Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tommm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tommm

  1. wkładaj od awx bez problemu takie mody wytrzyma a do tego naprawdę komfortowo będziesz sie poruszać
  2. a czasem nagrzew.ica nie jest jakos `zakonserwowana` jakims. specyfikiem i teraz jakby sie to wszystko wygrzewa?
  3. zawór wymieniony na nowy, ponieważ pękł plastikowy króciec, gdzie uciekało powietrze;/
  4. Witam, dzisiejszego dnia zauważyłem dziwny objaw w moim AFN-ie mianowicie ostatnimi czasu borykałem sie z problemem szarpania przy ruszaniu, oraz jazdy na 4 i 5 biegu- głównie przy obrotach rzędu 2000obrotów, dlatego też pod uwage brałem luzy przegubu wewnętrzego oraz w gre wchodziło czyszczenie nastawnika pompy, lecz dzisiaj dzien wolny, więc mówie posprawdzam sobie wężyki i ogólnie wzrokowo pod maską, i przypadkowo odpiąłem wężyk, który jest podłączony do sztangi sterującej turbiną, i jak wiadomo auto powinno zamulać, a tu po pierwszej jeżdzie szok;/ auto proporcjonalnie do dodaniu gazy elegancko przyspiesza, na biegach nie występują szarpania, o wiele płynniej się rusza samochodem;/- wynikałoby że łopatki są zapieczone, i przepływ spalin powoduje przyspieszenie, ale cięgno turbiny chodzi w miare luźno... po podpięciu wężyka występowały objawy wypisane wyżej czyli duże szarpanie, aaa dodam iż samochód z wpiętym wężykiem nierówno przyspiesza tzn w różnych przedziałach obrótów auto przyspiesza płynnie, po czym po chwili łapie muła, i tak w koło,,, płynnie i muł;/ Więc moje pytanie czy uszkodzone turbo, zapieczone (już nie wiem jak to nazwać) spowodować może takie reakcje ? Proszę o pomoc
  5. termostat wymieniony na nowy, nagrzewnica też nówka, płyn delikatnie ubywa i dlatego moje pytanie czy to czasem nie jest uszczelka pod głowicą;/ może nabija ciśnienie ?
  6. Witam, mam problem z moim afn, mianowicie pod wymianie nagrzewnicy, spotykam sie z problemem nierównego ogrzewania, a dosłownie to jest mocniejsze- bardziej wyczuwalne podczas jazdy-trzymania auta na obrotach rzędu 3tys obrotów niż jałowych itp. I tutaj moje pytanie, czy jest opcja uszkodzonej uszczelki pod głowicą? dodam tylko iż auto było na sprawdzeniu zawartości spalin w układzie i nic nie stwierdzono;/ w zbiorniczku wyrównawczym robi się ciśnienie... Co o tym sądzicie? aaa jeżeli to wczymś pomorze to szyba przednia po wymianie jest delikatnie zaparowana, lecz nie wiem czy jest to spowodowane nową nagrzewnicą, czy upg. Proszę o pomoc
  7. Koledzy i koleżanki, życzę Wam wszystkiego dobrego, oby nasze maszyny nie sprawiały żadnych problemów, spełnienia marzeń, oraz satysfakcji z osiągniętych celów , Szampańskiej Zabawy ten Nowy Rok! a moderatorów przepraszam, że piszę tutaj, jak jest coś nie tak to proszę o przeniesienie, pozdrawiam
  8. tommm odpowiedział(a) na maly_sz temat w Audi A4 B5
    Wg mnie jest to kwestia gustu co do rozmieszczenia, jedni wolą bardziej widowiskowe miejsce inni mniej;) co do wykonania to nieźle Ci to poszło:)
  9. tommm odpowiedział(a) na maly_sz temat w Audi A4 B5
    czy ja dobrze widzę, że nie domyka Ci się przez to popielniczka?
  10. Witam mam pytanie odnośnie szarpania przy ruszaniu oraz na 4 i 5 biegu kiedy przyspieszam... ten problem występuje u mnie dość długo i mam kilka opcji co może być przyczyna, lecz teraz ku mojemu zdziwieniu wszystko ustało;/ a dlatego iż przetarła mi się guma na wężu od intercoolera, wiadomo samochód stał się bardziej mułowaty, bo nie ma ciśnienia, i teraz moje pytanie, czy może to mieć wpływ: np zbyt dużo ładujące turbo w szcelnym dolocie?? Proszę o sugestie
  11. tommm odpowiedział(a) na ZGi temat w Audi A4 B5
    DlTego mowie ze w dieslu jest duuuzo drozej kolego:)
  12. tommm odpowiedział(a) na ZGi temat w Audi A4 B5
    Sory mój błąd, nie zwrocilem uwagi ze masz benzyniaka- sugerowalm sie tdi. fakt 130 zl nie jest duzo, diesel jest masakrycznie droźszy dlatego taka moja suhestia:)
  13. Dokładnie tak samo myślalem , lecz owi mechanicy już tak mi namieszali ,ze sam sie pogubiłem. wielki dzieki
  14. Witam, mam pytanie odnisnie czyszczenia nastawnika pompy wtryskowej. mianowicie czy jest konieczne wyjęcie całej pompy łacznie z rozpięciem rozrządu, pytam dlatego, iż jeden mechanik stwierdzil że nie jest mozliwe czyszczenie wyżej wymieninej części bez demontażu calej pompy. Proszę o wypowiedź.
  15. tommm odpowiedział(a) na ZGi temat w Audi A4 B5
    kup kolego używkę przegub wewnętrzny jest baaaardzo drogi
  16. mam założone od awx i jest bardzo dobrze
  17. flokowanie to nakladanie takiego jakby zamszyku, wejdzie na gogla i wpisz flokowanie, gdzie wyskoczy Ci pewna czołowa firma się tym zajmująca... co nie znaczy, że nie zrobisz tego taniej;)) kolory do wyboru
  18. tommm odpowiedział(a) na dliwski temat w Audi A4 B5
    Bagaznik-lewa strona , tam gdzie jest wkladana polka:)
  19. A moze lad.ie wyflokowac na jasny beżyk, lub szarosc? nie myslales o tym?
  20. Kolega Adamo ma racje.... zima -guma reszta roku elegancki welur
  21. a może masz luz na przegubie wewnętrznym, który powoduje drgania?? dziwna sytuacja, a poduszki silnika sprawdzone?
  22. tak jak wpomniałeś wczesniej najpierw zrób zbieżność, przy przespieszeniu przod auta idzie lekko w górę, co może zmienić ustawienie koła, tym bardziej jak nie ma tej własnie zbieżności, po jak masz możliwość zamień na godzine lub 2 koła od kolegi z podobnego auta, trzeba eliminować wszystko zaczynając od najprostszych rzeczy:)
  23. tommm odpowiedział(a) na SMS temat w 1.9TDI
    nie nie ja mówie o całym zestawie dwumasowym ad awx, połączenie sztywnego koła z awx??? nieeeee
  24. U mnie po roku doklad.ie uzytkowania jednomas sachsa sie rozsypal, mia.owicie rozsypaly sie sprezynki na tarczy:/ teraz zalozylem sprzeglo od awx, ale szarpanie wystepuje row.jez teraz, teraz mysle czy to cos z przegubem wewnetrznym:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.