Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba132

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba132

  1. Panowie polecam ten warsztat jest tanszy od innych za uszczelnienie pompy wtryskowej gosc wział 200zeta mniej niz w innych warszta. Do tego w jeden dzien to zrobił. FACET SIEDZI TYLKO W DIESLACH 41-902 BYTOM UL Młyńska 7 032 281 51 89 od wrzesnia maglownice itp ceny przystepne
  2. teraz dzwonie do gosci i mi mowi ze pasi na bank jade do niego osobiscie do GLIWIC ZOBACZYMY
  3. Podpinam sie pod temat tez jestem ciekaw
  4. dzieki opanowane
  5. tak ostatnio fachowcy podpiel mi domykanie szyb i szyberdachu pod alarm i od tego mometu sie to zaczeło
  6. Witam Podpinam sie pod temat po wyłaczeniu zapłonu zamyka sie cetralny,zimne luty na pomce ? gdzie szukac przyczyny.
  7. seba132 odpowiedział(a) na nuki73 temat w 1.9TDI
    Witam zobacz ten temat miałem to samo z turbina moze pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1378.0
  8. Witam Mam pytanko lekko kapie mi z pompy wtryskowej z dołu, gdzie sie pytam kazdy warsztat mi mowi ze uszczelnienie pompy 500-550 zł z tego co wyczytałem w pompie sa oringi rozumie ze czeba pompe wyciagnac i na stoł zeby rozebrac no i ustawic kat wtrysku. Jest troche roboty ale cena nie za wysoka jesli pompa troche sie poci ?no niekiedy kapnie.
  9. Własnie gasnie mi zaraz po3 sek jak przekrence słysze ze cyknie przekaznik ale nie zapali ,dopiero po ponownym przekreceniu i mocnego docisniecia zapala [ Dodano: 26-03-2007, 19:57 ] rozebrałem kostka peknieta dzieki za info koszt naprawy 40 zeta
  10. Witam tak jak w temacie dzisiaj wsadzam kluczyk do stacyjki i nic dopiero po paru probach po docisnieciu zapalił. Teraz pali tylko musze dociskac mocno kluczyk, czy wymiana kostki to naprawi?
  11. oki no to ide zobacze po odłaczeniu wtyczki jak bedzie chodził i dam znac
  12. 65535 Uszkodzony sterownik wyszło na vag przejmowac sie tym czy idzie z tym zyc? przeplywomierz (przeplywka) cos nie tak wyszło na vag,u niema spadku mocy jak to sprawdzic,odłaczyc wtyczke w przepływce? co sugerujecie
  13. KEZOR daj namiary na tego mechanika w Mikolowie
  14. Witam tak jak w temacie okolice zabrza katowic za usluge zapłace.
  15. Oby tak dalej Panowie
  16. seba132 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    dzieki za koszulke rewelacja super dzieki
  17. oki dzieki panowie podepniemy skasujemy jeszcze raz dzieki za odp.
  18. skoczylo mi na 165 400 i od tego mometu zaczło sie to pojawiac czy jest mozliwosc skasowania tego ? czy lepiej jechac z tym na przeglad?
  19. witam po zapaleniu samochodu na wyswietlaczu km pojawia sie na ok minute "in 2" czy jest to jakis kod bledu? pozdrawiam...
  20. witam Teraz sam sobie pluje w twarz,za bardzo czlowiek to przezywal jak byl bez autka i chwytal sie nawet zyletki jak sie topił ale za niewiedze trzeba palacic,nawet to nie pokazuje majej bo mnie ZEZRE ZYWCEM pozdrawiam ale juz nie kopci to sie chwali...
  21. witam PANOWI WLOS MI MA GLOWIE STAJEEEEEE za ta turbo dzwonilem wszedzie wroclaw maja urlop sosnowiec nie ma turbinki na miejscu,,bedzie za dwa dni itd itd a samochod stoi rozebrany i czeka na dawce wrescie znalazlem jest w katowicach szopienicach cena 900zl jesli nie jest uszkodzony wirnik ,a ja mialem czyli wzioł ja po cenie zlomowej za 100 dokładnie po targowaniu cana 1464zł dokładnie mam fakturke przed soba dałem sie wrobic no i te piwo co kupilem za szczeslwe znalezienie jej wyszło 1500
  22. zgadza sie bo ta stara miala ukrecona turbina i wzieli ja jako zlom spuscił na niej 100zl a dał zregenerowana
  23. Witam turbosprezarka jest po wymianie stara zdalem a kupilem po remacie,smarowanie dostaje i to w duzej ilosci tak stwierdzil mechanik
  24. WITAM Trzy tygodnie temu przesiadlem sie z b3 na a4 tdi sprowadzony z BELDII po nacieszeniu sie niunium w sobote wybralem sie nad wode, po przejechaniu 50 km samochod zaczal slabnac..ja w pedal a on ledwo co.. na skrzyzowaniu samochod zaczał samoczynnie zwiekszac obroty dochodzace do 5000 zaczał wyc ja kluczyk ze stacyjki a on dalej chodzi siwy dym z rury samozaplonu dostał dopiero go zgasilem poprzez piaty bieg i sprzeglo szarplo zgasł okoliczny mechanik stwierdzil ze jak tak kopci napewno uszczelka pod glowica no to oki jeszcze troche podjechalem kopci na bialo, bagnet z miski a tam cztery litry oleju wyparowało brak na bagniecie. po scholowaniu do mechanika juz tu na miejscu okazało sie ze turbosprezarka wirnik jest ukrecony pekł luzy oczywiscie koszy 1500---- 12 miesiecy gwar.. przy okazi wymienilem rozrzad dwa zimery i takie tam koszt 1300 no i mamy juz 2800 z turbosprezark. a teraz pytanko do madrych głow !!!dlaczego jak sie nagrzeje kopci mi na biało przechodzi kolor z papierosa lekko niebieski czyzby jak sie nagrzal wypala te reszyki zassanego oleju ,ktore mi znikly z miski olejowej??a bylo tego ok 4 litry zastanawia mnie te kopcenie powyzej 2500 na biało-niebiesko wtryski olej bierze przed awaria tego nie było...prosze o pomoc co zrobic z B3 nie mialem takich problemow zaluje ze go sprzedalem..... pozdrowienia seba132
  25. seba132 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam Swietny pomysl jestem za SUPER..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.