Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no właśnie się chyba jutro do kolesia przejadę
  2. dzięki poszło PW do kolesia
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    szukam skuterka jak ktoś by słyszał o czymś do sprzedania taki nie drogi do 2k to dajcie znać ---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ---------- wpadnij do mnie na wioskę
  4. na rybnickiej to są drogie te piździki, że czasami myślę, że to jest pralnia pieniędzy a nie sklep a co do dachu to trzeba się zgadać i tam wybrać na działkę i na spokojnie pogadać co was interesuje czy ma być z obróbkami blacharskimi i takie tam pierdoły potem mogę ewentualnie dogadać ceny jakiekolwiek
  5. spoko możemy zbadac sprawę i się zobaczy jak mocno Ci się z tym śpieszy bo póżno wracam do chaty ale jakoś byśmy to ogarnęli ---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- pany skuter chciałbym kupić żeby do roboty pomykać nie słyszał ktoś o jakimś taki do 2tysi
  6. zależy jakie masz nachylenie dachu ale nie ma sprawy możemy się spotkać pooglądać i zobaczymy co da się zrobic materiały też ci mogę spróbować załatwić w "dobrych" cenach chodź nie ukrywam to droga technologia ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------
  7. Siema diman, właśnie o Tobie myślałem, mówiłeś coś że pracujesz na dachach, mam lewiznę do zrobienia, jesteś zainteresowany? owszem pracuje na dachach ale robię dachy wielkopowierzchniowe takie jak tesco real i opel na folii PCV nie wiem czy o takie dachy ci chodzi bo jeśli o takie to mogę być zainteresowany
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może byc u nas ale jak my się na te balety dostaniemy cza znaleśc jakiś konkret park i tam walić sake:wink: Haha... jak niegrzecza młodzież nooooo:kox::kox:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może byc u nas ale jak my się na te balety dostaniemy cza znaleśc jakiś konkret park i tam walić sake:wink: ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- moi znajomi tez coś zagadywali wiec może ich zapytam
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema Diman:hi: j**any stary ale jaki krzepki mówiłem, że mam smaka na jakieś balety siemano wszystkim Czesc Dimek, czesc wszyscy Trzeba by kiedyś 'sprzedać' potomstwo dziadkom i wyskoczyć gdzieś na klubowe balety siema Laska kopę lat no ja jestem już przygotowany tylko dajcie znać kiedy i idziemy Ale Kasiulke też musisz zabrać oki masz to u mnie jak w banku coś wstępnie już o tym gadaliśmy tylko konkret termin i ogień
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wiem, że Krolu jest chętny może Pucki by się wybrali może Gregor kurde jak za dawnych czasów ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- może byc jutro czemu nie :kox:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kurde w przyszłą sobotę ja muszę iść do roboty mam przeprowadzkę bazy w inne miejsce i mam to już zaklepane ale sobota jak najbardziej
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema Diman:hi: j**any stary ale jaki krzepki mówiłem, że mam smaka na jakieś balety siemano wszystkim Czesc Dimek, czesc wszyscy Trzeba by kiedyś 'sprzedać' potomstwo dziadkom i wyskoczyć gdzieś na klubowe balety siema Laska kopę lat no ja jestem już przygotowany tylko dajcie znać kiedy i idziemy
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze, że mi przypomniałeś także Diman jakby to powiedzieć dziś nie ma baletów wszyscy walą po chatach też dobrze ja tam zapasik mam ale jakoś nie lubię pic samemu a moja poszła już spać to się napiję z wami pyrsk
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to ciachnę sobie desperadosa i będzie gites
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema Diman:hi: j**any stary ale jaki krzepki mówiłem, że mam smaka na jakieś balety siemano wszystkim
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to pyrsk to gdzie mam podjechać, gdzie się wybieramy jak już tak zagadujecie:naughty:
  19. potwierdzam też widziałem tego matowego gluta
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mniam pijaństwo idę poproszę termin, żeby nianię dograć i już tam jestem. Krolu też jest chętny gadaliśmy o tym już, może i moja by się wybrała Stasiu podaj termin i dawaj :banan: ja tam jestem otwarty na propozycję termin i strój dowolny no to musi być jakaś sobota ma się rozumieć no i trzeba znaleśc jakiś park tam bliżej waszej mieściny co by jeszcze skoczyć na jakieś balety
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mniam pijaństwo idę poproszę termin, żeby nianię dograć i już tam jestem. Krolu też jest chętny gadaliśmy o tym już, może i moja by się wybrała Stasiu podaj termin i dawaj :banan:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    narka ja też się ewakuuje na razie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.