Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. I co zobaczyłeś ? Ech przejdźcie chłopaki na traktorki :kox: noł faking łej
  2. Jak patrze na necie to znajduje tylko do RNS-E a do RNS-D nir moge ogarnac
  3. A czy jest jakas róznica miedzy mapami RNS-d a RNS-e ?? bo mi do takiej navi aktualizacja potrzebna :gwizdanie:
  4. a chu.. wie :polew: wpadłem do Pawła to popatrzylismy na auto jak stoi na placu i przyjelismy apre piwek i tyle :decayed: :decayed: pełna integracja
  5. a jak to poznac czy jest dx czy non dx
  6. nie wiem jaka wujek ma w a4 taka navi kwadratowa Navigation plus bodajrze i potrzebuje jakiejs aktualizacji map[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 19:50_________________________________________________
  7. bez takich Bez kozactwa mi tu u siebie jestes ze sie rzadzisz ?? :polew: Dobra Patryczku pomozesz z ta aktualizacja ??
  8. W du... se włoz te :szukaj: jak by mi szukajka działała to bym sie nie pytał Patryk :confused4: :tongue4:
  9. tak trzymac
  10. co TY gadasz Polak nie wielbład pic musi :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. joł joł Patryk :)
  12. Siema bandyty [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 16:48_________________________________________________Adrian sorki z enie odebrałem jedzenie było wazniejsze Pewnie dzowniłes sie zapytac co z autkiem?? Uszczelka pod pokrywa :gwizdanie: a reszte to powinien dopisac Pawciu A ze wszystko było na wierzchu to wleciało pare gratow Paweł troszke sie nudził to pogrzebał w autku No i teraz to wyglada tak
  13. Podłacze sie pod pytanie chodzi o aktualizacje map czy mozna je gdzies kupic badz sciagnac
  14. :polew: Chłopaki mam pytanko skad moge załtwic aktualizacje map do NAVI PLUS
  15. ale zeby udowodnic ze nie było straznika musiałbys sie zatrzymac i zrobic fote albo filmik nakrecic
  16. Koles dobrze jedzie
  17. mi sie zawsze bardziej sedany podobały dlatego jest sedan a Bartek kupi przyczepke na wozki
  18. Widac Grzesiu ze Patryk czyta nasze posty bo ja tak kiedys napisałem
  19. 100 LAT :drunk: :drunk:
  20. kur.. my to naprawde jestemy agenci :polew: nie dosc ze fury rozwalone poszliopijac smutki i jeszcze reke w szynie masz :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.