Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. jak to dioda z interchipu jest x3 :gwizdanie:
  2. ja sobie zamowiłem nad rejestracje 20 zł za szt zeby mi sioe bład na fisie nie wyswietlał
  3. kurna musiałem se drina zrobic bo tak sie usmiałem ;d i pomyslałem zeby jeszcze milej było to drin
  4. ja sie boje
  5. Tymasz ramki :gwizdanie: ale Maxym normlanie rozjebałes bank dzisiejszego dnia to tak samo jak np bym powiedział ze mam dostac od audi s4b8 bo kocham audi i ebda mieli darmowa reklame [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________ maxym jak ty chesz sobie wyrezac je sam bo nie kuamam sam wyprosukujesz zarowke LED ??
  6. jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki jebłem :naughty: przeciez to grosze kosztuje kupic Ci ??
  7. tak wąłsnie poki nie amsz ramek mody sie nie licza
  8. ramek klubowych nie ma wstyd
  9. no bo te twoje zołcichy to wygladaja jak poł d*py zza krzaka jak bys miał xenon 4300 to tak nie widac a przy tych twoich to jak tecza oooooooooooooo tak [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ja sobie dzis robiłem liste tak mniej wiecej to na czesciach na allegro tak z 15 tys bym musiał miec a z ASO to tak z 50 :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________Ooooo i Grzegorz sie pojawi ł jak tam logi ??? robiłes z Pawłem ??
  10. dod niech mikołaj dorzuci w gratisie zderzak przod i tył, listy boczne , grill w pakiecie optycznym czern i spojler na klape [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:51_________________________________________________ [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________
  11. http://allegro.pl/audi-a4-s4-bixenon-bi-xenon-kpl-i1319878495.html CZARNY SRODEK
  12. nie no tak na soczewce to wiesz jest pikus _ najgorzej jak ktos w taki stary przepalony klosz wj***e hidy i wtedy jest masakra :(
  13. Maxyjm ja tez nie mrygam jak ktos ma zle ustawione szkoda moich zarowek Najgorzej jak ktos kto ma takie zarowki zle ustawione jedzie za toba jak nie masz fotochromatycznych lusterek to lipa:( w takiej syt pozostaje dac sie wyprzedzic i jak taki delikwent wyprzedzi to usiasc mu naogonie z długimi mowie wam skutkuje w 100%
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za***iste te bluzy sa Na stronce tapmadl jest tego od zajebania powinni ruszyc z masowa produkcja
  15. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myslalem ze Nosfer to jakis wykształciuch
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no jak Cie murzyny w Afryce dorwa to Cie wuruch.. bez oporu
  17. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. no cos tam wspominałes ostatnio na spocie ze kupiłes jakas cysterne botoxu czy cos takiego
  19. nie dygaj nic najwyzej dowod pozycza albo wez jakies zarowki na zamianke woz ze soba i szybku na miejscu wymienisz jak cos
  20. Ja z Adrianem jestesmy hmmmm madafakersi rozpier dalatorzy kosmosu czyt. Bożyszcza olsztynskiej starowki :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________btw Maxym jak tam twoje zenony ???
  21. Marian TY masz 28 lat ?? ja pier**le myslałem ze z 25 Stary kon jestes :decayed:
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84383.45 tu masz temat o kolorowym fisie
  23. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    JAKI kozak w polowce tommiego hilfigera na 5 zdjeciu same sweet focie pudziana :>
  24. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie a co to jest anapolon czy jakos tak ?? a tak wogole to mam pytanie jak domowym sposobem wyrzezbic sobie miesnie skosne brzucha chyba tak to sie chyba nazywa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.