Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
ee to widze ze te Q to taki pic na wode fotomontarz :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ten ??
-
Spoty Olsztyńskie
A co sie stalo sie ze rolnika szukaliscie ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ja byłem na rusi
-
Spoty Olsztyńskie
i kto był pod urania ??
-
Spoty Olsztyńskie
najebanemu piekne miasto noca
-
Spoty Olsztyńskie
uczymy sie
-
[B6 AVJ] Nie grzeje
http://allegro.pl/plyn-chlodniczy-g12-vw-audi-seat-skoda-i1358834556.html cos takiego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiem ze w B5 szału nie ma ale w b6 jest o wiele lepiej podobno
-
Spoty Olsztyńskie
NIECH sporbuje odrzucic za moja fure to k**wie cały samochod zasypie i do wiosny bedzie odsniezał [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________w tamtym roku koledze pod drzwi garazowe typ z garazu z boku odrzucał snieg no to sie wkurzylismy a ze było tak 0 stopni a to był piatek najebalismy tyle sniegu ze drzwi nie było widac a w niedziele w nocy przyszedłmroz -15 i musiał biedak wszytsko skuwac :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
po 1 jebac Londyn za duzo murzynow i ciapkow tam bym dostał tam wyrok od razu za jakies pobicie albo zabojstwo po 2 oponki oponkami jak sie powiesiłem to i oponki nie pomogly :polew: po 3 dzis sasiad mi wjechał na odsniezone miejsce ktore 2 godziny wczesniej odsniezyłemi patrzył przez okno to jak podjechałem na parking za nim i on sie wjebał w moje miejsce to od razu podjechałem zastaswiłem go i mowie i co teraz ?? a on głupi usmieszek i mowie ze było wolne to wjechał Gdzie k**wa samochod dalej tez wolne tylko nie odsniezone i mowie debilowi wyjedz pan bo ja sobie tu odsniezyłem to on ze nie wyjdzie no to sobie tak mysle c**j Ci w dupe stary c**ju i poszedłem na chate wypiłem herbatke i tak se mowie c**j nie daruje mu tego patrze przez okno a sasiad pracuje w wodkanie i koparka mu miejsce odsniezała no to biegiem na doł i podchodze i mowie jaka syt miałem no to chłopaki nie myslac długo wzieli 3 łychy sniegu i zasypali sasiadowi fure od tyłu bedzie co miał c**j rano odsniezac :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
A jebac te komunistyczne miasto nawet pozadnego klubu nie mamy juz 5 razy miejsce sobie odsniezałem tylko zawsze wyjade i jaka k**wa pazerna tylko czeka zeby zajac odsniezone bo k**wa sam nie odsniezy cioty j**ane
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
znaczy się ... tobie Benjamin na ucho nie nadepnął :> Jak chcem sie delektowac dzwiekiem to jade do kumpla ktory jest audiofilem i ma taki sprzet ze bym chyba za to b8 kupił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi tam BOSE by starczyło
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
starczy mi ori sub wogole w sedanach jest wiekszy niz w avantach dziwne to troche :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Dziękuje Dziękuje autografy pózniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ba, czysta kalkulacja jak mam zapłacić jednorazowo 50zł więcej za Bukowinę to wolę zapłacić składkę i być klubowiczem i za to samo pojechać na zlocik dziwne to? Z ekonomicznego punktu widzenia nie dziwne poniewaz płącisz 50 zł mniej, bedziesz różowiutki i dzieki temu otrzymasz dostep do forum klubowego a takze bedziesz mogł witac swiezakow [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:52_________________________________________________ Niet i nie odczuwam jakoś braku tego ... a jak zapodam suba to i te Bose się schowa bo myslalem ze masz i chciałem sie zapytac jaka roznica własnie
-
Spoty Olsztyńskie
Co tam słychac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adas masz bose u siebie ??
-
Spoty Olsztyńskie
czesc Grzegorz
-
Muzyka w naszych autkach
[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________tak swiatecznie [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:07_________________________________________________Wham vs. Robert Miles - Last Christmas Children (Djs From Mars Bootleg Remix)
-
Spoty Olsztyńskie
jak Ci małolata to sobie rozbujaj :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
sie podjarałem co :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no włąsnie wiodziałem ale koszta tez sa niezłe za cene dorezania Q wolałbym pakiet S4 i dorezanie Bose d*py na to bardziej by leciały niza na Q