Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. a ja jeszcze jestem w czarnej d*pie jak student z robotą ale staram się jak mogę
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak dam radę to podjadę
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może uda mi się tam do was podjechać to pogadamy o tym wyjeździe będziesz ??
  4. no właśnie jak się wyrobie z tym remontem jutro to też mam zamiar się wybrać do Kato ale to zależy o której skończę
  5. he może być szaszłyczek z wieczorka czemu nie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. po remoncie jeszcze tylko jutro i koniec no i co w z tak pięknie rozpoczętym tygodniem gdzie się spotykamy większą ekipą na którym zlocie Kato Mc donald lub grill ? Żory szaszłyk ? czy Gliwice Kebab uuuu mniam? co wy na to może większy spot?
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przemek to mu mówiła mamusia jak go zabierała do piaskownicy teraz to jest Kędzior
  9. na pewno pod względem pozycji spoczynkowej dla maluchów to się zgodzę w 100% w Recaro nie ma jej praktycznie wcale
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    popieram pyrsk
  11. 14 miesięcy i jeszcze ma smoka I nie chodzi sama, ale czy to coś zmienia? Ważne, że zdrowa i radosna jasne, że tak przecież to żarty
  12. 14 miesięcy i jeszcze ma smoka
  13. dzisiaj ok 10.30 Miron na dworcowej w Knurowie po machane
  14. my mamy również X landera XA X-LANDER XA 2010 + Gondola ARCTIC (2540430062) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w komplecie z nosidełkiem i tak jak hornet mówi jak ktoś mieszka wysoko to znaczy wyżej niż parter jak w moim przypadku to nie polecam bo jest dosyć ciężki i duży dotyczy również bagażnika ale poza tym to jest super wózeczek śmigam nim czy to ja czy moja czy to babcia bez najmniejszych problemów polecam
  15. kurde te spoty powinny się teraz zaczynać może zmienimy godziny kurde nawet na urlopie nie dają mi dychnąc ale dobiegam ku końcowi więc przyszły tydzień będzie luźniejszy i można będzie zaliczyć jakiś spot ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- ja też jeszcze tego skutera nie kupiłem więc odpadam
  16. wolne na urlopie się przyda jutro znowu do remontu
  17. siemano ale tu się gadka klei masakra
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    he a ja zacząłem remonta u staruszków akurat dzisiaj u mnie już sufit podwieszony teraz to już z górki będzie
  20. ma się rozumieć, że szybciej jak ciebie znam to tak będzie :kox:
  21. podziękował za dzisiaj w końcu zaliczony spot i wielkie podziękowania dla Gregora za przejażdżkę niezły zapierniczacz
  22. ja jutro myślę, że się w końcu podjadę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.