Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. ee to widze ze te Q to taki pic na wode fotomontarz :polew:
  2. A co sie stalo sie ze rolnika szukaliscie ??
  3. ja byłem na rusi
  4. i kto był pod urania ??
  5. najebanemu piekne miasto noca
  6. uczymy sie
  7. http://allegro.pl/plyn-chlodniczy-g12-vw-audi-seat-skoda-i1358834556.html cos takiego
  8. wiem ze w B5 szału nie ma ale w b6 jest o wiele lepiej podobno
  9. NIECH sporbuje odrzucic za moja fure to k**wie cały samochod zasypie i do wiosny bedzie odsniezał [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________w tamtym roku koledze pod drzwi garazowe typ z garazu z boku odrzucał snieg no to sie wkurzylismy a ze było tak 0 stopni a to był piatek najebalismy tyle sniegu ze drzwi nie było widac a w niedziele w nocy przyszedłmroz -15 i musiał biedak wszytsko skuwac :polew:
  10. po 1 jebac Londyn za duzo murzynow i ciapkow tam bym dostał tam wyrok od razu za jakies pobicie albo zabojstwo po 2 oponki oponkami jak sie powiesiłem to i oponki nie pomogly :polew: po 3 dzis sasiad mi wjechał na odsniezone miejsce ktore 2 godziny wczesniej odsniezyłemi patrzył przez okno to jak podjechałem na parking za nim i on sie wjebał w moje miejsce to od razu podjechałem zastaswiłem go i mowie i co teraz ?? a on głupi usmieszek i mowie ze było wolne to wjechał Gdzie k**wa samochod dalej tez wolne tylko nie odsniezone i mowie debilowi wyjedz pan bo ja sobie tu odsniezyłem to on ze nie wyjdzie no to sobie tak mysle c**j Ci w dupe stary c**ju i poszedłem na chate wypiłem herbatke i tak se mowie c**j nie daruje mu tego patrze przez okno a sasiad pracuje w wodkanie i koparka mu miejsce odsniezała no to biegiem na doł i podchodze i mowie jaka syt miałem no to chłopaki nie myslac długo wzieli 3 łychy sniegu i zasypali sasiadowi fure od tyłu bedzie co miał c**j rano odsniezac :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. A jebac te komunistyczne miasto nawet pozadnego klubu nie mamy juz 5 razy miejsce sobie odsniezałem tylko zawsze wyjade i jaka k**wa pazerna tylko czeka zeby zajac odsniezone bo k**wa sam nie odsniezy cioty j**ane
  12. znaczy się ... tobie Benjamin na ucho nie nadepnął :> Jak chcem sie delektowac dzwiekiem to jade do kumpla ktory jest audiofilem i ma taki sprzet ze bym chyba za to b8 kupił
  13. starczy mi ori sub wogole w sedanach jest wiekszy niz w avantach dziwne to troche :gwizdanie:
  14. Dziękuje Dziękuje autografy pózniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. no ba, czysta kalkulacja jak mam zapłacić jednorazowo 50zł więcej za Bukowinę to wolę zapłacić składkę i być klubowiczem i za to samo pojechać na zlocik dziwne to? Z ekonomicznego punktu widzenia nie dziwne poniewaz płącisz 50 zł mniej, bedziesz różowiutki i dzieki temu otrzymasz dostep do forum klubowego a takze bedziesz mogł witac swiezakow [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:52_________________________________________________ Niet i nie odczuwam jakoś braku tego ... a jak zapodam suba to i te Bose się schowa bo myslalem ze masz i chciałem sie zapytac jaka roznica własnie
  16. Co tam słychac
  17. czesc Grzegorz
  18. [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:01_________________________________________________tak swiatecznie [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:07_________________________________________________Wham vs. Robert Miles - Last Christmas Children (Djs From Mars Bootleg Remix)
  19. jak Ci małolata to sobie rozbujaj :gwizdanie:
  20. sie podjarałem co :polew: :polew: :polew:
  21. no włąsnie wiodziałem ale koszta tez sa niezłe za cene dorezania Q wolałbym pakiet S4 i dorezanie Bose d*py na to bardziej by leciały niza na Q

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.