Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja tak nigdy nie mowilem u nas smierdzi komuna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wy to przynajmniej gokarty macie bo u nas to sa sezonowe rozkładane pod Carefurem :polew:
-
Muzyka w naszych autkach
ARO - Ken i Barbi
-
Muzyka w naszych autkach
Zobacz w tym wątku było juz troche takiej muzy
-
Spoty Olsztyńskie
małolatki by robiły wow i kisiel w gaciach i SwEeT fOcIe na nk
-
Spoty Olsztyńskie
ale ta lotka to pozal sie Panie Boże chyuba na agro tjuningu remizowym zdobyta
-
Spoty Olsztyńskie
O tym ze .... hmmmm np taniej poruchasz na miescie nie w agencji
-
Spoty Olsztyńskie
i pozniej wstążeczke sobie pod szyje zaczepisz
-
Spoty Olsztyńskie
koniecznie rózowa
-
Spoty Olsztyńskie
Karol fajne fele chromowane wystawiłes na allegro
-
Spoty Olsztyńskie
cena ok 40 zł jak nie bedzie na miejscu to zamówic Ci ??
-
Spoty Olsztyńskie
Adrianie misja ratownicza zakonczona dawj nr czesci :evil:
-
[ALL B6] Korbki
ok dzięki bardzo
-
[ALL B6] Korbki
Potrzebuje nr korbki prawej, lewej kolor czarny
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Jak paliłem na spotach to nigdy mnie nie opitoliłes
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
elita elit :good:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiu zapodaj foty ze zlotu bo na ogolnopolskich widze 16 stron brendzlowania a fotki 2 osoby jak narazie zamiesciły
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
A mi dopiero miesiąc
-
Strefa Śmiechu
Gdzie jest krzyż?! - Dyskoteka (OMEGA CLUB)
-
Spoty Olsztyńskie
Kultura była na poczatku a pozniej trzoda :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
oooooo kur*** umieram nie pije do nast weekendu
-
Spotkania na drodze
Tak tak pozdrawiamy Środkowym Palcem :yeah:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
a nie powiedział chociaz "Koniec imprezy dziekuje odbranoc" jak w tym filmiku Niezapomniana 18 ORYGINAŁ :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
nie ma :>
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE
Wszyscy juz pewnie zaniemogli :polew: :drunk: