Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
ostatnio gadałem z 3 chłopakami w subarynach i sie pytałem co jest jak pały wpadna a oni ze rok temu kercili baczki w 3 na raz kolega krecił kamera i psy wpałdy to chcieli kazdmu wbic po 500zł to chłopaki tylko powiedzieli ze nie maja zadnego nagrania i im nic nie udowodnia i nie przyjeli mandatow i sprawa trafiła do sadu i wygrali sprawe zekomo wpadli w poslizg [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 23:00_________________________________________________btw dzis u mnie koles podjechał A8 4.2 Q i wjebał sie w ostra zaspe i wysiada i mowie do niego ze nie wyjedzie a on do mnie " dzieciaku nie martw sie mam Q i ze na bank wyjedzie no to ja mowie zeby nie przeceniał tego napedu i mowie ze moge załozyc sie o 4 pak ze nie wyjedzie no jaki był wynik ??? w 4 go wypychali :polew: :polew:" Jak maja byc dalej takie zimy to ja pier.. Q i kupuje takie cos http://otomoto.pl/kraz-kraz-255b-z-wojska-sprawny-T2052148.html :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Andrzeju luzuj posladki Adrian napisał to w sumie w takiej przenosni ze ciezko Ci ebdzie sprzedac te siłowniki za cene jaka tam masz na paragonie czy na fakturze takze nie bierz to do siebie jako atak ani głupi koment tak btw pojawiasz sie z nikąd piszesz posta ze cos chesz sprzedac i tyle Cie juz tutaj pewnie widziec bedziemy Fajnie by było jak bys czesciej pisał i wpadał na spoty tak dla rozluznienia Andrzeju Nie Denerwuj Się
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trzeba było brac Bi Em Dablju z X-drivem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
troche roboty by było dlatego wrzuc 2.7 BiT
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jestem ciekaw ile takie 3.0TDI łyka tak przy dynamicznej jezdzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To tak jak dla mnie diesel ale od 3.0 [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 22:33_________________________________________________ no niestety benza zawsze bedzie wiecej palic do tego ceny paliw ceny to mamy Europejskie ale zarobki to ni c**ja jesli to jest ta 2ga Irlandia tuskolandia to ja pier**le takie panstwo
- B6 DIVISION
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wiedziałem ze tak napiszesz tylko własnie czekałem na taki post na temat spalania no ale co jak co to 20l jak 4.2 to to nie pali Swoja droga powinien byc taki silnik co pali mało, kreci sie jak benzyna kpie z dołu i kopie z gory :kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 21:29_________________________________________________btw widzicie chłopaki jak wam rozbujałem temat oda razu pare stron nadrobiliscie
-
B6 DIVISION
nie no zobacz nie jest najgorsza http://shaylaren.co.uk/
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.shaylaren.com/ nr 2 w całej okzaałosci
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1.9 nie jedzie 1.8 tez nie jedzie za to autobus MPK jedzie :polew: Veyron tez jedzie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:30_________________________________________________ jaki smrodek benzynka ładnie pachnie Buszek nie daj sie zawsze mow tak jak ja " Co wy dieslowcy wiecie o krainie 7 tys obrotow " a ja Ci ebda chcieli dosrac ze nie masz przy 1,5k obotow iles tam niutonow to odpowiadaj: 1 " że benzyna jedzie moca a nie Nm" 2 " ze 1.5k to Twoja benzyna pali mniej niz diesel " :polew: 3. i to juz tak na koniec zeby wjechac im na ego " to prawdziwy meżczyzna jezdzi turbo benzyna " :decayed: :decayed: :decayed: no to teraz tylko czekac na kontry od Dieslowcow
-
B6 DIVISION
Pany ktory avatar lepszy ?? 1. 2. 3.
-
Spoty Olsztyńskie
Ej skurwinoxy patrzcie mam nowego Avatara tzn d*pa ta sama tylko wiecej pokazuje [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:18_________________________________________________głusujmy :> 1. 2. 3.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
macie na dokładke A jak ebdziecie grzeczni to jutro beda tyłki trzesace sie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
głusujmy :> 1. 2. 3. [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________http://www.funnyjunk.com/funny_gifs/8553/pulling+pantz+up/ link do tej czarnuli fajna pupa szkoda ze brunetka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ten moze byc ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale za***iste dziewuchy jak widze to zdjecie to bez kitu nie dziwie sie ze ciezko jest Ci je rozroznic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To Ty teraz Bartek w domu niezły babiniec masz na podpaski nie zarobisz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no jak nie jak tak, ale tylko jak leżą obok siebie i mogę porównać a jak np jedna zona trzyma a 2 w łozeczku i jednej nie widzisz to jestes w stanie powiedziec jak ma na imie bez porowynywania z 2ga ??- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale juz rozpoznajesz ktora to ktora ??- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
po co mu trumnowóz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co rezaliscie ??- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no u nas tez cos tam pada [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:42_________________________________________________- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
eee gosciu co to ma byc jak TY sie zachowujesz pada snieg u was ?? - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody