Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to bierz lawetę i dawaj do mnie do garażu ogarniemy to
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mogę służyć radą bądź pomóc jak trzeba
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No właśnie o tym myślałem ale chciałem popytać jak to wygląda? Jak z przeróbka, sterowaniem? Jak z funduszami... Zagadaj do Dimka on wkładał CAHA chyba. BRD chyba wchodzi Plug&play a w CAhA trzeba rzeźbić kolektor wydechowy chyba wchodzi tylko flanszę trzeba przerobić <br /><br /> ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- wszystko w dobrych pieniądzach wychaczysz ja kupiłem turbo CAHA używkę 1200zł cooler 500zł o rurowanie dokładnie już nie pamiętam ale nie więcej niż 500zł z opaskami i pierdołami robocizną znaczy się spawaniem ja jeszcze wywaliłem kata tu coś dostaniesz za swój kat jak sprzedasz chodź jak kiedyś pytałem o sprzedaż to zaproponował mi 150zl bo mały więc położyłem sobie go do garażu niech leży no i korekta u Aligatora 400zł ale tu muszę powiedzieć że roboty miał kupę bo nabiłem mu klina że chłopaki wystroili już taki setap na 218KM więc on nie mógł być gorszy i się bawił 3 godziny więc jakieś ok. 2600zł chyba że pójdziesz w dwa coolery od BRD ale tam nie wyjdzie ci tyle co w centralnym coolerze No i wszystko jasne jeśli chodzi o fundusze. A kto Ci to wszystko robił? sam to robiłem jedyne co to krolu mi pochytal w robocie flanszę i gregor o rurowanie mi pospawał a reszta moja montaż i tp.
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wszystko w dobrych pieniądzach wychaczysz ja kupiłem turbo CAHA używkę 1200zł cooler 500zł o rurowanie dokładnie już nie pamiętam ale nie więcej niż 500zł z opaskami i pierdołami robocizną znaczy się spawaniem ja jeszcze wywaliłem kata tu coś dostaniesz za swój kat jak sprzedasz chodź jak kiedyś pytałem o sprzedaż to zaproponował mi 150zl bo mały więc położyłem sobie go do garażu niech leży no i korekta u Aligatora 400zł ale tu muszę powiedzieć że roboty miał kupę bo nabiłem mu klina że chłopaki wystroili już taki setap na 218KM więc on nie mógł być gorszy i się bawił 3 godziny więc jakieś ok. 2600zł chyba że pójdziesz w dwa coolery od BRD ale tam nie wyjdzie ci tyle co w centralnym coolerze
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kędzior tam jest przerobione wszystko na ori częściach i od podstaw błotniki przód, tył cała cwiarka, progi, zderzaki profi przeróbka tylko tak jak mówisz przeróbka
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    od kogo jak od kogo ale od Nosba bym wziął to dobry fachowiec i druciarstwa raczej nie robił
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jednak się go pozbywa a tak się zapowiadał ale trzeba przyznać, że piękna jest
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. ja w te dywagacje się nie wtrącam:whistling::decayed: i bardzo dobrze bo one są bez sensu do niczego nie prowadzą
  11. o szlak jakie mądre dywagacje
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bawcie się dobrze i uważaj na drodze
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: no widzisz Dimek jak to jest...klubowicze...moderatory...a gówno robią stanowisko dostali i usiedli na d*pie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.