Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Dobra to ile os sie pisze na ta sobote a ile bny sie pisało na nast ??
  2. jak 2 litry to ze śkody[jest na Wojska Polskiego taki mały sklepik] jak 3litry to Palmowski Bo mi duzo nie potrzeba bedzie bo mam kreske na min [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 23:45_________________________________________________Grzesiu mowisz o koncentracie tak ??
  3. za browarka czemu nie Chłopaki mam pytania musze uzupelnic płyn chłodzacy i to nie jest chyba borygo tylko ten jakis G12 tak ?? jesli tak to gdzie go moge kupic :gwizdanie:[br
  4. Radziu ja nic nie wiem o zadnej przepływce moze to Grzesiu Jest moj avatar wrocił :jerk: :jerk: Włąsnie sie spotkałem z Adrianem na mlecznym i doszlismy do wnoisku ze na piwko trzeba isc powspominac Kaletke
  5. no i bez walenia w c**ja
  6. np sobota Marek ogarnie w" po prostu" miejscowki
  7. CO sie zesrało ?? dostałes korbą po jajkach ??
  8. Cisna sie na język 2 słowa ALE URWAŁ :decayed: ŁOOO LOSIE avatar zaginał mi gdzies w akcji
  9. Mi sie wydaje ze Cie Paweł podposcił Przeciez Turbo Benzyny sie nie psuja :guma: :lol1:
  10. Dzwoniłem dzis do Pawła i mi własnie mowił ze liste masz
  11. Kurna mnie chyba nie bedzie na zlocie bo musze isc do kina ;( ale jak cos to dajcie znac po ile zrzuta
  12. A widzieliscie gdzies moze projekt z zaturbianiem 2.6 lub 2.8 V6 ??
  13. Ja mam łącze 8mb z Vectry i tez swojego czasu miałem pingo 100-200 ale poszedłem do działu technicznego i teraz 30-40 ja gram na prosiaczku jakis taki serwer
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  15. Co tam chłopakyyyy
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Szkoda ze nie na weekend bo była Kortowiada i bysmy melanz zrobili
  17. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :gwizdanie: a co TY u nas robisz ?? wtyka tam gdzie nie powinien ;d ooo to bandyta jeden no
  18. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :gwizdanie: a co TY u nas robisz ??
  19. No sprzet niczego sobie no i zrobione z gustem
  20. Odeszlismy troche od tematu :> ale chodzi o 2.8 V6 + kompresor :gwizdanie:
  21. No to ustawka na kresce i wtedy bedziecie wiedziec ktory szybszy sory za
  22. Opcja nr 1
  23. Programu nie ogladałem ale czy to przypadkiem nie ten golf http://www.racingforum.pl/Golf-IV-28V6-ProTurbo-t69495.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.