Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Niemow ze Anka tez w Ciaży tak ze mną
  2. również dołączam się do życzeń oby maleństwo zdrowo rosło i pozdrowienia dla mamusi
  3. mario ma drugie zmiany i chyba go szefy obserwują bo się na forum nie pokazuje w czasie pracy
  4. dokładnie nie ma komu gadać
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tam to już trzeba mieć za żonę córkę arabskiego szejka żeby tym jeździć na co-dzień
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    takiego auta to raczej nie kupuje nikt na co dzień a ja nie...wolałbym tą RS:decayed: jestem tego samego zdania
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemanko przyszły ojcze no dobry co tam w wielkim świecie nuda na urlopie jestem z małym się kolegujemy taka ojcowska integracja
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemanko przyszły ojcze
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. siemanko podczas małego drzemki
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. siemanko wozidło zrobione nareszcie moc się nie traci można trochę poszaleć
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chlor
  14. Co tam? auto opanowane? opanowałem spawanie chłodnicy ale wyskoczył jeszcze jeden problem z kolankiem silikonowym na coolerku rozerwało je i musiałem dzisiaj pomykać do czewy po kolanko jutro montaż i będzie spokój w końcu chyba Kolanko było firmy Samco? no właśnie nie teraz też nie kupowałem samco zobaczymy ile wytrzyma ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- teraz brałem z fmic'a zobaczymy ile wytrzyma No widzisz, u mnie samco już jeździ 4 lata i nic, ale fakt, u Ciebie jest większe doładowanie:decayed: te co teraz kupiłem koleś mnie zapewnia że do 7 barów wytrzymuje ja mam doładowanie max 2 bary więc jest szansa że będzie gites
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to zorganizuj coś i wpadnę to jarniemy razem
  16. Co tam? auto opanowane? opanowałem spawanie chłodnicy ale wyskoczył jeszcze jeden problem z kolankiem silikonowym na coolerku rozerwało je i musiałem dzisiaj pomykać do czewy po kolanko jutro montaż i będzie spokój w końcu chyba Kolanko było firmy Samco? no właśnie nie teraz też nie kupowałem samco zobaczymy ile wytrzyma ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- teraz brałem z fmic'a zobaczymy ile wytrzyma
  17. Co tam? auto opanowane? opanowałem spawanie chłodnicy ale wyskoczył jeszcze jeden problem z kolankiem silikonowym na coolerku rozerwało je i musiałem dzisiaj pomykać do czewy po kolanko jutro montaż i będzie spokój w końcu chyba
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to moze za mocno sie wgryzla tymi swoimi zajeczymi jedynkami hehehee he ano może
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko wiktor zaopatrzył się już w nowe
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman, wiem kto uszkodził twój kubek Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości jeden osobnik płci żeńskiej:wink: , nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- Diman, wiem kto uszkodził twój kubek Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości jeden osobnik płci żeńskiej:wink: , nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika no trudno szkoda bo klubowy był sentyment do niego odczuwałem rozmawialem juz z moja na ten temat, i mowi ze korzystala z niego i upadl jej ale ucho bylo cale. na 90% jest pewna ze byl ok jesli to rzeczywiscie ona to cie przeprasza i mowi ze odkupi ci kubeczek jesli bedziesz zainteresowany jakims PS. Stasiu ale z ciebie sprzedawczyk zawiodles mnie przyjmuje przeprosiny kubka nie musisz mi odkupować ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- P.S. kubek ucha nie stracił ale został u szczerbiony
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman, wiem kto uszkodził twój kubek Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości jeden osobnik płci żeńskiej:wink: , nie jest twoją żoną, nie jest moją żoną, mieszka w sosnowcu i jest przyszłą żoną pewnego górnika no trudno szkoda bo klubowy był sentyment do niego odczuwałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.