Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Nie bo jutro trzeba o 6 wstac odbije sobie w sobote bo juz mnie 3 tygle chyba na miescie nie było Trzeba nadrobic zaległości :dance:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu był ale sie zmył widze Jeszcze ciagle chodzi podjarany wtryskami nowymi ale Paweł mowił ze niezle idzie teraz furacz Grzesia Wlaśnie słucham stary dobry kawałek i no chicksy sa
-
Spoty Olsztyńskie
Co ty gadasz na B8 starczy
-
Spoty Olsztyńskie
Dzień dobry
-
Spoty Olsztyńskie
Queen - We are the champions, live OTO PIOSENECZKA NA CZEŚC ZWYCIESTWA
-
Spoty Olsztyńskie
Jadziem panowie jadziem wi$ta wio patataj :naughty: U mnie nie pada
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Mareczku kiedy mam ci dac te 15 zł :gwizdanie: REMIS
-
Spoty Olsztyńskie
A moja praca brzmiała "wpływ złych cewek na prace silnika" tylko ja narazie licencjat Jest dogoniliśmy Elbląg :a4fan: :a4fan: :guma:
-
Spoty Olsztyńskie
Teraz Grzesiu to Ty jestes mgr gangster temat pracy " wpływ złych wtryskow na prace silnika "
-
Spoty Olsztyńskie
No to na bank gangster
-
Spoty Olsztyńskie
A jak spamerzy dali rade
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu szykuje fure na Kaletke
-
Spoty Olsztyńskie
No jade jakos bede u Pawła o 15 30 tylko najpierw zajade chyba na myjnie bo wstyd podjezdzac do warszatu takim uje... samochodem z czarnego to mi sie szary zrobił
-
Spoty Olsztyńskie
Najwazniejsze Grzesiu ze lepiej smiga
-
Spoty Olsztyńskie
o kurwości no to shit happens
-
Spoty Olsztyńskie
Marek dostałes PW wczoraj ??
-
Spoty Olsztyńskie
Idzie jak 3.0 tdi Patroxa ??
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu widze prace mgr na temat wtryskow zakonczyłes pisać
-
Spoty Olsztyńskie
Kolega pracuje w kebabie i ma maszynke do miesa to damy rade :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Pamiętam że coś tam się podlizywałeś ;) spoko, damy rade wymienić, tak jak zajączek mówi na zlocie wymienimy jeśli Ci się nie śpieszy tak bardzo A powoli dojrzewam do zamontowania tego podświetlenia więc też będzie można niedługo zadziałać Eeee gosciu kontroluj bajere bo bede zmuszony Cie wywieśc do lasu czarnym maluchem :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Wymienicie na zlocie :>
-
Spoty Olsztyńskie
Mamy
-
Spoty Olsztyńskie
Sie nie smiej bo TY bedziesz miał razniej w pokoju w nocy :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie jestem najmłodszy ale spoko mozecie na mnie liczyc