Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. był na stronie 404 masz relacje :gwizdanie: Ja to mysle ze trzeba zrobic jakis spot piwny co Wy na to
  2. Co nam z trenera jak pilkarzy nie mamy same Rasiaki u nas graja
  3. Mareczku fota nie jest mojego silnika bo mi sie nawet nie chciało na doł schodzic i robic z neta zassałem i strzałke dorobiłem taki ze mnie leń [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 23:22_________________________________________________ Yo yo Adrianus Santos Morales Dziewczeta beda na nastepnym spocie moze to was zmotywuje przyjezdzac na spoty :>
  4. Jak pewnie Monika go juz tak meczyła ze Grzesiu kupił a3 zeby miec sw spokój cześć młodzież Czesc staruszku [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________ No taki słodki ze czuc wanilie w powietrzu i z kurzu robi sie wata cukrowa
  5. Jak pewnie Monika go juz tak meczyła ze Grzesiu kupił a3 zeby miec sw spokój
  6. Grzes odpalaj etke i sprawdz mi nr czesci ze zdjecia wyzej
  7. To ??
  8. A Karol w miedzy czasie codziennie objezdzał starowke po 5 razy na Twoich felach :lol1:
  9. no przez 4 dni ostra pucha była tzw bida z nedza juz myslałem ze nas Elblążaki dogonia
  10. ja tam zdjecie dodałem i je widze no jak to jaki najlepszy z najlepszych 1.8T :gwizdanie: no musze kupic wezyk bo sie zesrał i lewe powietrze motor łapie jutro zrobie dokladne zdjecie i wstawie a co Ty Mareczku fotki nie widzisz?? załacznik jest widoczny czyli jest kunsztownie i zacnie
  11. DJ FRESH - GOLD DUST
  12. Wiesz co dobre :good: :good: DJ Blend-After Hours Mix 2010 House/Electro[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 23:20_________________________________________________ koks teledysk
  13. Nic tylko wpierd.. i do lochu na łancuchy Nie spac Etkowcy potrzebuje nr czesci
  14. No idzie nieziemsko Ma ktoś jakies fotki z Ełku ?? [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 11:50_________________________________________________Gratki miejsca na pudle na Motopikniku Popierdziela autko az miło patrzec i sluchac Stali obok mnie smieszni ludzie i mowili przed starterm w kwalifikacjach " a co to za Audi a4" przeciez to nie idzie ale jak spaliłes laka to od razu zamilkli i poszli na papierosa :polew:
  15. Panowie nie spimy lecimy :tongue4: Dzis widziałem Karola pod wysoka brama jak sie lansował na felach Adriana a pozniej przy sylwetce Zbyszka wylukałem aa i jeszcze Marek standardowo na zapiekankach
  16. Witam serdecznie Czy ktoś z was zna moze te Eske http://moto.allegro.pl/item1168847354_rarytas_czarne_audi_s4_xenon_klima_bosse_skora.html :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka bandyci
  18. ale to teraz musisz jakiegos 3.0 TDI
  19. Przemek a co szukasz teraz dieselka ?? Ostatnio jechałem AVFem wujka to fajnie to jedzie tylko dziwnie mi sie ruszało ta 1-ka to strasznie krotka chciałem se przygazowac na 1 a tu wujek krzyczy zmien bieg we wszystkich dieslach tak jest ?? bo ja to mało stycznosci z dieslem mam
  20. Fajny gnojowozik Bartek za 45k to tak jak mowi Przemek ciezko Ci bedzie sprzedac furaka fajnie ze przebieg znikomy ale trafi sie baran i powie "panie diesel 6 letni tylko 102 tys przebiegu ?? skrecony na bank , a ksiazke serwisowa moze sobie pan w tylek włozyc" No chyba ze ktos z klubu kupi to co innego btw a czemu chcesz sprzedac przymiarki do b8 robisz??
  21. Ja to na chrzciny lece
  22. Mnie niestety nie bedzie tylko tam Grziesiu świeżynke nie stresować Może już Karol bedzie jak sie ogarnie po weselichu btw. Karol fajne tam panny wchodziłydo koscioła do Ciebie na weselicho :gwizdanie:
  23. nie no to oczywiscie był taki zarcik sceniczny :polew: Sebastian wpadaj jak w dym jak to Marek by powiedział CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY CO ROBIMY Z TYMI KOSZULKAMI ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.