Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moj kumpel ma 3cx ale nei wiem czym sie rozni od 4cx nie znam sie na tym :gwizdanie: Dobra luzuje kołka spinam wrotki i jade na melanż 3m sie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jaka masz koparke?? jakas JCB ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak mi 140 to tobie 90 :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czasem się zdażają ,ja miałem przed wirusem 150,8KM AVF-a Dobra Bartek nie chwal sie ze miałes ARL zamiast AVF
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ze zbiornika Od spryskiwaczy chyba bo bedzie taka predkośc ze cała szybaw muchach bedzie :polew: :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
aa no chyba ze myslałem ze chodzi o serie ale takie 1.8T po programie tez bedzie lepiej szło A co Wam sie dzieje z FISem ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam Elbląg no 10 to łyka łyka ale 150 konnych nie było w A4 te 150 konne to chyba ARL co ??
-
Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
to jeszcze z czasów kiedy słuchałem hh- Muzyka w naszych autkach
No bo mowie przyjedzie mod i przygraniemy po kropku- Muzyka w naszych autkach
No i tak trzymać :good: Zatem konczymy bo przyjdzie mod i przygarniemy kropka :polew: Back to topic Retro musi byc- Muzyka w naszych autkach
Chłopaki luzowac posladki nie robic :offtopic: to jest rzecz gustu co kto lubi Gadki takie jak u mnie na podwórku kłotnia o to kto jest lepszy na rynku. Czuje sie jak bym widział u mnie chłopakow pod blokiem Jeden woli Tedzika, drugi HG, trzeci Firme itp itd. Ale nie ma co sie oszukiwac piosenkarz, raper= zawod artysta czyli praca ma na tym zarobic i tyle Czasem jest tak ze jeden robi to tylko dla chajsu a czasem ze lubi to co robi (rapuje, spiewa) i jeszcze na tym zarabia Macie tu cos na rozluznienie i nie spinac sie jak sterydziarze na dyskotekach :tongue4:- Spoty Olsztyńskie
byłem zamowione- Spoty Olsztyńskie
otoż to bo licza sie ludzie tzw EKIPA MOCNEGO PIERD....- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Oooo chłopaki widze macie świeżaka- [ALL B6] Podgrzewanie lusterek
Ale po 10 min podgrzewanie sie wyłącza samo chyba z tego co wyczytałem z niemieckiej inst obsługi- [ALL B6] Podgrzewanie lusterek
Jak bedzie zima to zrob zdjęcia jak to sie odmraża a co do ogrzewanych lusterek to jaki to jest kod wyposażenia na wlepce ?? freestyle01 pewnie ze można uzyć do odparowania jak teraz np masz 30 stopni spadnie deszcz to zaparuja szybki razem z tylnia. Odpalasz podgrzewanie tylnej szybki i odparuje- Spoty Olsztyńskie
dam 7 zł i powiem ze u nas sa zł a nie euro- Spoty Olsztyńskie
no chyba tak bardzo podobne jutro zejde do samochodu i zdemontuje i spisze nr i do palmy kierunek- Spoty Olsztyńskie
dzieks ziooom a mozesz sprawdzic w etce ten nr co ci podałem czy to na bank to ?? Własnie sciagam sobie ETKE zeby nie było ze Cie Grzesiu ciagle wykorzystuje :P:P- Spoty Olsztyńskie
tak 1sz fotka to jakis taki 10 zm waski wezyk a 2 fota to taki duzy waz boa chyba 1 sza fotka nr ma chyba 058 133 753B- Spoty Olsztyńskie
dobra koniec smiechów nr czesci potrzebuje [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 21:49_________________________________________________opony poszły na recykling- Spoty Olsztyńskie
Takich porysowanych 19 to ja nie chce widziałem ostatnio jak podjezdzałes pod 20 cm gratnitowy kraweznik tylko ciiii zeby Adrian sie niec nie dowiedział :polew:- Co to za nutka?
bo duzo jest z 2 packiem moze to jakis mix- Co to za nutka?
może to - Muzyka w naszych autkach