Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
był na stronie 404 masz relacje :gwizdanie: Ja to mysle ze trzeba zrobic jakis spot piwny co Wy na to
-
Piłka nożna
Co nam z trenera jak pilkarzy nie mamy same Rasiaki u nas graja
-
Spoty Olsztyńskie
Mareczku fota nie jest mojego silnika bo mi sie nawet nie chciało na doł schodzic i robic z neta zassałem i strzałke dorobiłem taki ze mnie leń [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 23:22_________________________________________________ Yo yo Adrianus Santos Morales Dziewczeta beda na nastepnym spocie moze to was zmotywuje przyjezdzac na spoty :>
-
Spoty Olsztyńskie
Jak pewnie Monika go juz tak meczyła ze Grzesiu kupił a3 zeby miec sw spokój cześć młodzież Czesc staruszku [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________ No taki słodki ze czuc wanilie w powietrzu i z kurzu robi sie wata cukrowa
-
Spoty Olsztyńskie
Jak pewnie Monika go juz tak meczyła ze Grzesiu kupił a3 zeby miec sw spokój
-
Spoty Olsztyńskie
Grzes odpalaj etke i sprawdz mi nr czesci ze zdjecia wyzej
-
Co to za nutka?
To ??
-
Spoty Olsztyńskie
A Karol w miedzy czasie codziennie objezdzał starowke po 5 razy na Twoich felach :lol1:
-
Spoty Olsztyńskie
no przez 4 dni ostra pucha była tzw bida z nedza juz myslałem ze nas Elblążaki dogonia
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam zdjecie dodałem i je widze no jak to jaki najlepszy z najlepszych 1.8T :gwizdanie: no musze kupic wezyk bo sie zesrał i lewe powietrze motor łapie jutro zrobie dokladne zdjecie i wstawie a co Ty Mareczku fotki nie widzisz?? załacznik jest widoczny czyli jest kunsztownie i zacnie
-
Muzyka w naszych autkach
DJ FRESH - GOLD DUST
-
Muzyka w naszych autkach
Wiesz co dobre :good: :good: DJ Blend-After Hours Mix 2010 House/Electro[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 23:20_________________________________________________ koks teledysk
-
Spoty Olsztyńskie
Nic tylko wpierd.. i do lochu na łancuchy Nie spac Etkowcy potrzebuje nr czesci
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
No idzie nieziemsko Ma ktoś jakies fotki z Ełku ?? [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 11:50_________________________________________________Gratki miejsca na pudle na Motopikniku Popierdziela autko az miło patrzec i sluchac Stali obok mnie smieszni ludzie i mowili przed starterm w kwalifikacjach " a co to za Audi a4" przeciez to nie idzie ale jak spaliłes laka to od razu zamilkli i poszli na papierosa :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie nie spimy lecimy :tongue4: Dzis widziałem Karola pod wysoka brama jak sie lansował na felach Adriana a pozniej przy sylwetce Zbyszka wylukałem aa i jeszcze Marek standardowo na zapiekankach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam serdecznie Czy ktoś z was zna moze te Eske http://moto.allegro.pl/item1168847354_rarytas_czarne_audi_s4_xenon_klima_bosse_skora.html :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka bandyci
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie chcesz juz 1.8T
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale to teraz musisz jakiegos 3.0 TDI
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przemek a co szukasz teraz dieselka ?? Ostatnio jechałem AVFem wujka to fajnie to jedzie tylko dziwnie mi sie ruszało ta 1-ka to strasznie krotka chciałem se przygazowac na 1 a tu wujek krzyczy zmien bieg we wszystkich dieslach tak jest ?? bo ja to mało stycznosci z dieslem mam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No niby tak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajny gnojowozik Bartek za 45k to tak jak mowi Przemek ciezko Ci bedzie sprzedac furaka fajnie ze przebieg znikomy ale trafi sie baran i powie "panie diesel 6 letni tylko 102 tys przebiegu ?? skrecony na bank , a ksiazke serwisowa moze sobie pan w tylek włozyc" No chyba ze ktos z klubu kupi to co innego btw a czemu chcesz sprzedac przymiarki do b8 robisz??
-
Spoty Olsztyńskie
Ja to na chrzciny lece
-
Spoty Olsztyńskie
Mnie niestety nie bedzie tylko tam Grziesiu świeżynke nie stresować Może już Karol bedzie jak sie ogarnie po weselichu btw. Karol fajne tam panny wchodziłydo koscioła do Ciebie na weselicho :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
nie no to oczywiscie był taki zarcik sceniczny :polew: Sebastian wpadaj jak w dym jak to Marek by powiedział CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY CO ROBIMY Z TYMI KOSZULKAMI ??