Treść opublikowana przez chemik29
-
[B5 ADR] Problem podczas hamowania
Nie mam wentylowanych. Dzieki za wszystko.
-
[B5 ADR] Problem podczas hamowania
W jakiej cenie sa takie tarcze??
-
[B5 ADR] Problem podczas hamowania
a jakiej firmy tarcze polecasz??? mam mały luz na maglownicy moze tez byc cos od tego???
-
[B5 ADR] Problem podczas hamowania
Kolizji nie miałem a tarcze są nowe i już krzywe?? Dodam jeszcze ze podczas jazdy bez hamowania czuc takie delikatne jakby drgania na kierownicy prawie nie odczuwalne ale wczesniej tego nie miałem.
-
[B5 ADR] Problem podczas hamowania
Witam wszystkich. Mam problem, podczas lekkiego hamowania czuje jakby hamowanie było pulsacyjne, dopiero jak mocno nacisnę hamulec gwałtownie to czuc mocne bicie na kierownicy i głośno to tez słychać w samochodzie takie dudnienie. Próbowałem na śliskiej nawierzchni i tez tak jest ale jak włączy się abs to ustaje. Dodaje ze niedawno wymieniałem całe kompletne zawieszenie (oryginał Audi) przeguby-spidan z obu stron i tarcze może nie najlepsze Daco i klocki tez nowe, koła tez dałem wyważyć. Proszę o pomoc bo już mam tego dośc :ranting1: acha dodam jeszcze ze na vagu tez nic nie wykazało.
-
[B5 AFN] Potrzebny uszkodzony czujnik ABS do A4 B5
Witam. Zapytaj kolege mariuszsmietana on tam ma rozne zeczy od a4 b5
-
[B5 ADR] Biała maź w odmie
Ja mam słuzbowe auto wiec moim jezdze bardzo mało i tez tak miałem :> :> :> ale wyczyscilem to, pojechałem na 88 z Bytomia na Gliwice jest tam dosc dobra droga przegonilem go do 180 km tam i spowrotem i jak narazie mam spokuj. :) :)
-
[B5 ADR] Stuki przy samym zatrzymaniu auta
Witam. Dziekuje wszystkim za pomoc. Chyba to bedzie ta sprezyna bo z prawej strony zacisk siedzi mocno i nawet drgnie a z lewej gdzie sa te stuki to zacisk mozna reka ruszac chyba go ta sprezyna dobrze nie dociska. Jak sie upewnie na 100% to jeszcze dam znac.
-
[B5 ADR] Stuki przy samym zatrzymaniu auta
Wymieniałem w czerwcu całe zawieszenie. Nie kupilem jakiegos chinskiego gówna tylko orginalne Audi wiec chyba to nie zawieszenie. Dodam ze jak jade po nierównej nawierzcni to cos tam dzwoni stuka a jak lekko nacisne hamulec to jest cisza.
-
[B5 ADR] Stuki przy samym zatrzymaniu auta
Witam wszystkich. Mam problem a mianowicie podczas hamowania jest wszystko ok ale juz przy samym zatrzymaniu auta słychać odgłos jakby od klucza grzechotki lub czasami tylko takie stukniecie a przy jeździe po nierównej nawierzchni to dzwoni cos tam jak cholera, dodam ze tarcze i klocki wymieniałem w lipcu i do tej pory było wszystko ok. Dzieje sie tak tylko na jednym lewym przednim kole. Dodam jeszcze ze w zeszłym tygodniu wymieniałem na tym kole osłonę przegubu zewnętrznego ale zacisku hamulcowego nawet nie dotykałem. Czy miał juz ktoś podobny problem??? Co zrobić z tym bo bardzo mnie to denerwuje??? (Mechanik powiedział ze wszystko jest dobrze poskładane)
-
[ALL B5] Przegub... Wymiana Gumy ?
Witam. Ja polecam Spidan koszt około 200-250 zalezy gdzie kupisz i bedziesz zadowolony, ja kupiłem z Harta 87,50 za sztuke i nie wytrzymały nawet 1000 km. Teraz mam Spidany i nie narzekam.
-
[ALL B5] Po zamontowaniu nowego przegubu nowego zabepieczenia znów wypadła półoś
Ja miałem bardzo duże problemy z przegubami, bo kupiłem tanie po 80 zł za sztukę i wytrzymały parę dni dałem auto na serwis zawieszeń tam mi wymienili na podobno dobre ale okazalo sie ze to była ściema, no i teraz sam sobie kupiłem przeguby i sam wymieniłem i jak na razie jest ok. kupiłem przeguby spidan 199zł za sztukę podobno najlepsze a przynajmniej z górnej półki.
