Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman, wiem kto uszkodził twój kubek Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości Ty Diman Ty nie ma takiej opcji ja się jebłem spać jak tylko wszedłem na chatę
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman, wiem kto uszkodził twój kubek Hmmmm kto? tak z czystej ciekawości
  3. no to weź dla mnie i wywal pod netto wyjdę po niego
  4. to dobrze że nie jada
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie ja wam dam się śmiać z biednego Dimana
  6. :hi:siemanko mnie również niestety nie będzie albo stety jak kto woli
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: ...a mało Ci jeszcze:grin: no już wychodzę z letargu i można by małe co nieco walnąć
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co złego to nie my Kto wpadł na ten szalony pomysł żeby jechać do Was ? o to pytaj trzeźwych pojęcia nie mam wsadzili mnie do auta i zawieźli do domu
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a u mnie szarańcza przeszła przez chatę i nie ma co pic
  11. przecież byłeś z nami non-stop...ciałem i duchem jak se chrapłeś
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. Przy takiej temperaturze to nawet nie wchodzę do nieogrzewanego garażu, a co dopiero pod chmurką... A ja dzisiaj podmiankę pompy wacum z mojego padła do Hamera wozidła robiłem pod chmurką praktycznie bo częściowo w garażu a częściowo na dworze No przeluj z Ciebie Dimek:kox: ważne że nic nie zepsułem dojechałeś do chaty szczęśliwie chociaż Dojechałem ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- Diman ta uszczelka 44zł kosztuje w ASO no to olej dla mnie nie zamawiaj bo moja jest dobra jak nówka rzekłbym :hi:witojcie po resecie
  14. Przy takiej temperaturze to nawet nie wchodzę do nieogrzewanego garażu, a co dopiero pod chmurką... A ja dzisiaj podmiankę pompy wacum z mojego padła do Hamera wozidła robiłem pod chmurką praktycznie bo częściowo w garażu a częściowo na dworze No przeluj z Ciebie Dimek:kox: ważne że nic nie zepsułem dojechałeś do chaty szczęśliwie chociaż ---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- Przy takiej temperaturze to nawet nie wchodzę do nieogrzewanego garażu, a co dopiero pod chmurką... A ja dzisiaj podmiankę pompy wacum z mojego padła do Hamera wozidła robiłem pod chmurką praktycznie bo częściowo w garażu a częściowo na dworze No przeluj z Ciebie Dimek:kox: Typowy Budowlaniec, nie do zajebania na mrozie się robi całymi dniami na dworze to przeszkadzać mi zaczyna dopiero przy 15 na minusie
  15. Przy takiej temperaturze to nawet nie wchodzę do nieogrzewanego garażu, a co dopiero pod chmurką... A ja dzisiaj podmiankę pompy wacum z mojego padła do Hamera wozidła robiłem pod chmurką praktycznie bo częściowo w garażu a częściowo na dworze
  16. no to wpadniemy z małym na podryw oczywiście mały z córa do pokoju a my na flachę
  17. te 2 miejsca Ci pochytam no to super jesteśmy umówieni
  18. no co nie ma miejsc !!!!
  19. siemanko czyli w tym roku się nie załapię do bukowiny no nic trudno a tym razem jechałbym bez małego trudno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.