Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
jak to dioda z interchipu jest x3 :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ja sobie zamowiłem nad rejestracje 20 zł za szt zeby mi sioe bład na fisie nie wyswietlał
-
Spoty Olsztyńskie
kurna musiałem se drina zrobic bo tak sie usmiałem ;d i pomyslałem zeby jeszcze milej było to drin
-
Spoty Olsztyńskie
ja sie boje
-
Spoty Olsztyńskie
Tymasz ramki :gwizdanie: ale Maxym normlanie rozjebałes bank dzisiejszego dnia to tak samo jak np bym powiedział ze mam dostac od audi s4b8 bo kocham audi i ebda mieli darmowa reklame [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________ maxym jak ty chesz sobie wyrezac je sam bo nie kuamam sam wyprosukujesz zarowke LED ??
-
Spoty Olsztyńskie
jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki jebłem :naughty: przeciez to grosze kosztuje kupic Ci ??
-
Spoty Olsztyńskie
tak wąłsnie poki nie amsz ramek mody sie nie licza
-
Spoty Olsztyńskie
ramek klubowych nie ma wstyd
-
Spoty Olsztyńskie
no bo te twoje zołcichy to wygladaja jak poł d*py zza krzaka jak bys miał xenon 4300 to tak nie widac a przy tych twoich to jak tecza oooooooooooooo tak [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ja sobie dzis robiłem liste tak mniej wiecej to na czesciach na allegro tak z 15 tys bym musiał miec a z ASO to tak z 50 :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________Ooooo i Grzegorz sie pojawi ł jak tam logi ??? robiłes z Pawłem ??
-
Spoty Olsztyńskie
dod niech mikołaj dorzuci w gratisie zderzak przod i tył, listy boczne , grill w pakiecie optycznym czern i spojler na klape [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:51_________________________________________________ [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
http://allegro.pl/audi-a4-s4-bixenon-bi-xenon-kpl-i1319878495.html CZARNY SRODEK
-
Spoty Olsztyńskie
nie no tak na soczewce to wiesz jest pikus _ najgorzej jak ktos w taki stary przepalony klosz wj***e hidy i wtedy jest masakra :(
-
Spoty Olsztyńskie
Maxyjm ja tez nie mrygam jak ktos ma zle ustawione szkoda moich zarowek Najgorzej jak ktos kto ma takie zarowki zle ustawione jedzie za toba jak nie masz fotochromatycznych lusterek to lipa:( w takiej syt pozostaje dac sie wyprzedzic i jak taki delikwent wyprzedzi to usiasc mu naogonie z długimi mowie wam skutkuje w 100%
-
B6 DIVISION
za***iste te bluzy sa Na stronce tapmadl jest tego od zajebania powinni ruszyc z masowa produkcja
-
B6 DIVISION
Tak myslalem ze Nosfer to jakis wykształciuch
-
B6 DIVISION
no jak Cie murzyny w Afryce dorwa to Cie wuruch.. bez oporu
-
B6 DIVISION
- Spoty Olsztyńskie
no cos tam wspominałes ostatnio na spocie ze kupiłes jakas cysterne botoxu czy cos takiego- Spoty Olsztyńskie
nie dygaj nic najwyzej dowod pozycza albo wez jakies zarowki na zamianke woz ze soba i szybku na miejscu wymienisz jak cos- Spoty Olsztyńskie
Ja z Adrianem jestesmy hmmmm madafakersi rozpier dalatorzy kosmosu czyt. Bożyszcza olsztynskiej starowki :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________btw Maxym jak tam twoje zenony ???- Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
Marian TY masz 28 lat ?? ja pier**le myslałem ze z 25 Stary kon jestes :decayed:- [ALL B6] Zegary z kolorowym fisem 1.9
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84383.45 tu masz temat o kolorowym fisie- Siłownia
JAKI kozak w polowce tommiego hilfigera na 5 zdjeciu same sweet focie pudziana :>- Siłownia
Panowie a co to jest anapolon czy jakos tak ?? a tak wogole to mam pytanie jak domowym sposobem wyrzezbic sobie miesnie skosne brzucha chyba tak to sie chyba nazywa - Spoty Olsztyńskie