-
[B5 ADR] Przeguby wadliwe czy z moim audi cos nie tak??????
proton2 ciebie to śmieszy mnie niestety nie
-
[B5 ADR] Przeguby wadliwe czy z moim audi cos nie tak??????
Witam wszystkich. Mam pytanie a bardziej powiem ze mam problem. W zeszłym roku w styczniu wymieniłem w moim audi dwa przeguby zewnętrzne w warsztacie Twój Serwis Bytom-Szombierki ul. zabrzanska 100 skasowali mnie na 506zł w tym roku w styczniu byłem z reklamacja bo przeguby juz było słychać a zrobiłem tylko 9000 km wymienili mi na nowe ale nie wiem jakiej marki były tamte i jakiej marki teraz założyli za parę dni pękła osłona znowu wymienili teraz w kwietniu znowu pękła osłona no i znowu mi ja wymienili a dzisiaj zobaczyłem ze z lewej strony mi znowu osłona spadła. POMOCY bo juz nie mam sił czy to wina mojego auta czy po prostu taki daremny warsztat chce sobie kupić sam te przeguby i je wymienić tylko jakiej firmy są najlepsze tak aby zrobić to raz i miec spokój. P.S czy może być jakaś wada w aucie żeby tak sie działo z przegubami.
-
[B5 1Z] Wymiana taśmy poduszki powietrznej A4 95r. - fotostory
Witam. A jak nie dzaiła mi klakson, to tez jest wina tej tasmy?? kontrolka poduszek mi nie swieci tylko nie dziala mi klakson. klakson raz działał raz nie jak skrecalem kierownica dzialał teraz juz wogóle nie działa.
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Witam. Mam taki sam problem z światłami mijania, załączyć je idzie tylko trzeba mocniej nacisnąć , ale mrugać nie idzie wcale.
-
[B5 ARG] 205 000 i gaz
Ok. Dzieki wszystkim
-
[B5 ARG] 205 000 i gaz
Dziękuje wam wszystkim za wypowiedzi. Musze poszukać dobrego zakładu u mnie w okolicy i do dzieła.
-
[B5 ARG] 205 000 i gaz
Witam. Koledzy powiedzcie mi czy przy 205 000 km mogę śmiało założyć gaz??? Mam B5 95r 1,8 125KM. Boje sie ze przy tym przebiegu może silnik juz długo nie pochodzić jak założę gaz, a nie mam zamiaru zmieniać mojej A4. bo jeździ mi sie nią super. Proszę o rade czy mogę zakładać bez strachu i jaka instalacja najlepiej.
-
Jakie przeguby do Audi A4 B5 1.8 ADR?
Koledzy ja kupiłem dwa przeguby firmy hart za 87,50 za szt.jeden strzelił po 100 metrach drugi po 2 tys. pojechałem na serwis i za oba zapłaciłem 506zł i teraz mam spokój. z zawieszeniem miałem to samo tak wiec lepiej wyłożyć od razu niż kombinować, płacić a i tak z tego nic nie będzie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie kupujcie żadnego gówna za 600 czy 700 zł ja kupiłem za 670 zł cały komplet z roczna gwarancja, zrobiłem 4 tys i juz mam luzy na górnych wachaczach. teraz wiem ze chytry traci dwa razy
-
[ALL B5] Tajemnicze pukanie z przedniego zawieszenia
A może masz luz na kolumnie kierownicy. Ja tez wymieniłem całe zawieszenie i przeguby a pukanie mam z kolumny kierownicy.
-
Jakie przeguby do Audi A4 B5 1.8 ADR?
Cześć. Nie kupuj żadnych tanich zamienników, ja kupiłem przeguby polskie firmy Hart 87.50 za sztukę wymieniłem obydwa no i było ok jak wyjechałem ale tylko jakieś 100 metrów tylko strzeliło i przegub z prawej strony rozleciał sie w mak.
-
[ALL B5] centralny zamek
dziękuje. jutro zaraz to sprawdzę i napisze czy jest ok.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 22:26_________________________________________________To chyba zima szkodzi tym zamkom, dzisiaj mocno zagrzałem w środku auto i juz jest prawie dobrze.
-
[ALL B5] centralny zamek
Witam wszystkich. Mam problem z centralnym zamkiem od dwóch dni głupieje albo otwierają mi sie jedne drzwi, albo troje, albo tylko jedne przez bagażnik. pompka chodzi,wirnik ok. odłączyłem akumulator na chwile i dalej nic, jak chce wejść do auta to musze przytrzymać kluczyk i otwieram drzwi. auto alarmu nie mam ani pilota tylko kluczyk. pomocy bo mam dość. i z góry dziękuje.