Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. moj kumpel ma 3cx ale nei wiem czym sie rozni od 4cx nie znam sie na tym :gwizdanie: Dobra luzuje kołka spinam wrotki i jade na melanż 3m sie
  2. czasem się zdażają ,ja miałem przed wirusem 150,8KM AVF-a Dobra Bartek nie chwal sie ze miałes ARL zamiast AVF
  3. ze zbiornika Od spryskiwaczy chyba bo bedzie taka predkośc ze cała szybaw muchach bedzie :polew: :decayed:
  4. aa no chyba ze myslałem ze chodzi o serie ale takie 1.8T po programie tez bedzie lepiej szło A co Wam sie dzieje z FISem ??
  5. Witam Elbląg no 10 to łyka łyka ale 150 konnych nie było w A4 te 150 konne to chyba ARL co ??
  6. to jeszcze z czasów kiedy słuchałem hh
  7. No bo mowie przyjedzie mod i przygraniemy po kropku
  8. No i tak trzymać :good: Zatem konczymy bo przyjdzie mod i przygarniemy kropka :polew: Back to topic Retro musi byc
  9. Chłopaki luzowac posladki nie robic :offtopic: to jest rzecz gustu co kto lubi Gadki takie jak u mnie na podwórku kłotnia o to kto jest lepszy na rynku. Czuje sie jak bym widział u mnie chłopakow pod blokiem Jeden woli Tedzika, drugi HG, trzeci Firme itp itd. Ale nie ma co sie oszukiwac piosenkarz, raper= zawod artysta czyli praca ma na tym zarobic i tyle Czasem jest tak ze jeden robi to tylko dla chajsu a czasem ze lubi to co robi (rapuje, spiewa) i jeszcze na tym zarabia Macie tu cos na rozluznienie i nie spinac sie jak sterydziarze na dyskotekach :tongue4:
  10. byłem zamowione
  11. otoż to bo licza sie ludzie tzw EKIPA MOCNEGO PIERD....
  12. Oooo chłopaki widze macie świeżaka
  13. Ale po 10 min podgrzewanie sie wyłącza samo chyba z tego co wyczytałem z niemieckiej inst obsługi
  14. Jak bedzie zima to zrob zdjęcia jak to sie odmraża a co do ogrzewanych lusterek to jaki to jest kod wyposażenia na wlepce ?? freestyle01 pewnie ze można uzyć do odparowania jak teraz np masz 30 stopni spadnie deszcz to zaparuja szybki razem z tylnia. Odpalasz podgrzewanie tylnej szybki i odparuje
  15. dam 7 zł i powiem ze u nas sa zł a nie euro
  16. no chyba tak bardzo podobne jutro zejde do samochodu i zdemontuje i spisze nr i do palmy kierunek
  17. dzieks ziooom a mozesz sprawdzic w etce ten nr co ci podałem czy to na bank to ?? Własnie sciagam sobie ETKE zeby nie było ze Cie Grzesiu ciagle wykorzystuje :P:P
  18. tak 1sz fotka to jakis taki 10 zm waski wezyk a 2 fota to taki duzy waz boa chyba 1 sza fotka nr ma chyba 058 133 753B
  19. dobra koniec smiechów nr czesci potrzebuje [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 21:49_________________________________________________opony poszły na recykling
  20. Takich porysowanych 19 to ja nie chce widziałem ostatnio jak podjezdzałes pod 20 cm gratnitowy kraweznik tylko ciiii zeby Adrian sie niec nie dowiedział :polew:
  21. bo duzo jest z 2 packiem moze to jakis mix
  22. może to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.