Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. zobacz moze cos sie przyda
  2. oto chodzi ??
  3. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no i wazne tez chciec bo jak to sie mowi ' z niewolnika nie ma pracownika" Ja to podziwiam ludzi ze maja taka zajawke te diety, treningi itp itd :> Ja osobiscie wole isc na melanz
  4. oto chodzi ??
  5. zycie a blacharze i mechanicy zacieraja rece
  6. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierr... vaga zostan TAP MADL
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu te zdjecie takie małe cos sie nie chce powiekszyc 1szy raz widze takie cos Grzesiek a Ty masz u siebie wentylacje stołkow czy cos takiego ??
  8. PeWeX - Dziunia
  9. Tez kiedys miałem problem z katem albo check albo na czerwono w kodach gotowosci (READINESS) i 2 lambda była nowa W serwisie mowili ze kat moze byc zalany paliwem i ze trzeba furke troche przypalowac :gwizdanie: troche pokatałem i jak narazie spokoj
  10. siema RÓŻOWIUTKI patrzcie jak to ładnie by wyglądało Zaleczeq jak słitaśnie :polew: :polew:
  11. Własnie kurw.. co to ma byc ja sie pytam gdzie byli rodzice ?? tak byc nie moze pozabierac te kolorki i oddac mi i Adrianowi to było po 1 po 2 Marian daj fotki po 3 Marian opisz ten zlot majowy po 4 mam takie pytanko jak najwiekszy spamer moze bysmy np za 2 tygle spotkali sie przy hali urani bo teraz szybko sie ciemno robi a tam niby latanie sa ale nie swieca i ciemno jak w d*pie :gwizdanie: całe szczescie ze pojawi sie Maxym ze swoimi swiatłami poliftowymi i zestawem hid to oswietlił cała miejscowke
  12. tak własnie patrze ze chyba od nas mało co kto pojedzie bo Kaletka bedzie tydzien wczesniej takz e zalezy jak z kasa bedzie
  13. dobrze
  14. ja tez bede tak ok 21 bo ze streetu lipa w połowie 3ki dopiero trakcje łąpie
  15. ja jednak bede cieszycie sie ??
  16. Ty Monika, Marek, Maxym i moze Adrian aaa i moze gruby wpadnie tak o 23
  17. ja Ci poszydze z kolegi ale ze scignaka nici bo pogoda nizbyt trakcji bedzie brak a co do mojej przegranej no to wiesz raz sie wygrywa , raz przegrywa takie zycie ale liczy sie fun :evil: ale raczej przy S4, cuprze R, typeR, to nie mam czego szuakc
  18. Ogien w szopie i do przodu
  19. takie zycie street nielegal wazniejszy
  20. mnie na bank nie ma :gwizdanie:
  21. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    o tych nogach to prawda wiekszosc takich osiedlowych sterydziazry zapomina o nogach a pozniej dostaje 2-3 low kicki i lezy na glebie albo smiesznie to wyglada u gory rozjeb.. jak dzik po zołedziach a nogi jak wykałaczki
  22. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chodziłeś kiedykolwiek na siłownie? Chyba nie, podejrzewam, że gdybyś chodził to wiedziałbyś, że siłownia to nie tylko lepszy wygląd ale i dużo lepsze samopoczucie. Siłownia to nie tylko biceps - to mięśnie grzbietu, mocne nogi itd. Adam luzuj posladki chodziłem tylko rozmowa akurat była o sterydach a nie o samym uczeszczaniu na siłke. Osobiscie tez chodziłem dla lepszego samopoczucia. Tylko mieszkajac na blokowisku i gdzie wiekszosc z osiedla uczeszczajacych na siłke z d*py za przeproszeniem ma sito no to sory Ja nie mowie ze kazdy kto chodzi na siłke ma byc zaraz jakis duzy i brak koks Patrzac po swoim osiedlu widze ze wiekszosc kujacych robi tzzw zestaw dyskotekowo-plazowy czyt. klata-bic-tric
  23. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    nie no skoro masz z tego satysfakcje to spoko nikt tu nie powinien matkowac bo to nei ma sensu
  24. Zaleczeq odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Iro walisz cykle to twoja sprawa kazdy ma prawo wyboru:) bierzesz koks ale co z tego masz ?? no chyba ze masz jakas prace ze potrzebna Ci jest siła fizyczna albo jakis sport silowy [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________Czy moze poprostu chesz byc duzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.