Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Jak tam reka
  2. Jedziemy z Adrianem [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:42_________________________________________________Adrian niestety uległ awarii po wczorajszej flaszce i browarach tzn miał dzwona z chodnikiem Karol zabierzesz mnie ze soba ?? :naughty:
  3. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    amerykanskie 730 Polskich 600 z tego co wiem amerykance lubia zawyzac horsy
  4. a kto bedzie ??
  5. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak B6-kowcy to krawaciaże to B7-kowcy ?? :mysli: o B8 nawet nie pytam :polew:
  6. Na Rataja ?
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: :polew:
  8. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrze ze Poziek nie ma juz B6 bo on jest ksiegowym to bysmy mu wpałcili i ujjj tyle tych pieniedzy bysmy widzieli
  9. To Paweł widze bedze miał pełne rece roboty Twoj rozrzad + rozrzad u Maxyma moja padlina to i jeszcze Karol przyprowadz swoja fure :decayed: i zrobimy spota u Pawła na placu :polew: :polew:
  10. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    - to może ja podam nr konta... :polew: Swoj czy Nosba znasz na pamiec :polew:
  11. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiem i musze pilnowac bo panowie moderatorzy mi go usuwaja ale sie nie daje Nosb a co bedziesz rezał Bi turbo
  12. i GDZIE bedziesz robił ??
  13. co jutro pijemy ?? wode[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:44_________________________________________________ wode wode oni pili pili wode i walczyli z zycia trudem .....
  14. trzeba przepic te fatum stanac do walki o kieliszka
  15. ja mam weselna
  16. :polew: :polew: to co tez chcesz opijac z nami ?? :polew:
  17. zit hajj
  18. No dobra takie rozwiazanie mi sie podoba [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:14_________________________________________________Grzegorz heloł
  19. To teraz adrian avatar zarzuc :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:03_________________________________________________Karol dzieki tej kupecie wie co to kraina 7 tys obrotow [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 23:03_________________________________________________Nie obrazicie sie jak jutro wapdne z kolezankami
  20. znam ta stronke Karol [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:54_________________________________________________ jo nyga [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:55_________________________________________________jA jestem Forfiter
  21. JUZ sie robi Adrianku 1 2 pozniej wybierasz plik i tyle
  22. Chyba na serio trzeba bedzie zmieniac znaczki [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:40_________________________________________________No jak to nie wiesz jak? ? normalnie dodaj zdjecie taka opcja
  23. chwila przerwy chłopaki REKLAMA
  24. zajebał dzwona ?? jak przed wczoraj go widzialem ejszcze nie wiem jak wy ale ja juz sie przygotowuje :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: oooołłł jeeeee Bi em dablju :polew:
  25. :polew: :polew: :polew: buhehehe jebłem ADRIAN [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:24_________________________________________________cZesc bejbe mam bi em dablju e30 na podtlenku el pi dżi ale jestem z A4 klubu :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.