Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
SPOTY RADOMSKIE
nie lepiej nie bo cos sie wyda i bedizesz tego załował
-
Spoty Olsztyńskie
a nic piz*zi zima za oknem
-
SPOTY RADOMSKIE
czyli jesteś normalna Jakbyś oglądał swój codziennie to też byś patrzył na inne...oczywiście w poszukiwaniu doskonałości Ale pojechałaś :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Witaj
-
SPOTY RADOMSKIE
a jak ktos patrzy na tyłek i nogi to juz nie jest normalny ?? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Gorne czy te w niżej w rozmiarze D
-
Spoty Olsztyńskie
A co to jakas loteria była a mi dzis kumpel prezenta zrobił i mam kurteczke letnia audi :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No to macie przeje...ne dobrze ze mieszkam tak daleko
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak kunsztowne i zacne :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to nie jak tak można Dziewczyny zaraz wpadna na forum to Ci szybko wytłumacza :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
No widzisz jak majki Cie szybko wyszkoli :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu już Cie lubie nogi musza byc długie bo fajnie proca wyglada jak kobieta ma długggie nogi i do tego fajna pupa Cycki da rade powiekszyc zawsze nogi gorzej wydłużyc :>
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: :oklaski: :oklaski: mcm widze ze nudzisz sie w domu albo w robocie jak ja :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: dobry koleś na impreze takiego tylko zabrać :>
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: mcm niczym kapitan bomba rozjebałes kosmos :piroman:
-
SPOTY RADOMSKIE
No i zaśliniłes cała klawiature na bank
-
SPOTY RADOMSKIE
albo rozbzykał no wczoraj trochę Tomasz pobzykolił ;> na łączce natura ptaszki spiewają :> :guma:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak właśnie tak kawa siekiera i można działać
- SPOTY RADOMSKIE
-
Spoty Olsztyńskie
hahahahaha dobrze ze chociaż w 1 strone pojechałeś
-
Spoty Olsztyńskie
Tylko szkoda ze nie nie ruch(sz)a Jak tam chłopaki po świętach ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba sie przeprowadze
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba go uruchomić
-
Spoty Olsztyńskie
Przepraszam miszczu poprawie sie :decayed: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Nie mam jeszcze za słabo sie staram :polew: :polew: