Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to na którym piętrze teraz robota ? a niziutko na 3 piętrze na Bażantowie w Katowicach robimy 3 piętrowe domki i jeden 5 piętrowy to rób dobrze, bo nigdy nie wiadomo.... nie no ma się rozumieć może kupisz to musi być porządnie zrobione żeby się nie lało na głowę
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to na którym piętrze teraz robota ? a niziutko na 3 piętrze na Bażantowie w Katowicach robimy 3 piętrowe domki i jeden 5 piętrowy
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sezon u mnie wiec napinka w robocie
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z wieczorka wskoczyłem na chwilkę
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. siemano a co do spocika wyszło jak zawsze napinka w robocie i późno wróciłem i już nie dałem rady
  7. kurde to może i mi się uda podjechać
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. Hammer dzisiaj o 12.00 pomykający swoim niskim wozidłem na autobanie w stronę Wrocławia obdzwonione pozdro
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i prawdopodobnie padniętej turbiny moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom może to tylko przepływomierz turbina to przeważnie puszcza olej..... chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało kolo turbina chodzi zawsze nawet na wolnych obrotach może się gruszka zawiesiła albo wpadło ci w tryb awaryjny musisz podpiąć waga i sprawdzić błędy ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- i prawdopodobnie padniętej turbiny moja jechała do Kato i ponoć nie idzie auto, brak mocy i nic nie śwista, czekam aż wróci do dom może to tylko przepływomierz turbina to przeważnie puszcza olej..... chyba, że Twoja nie zobaczyła za sobą smugi dymu karwa ja się na tym nie znam ale nie dymi nic , wiem że turbo tak jakby się nie włączało logi i bedzie wiadomo. tylko w Kato nikt tego nie ogarnie, krolu przepadł bez wieści reszta to leszcze i się nie znają Krolu siedzi w domu i nic nie robi tylko zmienił nr tel.
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. polecam bo warto ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------
  15. czyli u Aligatora w Katowicach i nie narzekam
  16. ja tam robiłem program i korektę po przeróbkach u Aligatora i złego słowa na niego nie dam powiedzieć, motorownia chodzi jak lalunia jak trzeba to przyśpiesza
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. Egon wpadacie z kolegą kurde zapomniałem imienia i małym Wojtkiem jak dobrze pamiętam na Arenę może bo się zastanawiam czy nie zabrać młodego ---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- no to się dzisiaj wybiorę będę rodzinnie do zoba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.