polatania bokami tak for fun a tak naprawde to najlepsze 4 łapy na rynku teraz ma EVO nie ma lepszego napedu Fajnie by było jakby kazde audi z Q miało Torsena 4:1 , blokade taka jak ma Marian , szperunek na osiach i by było kunsztownie i zacnie - Spoty Olsztyńskie