Treść opublikowana przez Zaleczeq
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Reniu dobrze prawi polac mu
-
B6 DIVISION
np TY i bedziesz prezesem 2 klubów
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
btw 2.2T to 5 cylindrowiec R5 po 4 zaworki na cylinder 2.2T lekko dłubniete
-
Spoty Olsztyńskie
tu masz Andrzej przykłądowy wykres BFB po wizycie u Rogala
-
Spoty Olsztyńskie
na liczniku czy naprawdde
-
Spoty Olsztyńskie
3 lata temu ooo to dinozaury jeszcze po ziemi biegały
-
Spoty Olsztyńskie
To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu no to w końcu musisz spuścić z ręcznego :gwizdanie: ja jebie Maciek jak Ci 1.9 tdi tyle pali to niezle musisz latac chyba z odcinki startujesz
-
Spoty Olsztyńskie
albo mi oczy piz*a zarosły albo ja tam widze benzyny http://www.mrmotors.pl/ dla mnie to sie moze i uczyc na moim wazne zeby było pod 200 Marian moze i nie oto chodzi ale najalpeiej to by trzeba było miec TE DE ŁI do jazdy na codzien a do szalenstw benza
-
Spoty Olsztyńskie
To kiedy Ty u niego program robiłes??
-
Spoty Olsztyńskie
Andrzeju zobacz ile on juz benzyn zrobił
-
Spoty Olsztyńskie
bo tak gadałem z kumplem ze on tez chce program w swojej Cuprze to polecimy we 2 a i tak an wiosne pewnie ebdzie grupowy chip to sie podepniemy zawsze troche taniej bedzie
-
Spoty Olsztyńskie
ta do rogala
-
B6 DIVISION
siema z wieczora Be szóstkowcy
-
Spoty Olsztyńskie
ja sie wybieram na wiosne na program tzn taki mam plan
-
Spoty Olsztyńskie
nie daj sie namowic taki AFN bedzie ejchal przed Toba posci baka z d*py i bedzie zasłona dymna i juz nic nie ebdziesz widział i jebniesz w zaspe jak Marian
-
Spoty Olsztyńskie
ja to w zime mało jezdze Adim bo ruszam z odcinki a on w miejscu :polew:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________mi pali tyle co "1.9TDi czyli 4.5 -5.5 w pełnym załadunku i 4 osoboami na pokładzie i na blacie 160 -180 " :polew: własnie dzis czytałem gdzies najkims forum i ktos tak napisał :polew: albo ze koles 1.9tdi AVF-em opitala BEX-a :polew: :polew: ludzie to jednak maja fantazje No mi na fisie pokazuje 9.5 tylko ja wiesz w ziem to eco driving ale mysle ze tak z 11 opierdoli
-
Spoty Olsztyńskie
13 ja pier**le wez sprawdz moze ty jednak masz te Q
-
Spoty Olsztyńskie
Siema moj paziu jak Ty sie odzywasz do swojego miszcza
-
Spoty Olsztyńskie
Dlatego nie wk***iac mnie bo was sprzatne :polew:
-
Muzyka w naszych autkach
JESTESMY W MEDIOLANIE [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:41_________________________________________________ OOO nowosc sam krazek w sumieniedawno wyszedł ja bym polecił cała płytke Alex MORPH - Hands On Armada (2010)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema pokemony
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa tez takiego kiedys mialem 1.3 silnik polo kozak maszyna stary był za***iście zadowolony bo był wysoki i jak ojciec na polowania jezdził to mowił ze k**wa po duzych zaspach nawet smigał tylko skrzynia byłą chyba 4ka:( i bagaznik 500 litrow [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:32_________________________________________________a teraz raz Audi pojechał to sie załamał :polew: do kostek sniegu i c**j koniec jazdy :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
tam na zdjeciu to nie przypadkiem obok Vki toWartburg :gwizdanie: ??
-
Spoty Olsztyńskie
ja nawet z Q bym nie wjezdzał w takie zaspy bo szkoda by mi było fury no chyba ze jak bym miał jakies Q7 tak zeby sie nie powiesil za szybko nie no wiadomo + jest w c**j w Q tylko ze w osobowce to snieg po kolana i sie powiesisz i nawet 4 łapy nie pomoga