Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. 1. wpisowe czyt.flaszka 2. piszesz test z wiedzy o Audi 3. mowisz wszystkim wokół ze w Twoim zyciu liczy sie tylko Audi cdn.
  2. no tak mi sie tez zdawało bo kiedys widziałem na mobile.de bfb z 2004 roku i własnie miała skrzynie 6ke
  3. Zapraszamy ale sie znowu napiłem kurcze a miałem nie pic na urlopie
  4. ooo jeb... :polew: Nie sciemniaj ze interesuja Cie spodnie back to topic To chyba jednak były i bfb ze skrzyniami 6
  5. w BEX ach sa 6 tki [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 19:10_________________________________________________ i to nie wsteczny tylko R jak ROCKET ale tu pisza ze i bfb miały 6 tki http://www.a4-freunde.com/archive/index.php/t-42332.html
  6. ja jade ale nie wiem na ktora jeszcze
  7. tez tak myslałem ze juz ban poleciał ale widze Karol zyje Najwazniejsze ze zona powiedziała ze bedzie Karola puszczac z nami na piwo :dance:
  8. Ja to widze ze czym cieplej tym mniej ludzi hmmm zmodzone 2.8 a co mozna zmodzic w 2,8 NA :gwizdanie: :gwizdanie: chyba tylko dolot, i wydech nie mowie juz o kuciznie, kompresorze badz turbo albo bi turbo Marian gdzie swetaśne focie ?? :polew: sorki ze mnie dzis nie było ale dałem sie zatrzymac płci przeciwnej :wallbash: Przepraszam to juz ostatni raz zachowałem sie jak gowniarz to juz sie wiecej nie powtorzy obiecuje solidna poprawe :tongue4:
  9. Kto był dzis na spocie ??
  10. Ale brame z Adrianen to zrobilismy kunsztowną i zacną zatydzien chyba trzeba te flaszki rozpracować
  11. Wiara, nadzieja, miłość: trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży, niech szczęśliwości promyczek złoty przyświeca Młodej Parze najdłużej! :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia Karol :a4fan: :a4fan:
  12. Rodzinka sie powiększyła czy co?? :gwizdanie:
  13. i co teraz Przemek w planach ?? jakis rs ??
  14. Tak bierz ori ja u siebie od razu 4 wymieniłem + 4 świece i spokój mam
  15. Ja juz nie raz widziałem b5 avant granatowa z naklejka klubowa a na spocie ani razu :gwizdanie:
  16. Spamer zawsze znajdzie temat żeby nabić posta Dzieki na mnie zawsze można liczyć :gwizdanie: Jak by liczniki wiadomosci działał w tym dziale to juz bym był Władca postów :polew: :polew: :polew:
  17. oddaj to dobremu mechanikowi
  18. No to sie przekładke zrobi :polew:
  19. mam rower już i proszę mnie tu nie cwaniakować :polew:
  20. rak fajny kolega nie opuści Cie aż do śmierci :gwizdanie:
  21. Dobrze ze benzynka a nie gnojowóz :gwizdanie: Dawaj foty albo opisz troche ktory rok i wyposażenie
  22. wpadaj na spota obczaimy furaka :gwizdanie: 400 strona :a4fan:
  23. Furka fajna Ale naklejki out To jest a4-klub.pl a nie a4,club,eu tzw. kupa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.