Treść opublikowana przez seba132
-
Diesel serwis- pompy wtryskowe
Panowie polecam ten warsztat jest tanszy od innych za uszczelnienie pompy wtryskowej gosc wział 200zeta mniej niz w innych warszta. Do tego w jeden dzien to zrobił. FACET SIEDZI TYLKO W DIESLACH 41-902 BYTOM UL Młyńska 7 032 281 51 89 od wrzesnia maglownice itp ceny przystepne
-
stare lampy a I lift - czy pasuja wkłady ?
teraz dzwonie do gosci i mi mowi ze pasi na bank jade do niego osobiscie do GLIWIC ZOBACZYMY
-
stare lampy a I lift - czy pasuja wkłady ?
Podpinam sie pod temat tez jestem ciekaw
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
dzieki opanowane
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
tak ostatnio fachowcy podpiel mi domykanie szyb i szyberdachu pod alarm i od tego mometu sie to zaczeło
-
[A4 B5 95r]Centralny raz jeszcze.
Witam Podpinam sie pod temat po wyłaczeniu zapłonu zamyka sie cetralny,zimne luty na pomce ? gdzie szukac przyczyny.
-
[B5 AVG] problem z turbinką
Witam zobacz ten temat miałem to samo z turbina moze pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1378.0
-
Pompa wtryskowa-kapie
Witam Mam pytanko lekko kapie mi z pompy wtryskowej z dołu, gdzie sie pytam kazdy warsztat mi mowi ze uszczelnienie pompy 500-550 zł z tego co wyczytałem w pompie sa oringi rozumie ze czeba pompe wyciagnac i na stoł zeby rozebrac no i ustawic kat wtrysku. Jest troche roboty ale cena nie za wysoka jesli pompa troche sie poci ?no niekiedy kapnie.
-
stacyjka problem
Własnie gasnie mi zaraz po3 sek jak przekrence słysze ze cyknie przekaznik ale nie zapali ,dopiero po ponownym przekreceniu i mocnego docisniecia zapala [ Dodano: 26-03-2007, 19:57 ] rozebrałem kostka peknieta dzieki za info koszt naprawy 40 zeta
-
stacyjka problem
Witam tak jak w temacie dzisiaj wsadzam kluczyk do stacyjki i nic dopiero po paru probach po docisnieciu zapalił. Teraz pali tylko musze dociskac mocno kluczyk, czy wymiana kostki to naprawi?
-
sterownik kompa/przeplywomierz
oki no to ide zobacze po odłaczeniu wtyczki jak bedzie chodził i dam znac
-
sterownik kompa/przeplywomierz
65535 Uszkodzony sterownik wyszło na vag przejmowac sie tym czy idzie z tym zyc? przeplywomierz (przeplywka) cos nie tak wyszło na vag,u niema spadku mocy jak to sprawdzic,odłaczyc wtyczke w przepływce? co sugerujecie
-
Gdzie serwisujecie? Region krakowski i katowicki
KEZOR daj namiary na tego mechanika w Mikolowie
-
kasowanie IN2 zapłace
Witam tak jak w temacie okolice zabrza katowic za usluge zapłace.
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Oby tak dalej Panowie
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
dzieki za koszulke rewelacja super dzieki
-
kod bledu na liczniku??
oki dzieki panowie podepniemy skasujemy jeszcze raz dzieki za odp.
-
kod bledu na liczniku??
skoczylo mi na 165 400 i od tego mometu zaczło sie to pojawiac czy jest mozliwosc skasowania tego ? czy lepiej jechac z tym na przeglad?
-
kod bledu na liczniku??
witam po zapaleniu samochodu na wyswietlaczu km pojawia sie na ok minute "in 2" czy jest to jakis kod bledu? pozdrawiam...
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
witam Teraz sam sobie pluje w twarz,za bardzo czlowiek to przezywal jak byl bez autka i chwytal sie nawet zyletki jak sie topił ale za niewiedze trzeba palacic,nawet to nie pokazuje majej bo mnie ZEZRE ZYWCEM pozdrawiam ale juz nie kopci to sie chwali...
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
witam PANOWI WLOS MI MA GLOWIE STAJEEEEEE za ta turbo dzwonilem wszedzie wroclaw maja urlop sosnowiec nie ma turbinki na miejscu,,bedzie za dwa dni itd itd a samochod stoi rozebrany i czeka na dawce wrescie znalazlem jest w katowicach szopienicach cena 900zl jesli nie jest uszkodzony wirnik ,a ja mialem czyli wzioł ja po cenie zlomowej za 100 dokładnie po targowaniu cana 1464zł dokładnie mam fakturke przed soba dałem sie wrobic no i te piwo co kupilem za szczeslwe znalezienie jej wyszło 1500
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
zgadza sie bo ta stara miala ukrecona turbina i wzieli ja jako zlom spuscił na niej 100zl a dał zregenerowana
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
Witam turbosprezarka jest po wymianie stara zdalem a kupilem po remacie,smarowanie dostaje i to w duzej ilosci tak stwierdzil mechanik
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
WITAM Trzy tygodnie temu przesiadlem sie z b3 na a4 tdi sprowadzony z BELDII po nacieszeniu sie niunium w sobote wybralem sie nad wode, po przejechaniu 50 km samochod zaczal slabnac..ja w pedal a on ledwo co.. na skrzyzowaniu samochod zaczał samoczynnie zwiekszac obroty dochodzace do 5000 zaczał wyc ja kluczyk ze stacyjki a on dalej chodzi siwy dym z rury samozaplonu dostał dopiero go zgasilem poprzez piaty bieg i sprzeglo szarplo zgasł okoliczny mechanik stwierdzil ze jak tak kopci napewno uszczelka pod glowica no to oki jeszcze troche podjechalem kopci na bialo, bagnet z miski a tam cztery litry oleju wyparowało brak na bagniecie. po scholowaniu do mechanika juz tu na miejscu okazało sie ze turbosprezarka wirnik jest ukrecony pekł luzy oczywiscie koszy 1500---- 12 miesiecy gwar.. przy okazi wymienilem rozrzad dwa zimery i takie tam koszt 1300 no i mamy juz 2800 z turbosprezark. a teraz pytanko do madrych głow !!!dlaczego jak sie nagrzeje kopci mi na biało przechodzi kolor z papierosa lekko niebieski czyzby jak sie nagrzal wypala te reszyki zassanego oleju ,ktore mi znikly z miski olejowej??a bylo tego ok 4 litry zastanawia mnie te kopcenie powyzej 2500 na biało-niebiesko wtryski olej bierze przed awaria tego nie było...prosze o pomoc co zrobic z B3 nie mialem takich problemow zaluje ze go sprzedalem..... pozdrowienia seba132
-
A4 Assistance
Witam Swietny pomysl jestem za SUPER..