Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
I co zobaczyłeś ? Ech przejdźcie chłopaki na traktorki :kox: noł faking łej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak patrze na necie to znajduje tylko do RNS-E a do RNS-D nir moge ogarnac
-
[B6 AVF] Mapa Polski DX
A czy jest jakas róznica miedzy mapami RNS-d a RNS-e ?? bo mi do takiej navi aktualizacja potrzebna :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
a chu.. wie :polew: wpadłem do Pawła to popatrzylismy na auto jak stoi na placu i przyjelismy apre piwek i tyle :decayed: :decayed: pełna integracja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mada faka szit hapens
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szukaja mi nie działa:(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a jak to poznac czy jest dx czy non dx
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem jaka wujek ma w a4 taka navi kwadratowa Navigation plus bodajrze i potrzebuje jakiejs aktualizacji map[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 19:50_________________________________________________
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie spisałes sie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bez takich Bez kozactwa mi tu u siebie jestes ze sie rzadzisz ?? :polew: Dobra Patryczku pomozesz z ta aktualizacja ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W du... se włoz te :szukaj: jak by mi szukajka działała to bym sie nie pytał Patryk :confused4: :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
tak trzymac
-
Spoty Olsztyńskie
co TY gadasz Polak nie wielbład pic musi :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
joł joł Patryk :)- Spoty Olsztyńskie
Siema bandyty [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:48_________________________________________________Adrian sorki z enie odebrałem jedzenie było wazniejsze Pewnie dzowniłes sie zapytac co z autkiem?? Uszczelka pod pokrywa :gwizdanie: a reszte to powinien dopisac Pawciu A ze wszystko było na wierzchu to wleciało pare gratow Paweł troszke sie nudził to pogrzebał w autku No i teraz to wyglada tak- [B6 AVF] Mapa Polski DX
Podłacze sie pod pytanie chodzi o aktualizacje map czy mozna je gdzies kupic badz sciagnac- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: Chłopaki mam pytanko skad moge załtwic aktualizacje map do NAVI PLUS- Walka z nielegalnymi fotoradarami
ale zeby udowodnic ze nie było straznika musiałbys sie zatrzymac i zrobic fote albo filmik nakrecic- Walka z nielegalnymi fotoradarami
Koles dobrze jedzie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi sie zawsze bardziej sedany podobały dlatego jest sedan a Bartek kupi przyczepke na wozki- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adas a co sedan to gorszy ??- Spoty Olsztyńskie
Widac Grzesiu ze Patryk czyta nasze posty bo ja tak kiedys napisałem- Spoty Olsztyńskie
100 LAT :drunk: :drunk:- Spoty Olsztyńskie
kur.. my to naprawde jestemy agenci :polew: nie dosc ze fury rozwalone poszliopijac smutki i jeszcze reke w szynie masz :tongue4: - Spoty Olsztyńskie