Treść opublikowana przez Damian150181
-
Niewiarygodnie szybkie znikniecie plynu ze zbiornika wyr.
przedmuchow zadnych niema. Ale co sie stalo? od dwoch dni poziom normalny nic nie ubylo moze dlatego ze robie krutkie dystanse praca-dom
-
Niewiarygodnie szybkie znikniecie plynu ze zbiornika wyr.
panowie jak mozna sprawdzic czy to jest uszczelka? oleju jeszcze nie sprawdzalem ale patrzylem pod korkiem wlewu oleju i wydaje mi sie ze powinien robic sie osad kremowy gdyby dostawal sie tam plyn a umnie OK
-
Niewiarygodnie szybkie znikniecie plynu ze zbiornika wyr.
Witam kolegow mam dziwna historie ,a mianowicie: dzis rano jak codzien wsiadam do auta odpalam silnik a tu kontrolka na tablicy rozdzielczej COOLANT ,ok wiec gasze fure i zagladam pod maske, a tam w zbiorniku echo, pustka. Co moze byc tego powodem, wycieku nie zauwazylem, dolalem plynu ,przejechalem sie temperaturka wzrosla normalnie do 90 ale ogrzewanko nie dziala, otworzylem znowu maske odkrecilem korek zeby sprawdzic tem. w zbiorniku, a tam zimny plyn przy tem. 90 stopni na wskazniku. Czy ktos zna jakies racjonalne wytlumaczenie????
-
[B6 ALT] Zapalajace sie kontrolki zwiazane z hamulcami
mnie terz tylko zapomnialem dopisac
-
[B6 ALT] Zapalajace sie kontrolki zwiazane z hamulcami
dzieki za POMOC ale nic mi to nie mowi .Jesli ktos zna znaczenie tych opisow to prosze o pomoc
-
[B6 ALT] Zapalajace sie kontrolki zwiazane z hamulcami
Niestety znowu sie zapalily ale tym razem podlaczylem VAG-a i pokazalo mi nastepujace bledy: P1114,P1649,P0139 i nie wiem jak to rozkminic. Panowie POMOCY!!!
-
[B6 ALT] Zapalajace sie kontrolki zwiazane z hamulcami
ok wiec sprawdze.dam znaka co wtedy dziekowa!!![br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 22:21_________________________________________________PANOWIE DZIWNA SPRAWA KONTROLKI SAME USTALY OD PARU DNI NIC?! NA VAGA CZEKAM BO ZAMOWILEM NA EBAY-U.JAK SPRAWDZE DAM ZNAKA
-
[B6 ALT] Zapalajace sie kontrolki zwiazane z hamulcami
Dzieki za wasze odp. Ale akumulator jest nowy a plynu jest ok, swiatla wszystkie dzialaja poprawnie.hmm... pozostaje VAG-uś co wy na to?
-
[B6 ALT] Zapalajace sie kontrolki zwiazane z hamulcami
Witam Klubowiczow serdecznie.Mam problem tego typu: Wiec kiedy zapalam silnik jest wszystko ok...do momentu kiedy zalaczam swiatla.Wtedy na desce rozdzielczej zapala mi sie kontrolka hamulcow "BRAKE",ESP i migajacy reczny czy ktos moze mi udzielic pomocy z tym nietypowym zjawiskiem?
-
[B6 ALT] Gdzie są czujniki temperatury??
jeden z nich napewno znajduje sie na dole przy chłodnicy
-
[B6 ALT] Biały osad pod korkiem wlewu oleju
ok dziekuwa teraz moge byc spokojny
-
[B6 ALT] Biały osad pod korkiem wlewu oleju
Z tymi krótkimi trasami na zimnym silniku to by sie zgadzało ale dlaczego teraz pokazał sie ten osad jak od dawna tak jeżdże i nic wczesniej nie było
-
[B6 ALT] Biały osad pod korkiem wlewu oleju
Witam was ostatnio zauważyłem u siebie pod korkiem wlewu oleju i na bagnecie kremowy osad wiem ze oznacza to wode w oleju ale plynu w zbiorniczku nie ubyło. Czym jeszcze może to być spowodowane.
-
[B6 ALT] Jak skasowac SERVICE w B6 ALT
Witam gorąco chciałbym prosić o pomoc chodzi o skasowanie SERVISU w B6 ALT.
-
Ile pali Wam gazu?
Witam wszystkich miłośników Audi na gazie ja z takim małym pytankiem: Ile powinien spalić silniczek 2.0 litra,bo mnie się wydaje że moja bierze troszkę za dużo a mianowicie łykła na trasie ok 14.5 litra. Z góry dzięki za pomoc
-
[B6 ALT] Świeci się kontrolka EPC i gaśnie silnik
ok panowie teraz już wiem co robić, wielkie dzięki!!!
-
[B6 ALT] Świeci się kontrolka EPC i gaśnie silnik
Witam was panowie gorąco. Mam następujący problem: Zapala mi się kontrolka EPC w momencie kiedy to się dzieje silnik gaśnie i jest potem problem z odpaleniem. Po podłączeniu WAG-a wyskakuje mi następujący błąd P0322-004 Engine Speed Sensor (G28):No Signal ok,następnie sprawdziłem co on oznacza a odp.była (Obwód wejścia silnika prędkości zapłonu/dystrybucji-brak sygnału)lecz niewiele z tego rozumiem czy ktoś byłby w stanie mi pomóc prosze
-
[ALL B5] sprawdzenie kabli
Wydaje mi sie ze to nie jest wina przewodow wys.nap. gdyby jednak tak bylo odczowal bys jakies szarpniecia, a najprostrzym sposobem na sprawdzenie kabli jest zroszenie ich woda,zamkniecie auta w ciemnym pomieszczeniu np.gararzu i sprawdzeniu ich czy jest przebicie poprzez gwaltowne przegazowywanie.Jesli jest powinienes zaowarzyc iskierki uciekajace gdzies do metalowych przedmiotow np. srubek czy pokrywy zaworow.powodzenia
-
[B6 ALT] Pilot centralnego
Chcialbym zaprogramowac swoj kluczyk scyzoryk ogolnie to znam procedure z dwoma kluczami,problem w tym ze mam tylko jeden klucz. Czy jest taka mozliwosc zeby zrobic to z jednym kluczem z gory dzieki za pomoc
-
[B6 ALT] Jak zaprogramować pilot zamka centralnego ?
Mam problem z zaprogramowaniem pilota zamka centralnego aha mam tylko jeden klucz czy ktos bedzie mogl mi w tym pomoc?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imie Damian tymczasowo mieszkam w Londynie i jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 B6 pozdrawiam wszystkich goraco