Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  2. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Reniu dobrze prawi polac mu
  3. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    np TY i bedziesz prezesem 2 klubów
  4. btw 2.2T to 5 cylindrowiec R5 po 4 zaworki na cylinder 2.2T lekko dłubniete
  5. tu masz Andrzej przykłądowy wykres BFB po wizycie u Rogala
  6. na liczniku czy naprawdde
  7. 3 lata temu ooo to dinozaury jeszcze po ziemi biegały
  8. To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu no to w końcu musisz spuścić z ręcznego :gwizdanie: ja jebie Maciek jak Ci 1.9 tdi tyle pali to niezle musisz latac chyba z odcinki startujesz
  9. albo mi oczy piz*a zarosły albo ja tam widze benzyny http://www.mrmotors.pl/ dla mnie to sie moze i uczyc na moim wazne zeby było pod 200 Marian moze i nie oto chodzi ale najalpeiej to by trzeba było miec TE DE ŁI do jazdy na codzien a do szalenstw benza
  10. To kiedy Ty u niego program robiłes??
  11. Andrzeju zobacz ile on juz benzyn zrobił
  12. bo tak gadałem z kumplem ze on tez chce program w swojej Cuprze to polecimy we 2 a i tak an wiosne pewnie ebdzie grupowy chip to sie podepniemy zawsze troche taniej bedzie
  13. ta do rogala
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema z wieczora Be szóstkowcy
  15. ja sie wybieram na wiosne na program tzn taki mam plan
  16. nie daj sie namowic taki AFN bedzie ejchal przed Toba posci baka z d*py i bedzie zasłona dymna i juz nic nie ebdziesz widział i jebniesz w zaspe jak Marian
  17. ja to w zime mało jezdze Adim bo ruszam z odcinki a on w miejscu :polew:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________mi pali tyle co "1.9TDi czyli 4.5 -5.5 w pełnym załadunku i 4 osoboami na pokładzie i na blacie 160 -180 " :polew: własnie dzis czytałem gdzies najkims forum i ktos tak napisał :polew: albo ze koles 1.9tdi AVF-em opitala BEX-a :polew: :polew: ludzie to jednak maja fantazje No mi na fisie pokazuje 9.5 tylko ja wiesz w ziem to eco driving ale mysle ze tak z 11 opierdoli
  18. 13 ja pier**le wez sprawdz moze ty jednak masz te Q
  19. Siema moj paziu jak Ty sie odzywasz do swojego miszcza
  20. Dlatego nie wk***iac mnie bo was sprzatne :polew:
  21. JESTESMY W MEDIOLANIE [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:41_________________________________________________ OOO nowosc sam krazek w sumieniedawno wyszedł ja bym polecił cała płytke Alex MORPH - Hands On Armada (2010)
  22. k**wa tez takiego kiedys mialem 1.3 silnik polo kozak maszyna stary był za***iście zadowolony bo był wysoki i jak ojciec na polowania jezdził to mowił ze k**wa po duzych zaspach nawet smigał tylko skrzynia byłą chyba 4ka:( i bagaznik 500 litrow [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:32_________________________________________________a teraz raz Audi pojechał to sie załamał :polew: do kostek sniegu i c**j koniec jazdy :polew:
  23. tam na zdjeciu to nie przypadkiem obok Vki toWartburg :gwizdanie: ??
  24. ja nawet z Q bym nie wjezdzał w takie zaspy bo szkoda by mi było fury no chyba ze jak bym miał jakies Q7 tak zeby sie nie powiesil za szybko nie no wiadomo + jest w c**j w Q tylko ze w osobowce to snieg po kolana i sie powiesisz i nawet 4 łapy nie pomoga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.