Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
coś w tym jest ograniczył mnie trochę syn który chciał iść spać
-
Spoty Katowice i okolice
P.S. ale nie powiem że nie ma smaków niedosyt jakiś czuje
-
Spoty Katowice i okolice
no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500 Dim...zależy od ustawień no chyba że tak bo myślałem że mi się pier....doli w bani od alko
-
Spoty Katowice i okolice
no to ja musiałem chyba za dużo wypić na tych urodzinach bo widzę 4500
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o w piz*ę ale torpeda :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja odpadam urodziny bratowej mam więc już sobie coś dziabnę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spox, nie ma problemu, Mirek coś zorganizuje to sobie nadrobimy. Dałeś znać Gregorowi? no właśnie nie kurde dopiero się ogarnąłem i nie wiem czy nie za późno już trochę może wejdzie na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przykro mi panowie jutro nie dam rady dziabnąc nic jak podjadę na spota to z małym na chwilkę- Spoty Katowice i okolice
Ją sam nie wierze. Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%? z tłumikiem to zależy od turbiny bo są z różnymi nr i to zależy jaką dorwiesz taki zamówisz albo poszukaj już kompletną a co do spasowania to tak jak ci mówiłem trzeba dorobić flanszę czyli końcówkę na katalizatorze od strony turbiny Jak zamówie tą nową turbinke z ASO to nie będzie problemu z domowieniem tego tłumika? Dobra cena tej turbiny z gwarancją i nowa - to do mnie przemawia. a kto bogatemu zabroni :kox:- Spoty Katowice i okolice
P.S. Akjam a reszta bo zapomniałem dodać p&p- Spoty Katowice i okolice
Ją sam nie wierze. Diman a co z tym tłumikiem, ten metalowy lepszy czy jak? Generalnie turbo będzie pasować 100%? z tłumikiem to zależy od turbiny bo są z różnymi nr i to zależy jaką dorwiesz taki zamówisz albo poszukaj już kompletną a co do spasowania to tak jak ci mówiłem trzeba dorobić flanszę czyli końcówkę na katalizatorze od strony turbiny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
:grin: fachowo pomierzone a jakże przez samego fachurę- Spoty Katowice i okolice
dobra laski się pojawiły więc spadam ida spac narka- Spoty Katowice i okolice
a tu masz wymiary mojego coolera wchodzi bez cięcia większe już trzeba ciąć belkę ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- :grin:- Spoty Katowice i okolice
tak to wygląda u mnie <br /><br /> <br /><br /> a tak już zmontowane ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował? no wszystko jest w tym wątku co ci podałem przestudiuj na spokojnie a wszystko tam znajdziesz jeszcze parę podrzucę http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=59308.0 Nowe turbiny z A4 B8 2.0 TDI CR 143 i 170 KM : TDI - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf - ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- Może by się j3czcze jakąś zniżkę ogarnęło? Pytanie dlaczego tak tanio chcą ją puścić?Diman miałbyś gdzieś spis tych wszystkich części, które bym potrzebował? tanio, ponieważ pewnie wyprzedają częsci, które im zalegają U nas 3 mies temu też były takie wyprzedaże, np szyba do A6, która kosztuje ok 1800zł, została sprzedana klientowi za 600zł Zastanawia mnie tylko jedno, jaro pisał, że turbo CAHA jest z końcówką E, a tutaj jest D, być może to jest po prostu tzw poprzednik... ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- one różnią się właśnie tłumikami jeden jest plastikowy a drugi jak u mnie metalowy i częścią zimną turbiny czy jakoś tak- Spoty Katowice i okolice
w tym drugim linku są również coolery- Spoty Katowice i okolice
tu masz tą firmę od rur RENTRANS - STAL NIERDZEWNA, STALE NIERDZEWNE, ARMATURA, ARMATURA NIERDZEWNA, ARMATURA SPOZYWCZA, STAL SZLACHETNA, stal, nierdzewna, nierdzene, stal nierdzewna, stal szlachetna, armatura, armatura spożywcza, armatura nierdzewna, stal kwasoodporna, kwa a tu od złączek re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc.- Spoty Katowice i okolice
bier i rezamy jeszcze tylko cooler i orurowanie hurtownia jest dobra w sosnowcu niedaleko trasy 86 złączki pochytasz na allegro i gro- Spoty Katowice i okolice
do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł czyli jednak się znasz A Ty też brałeś ten tłumik ? tak niestety w mojej też go nie było ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł Jakbym miał szukać nowej to może się opłaca tą brać nawet jak trzeba dokupić ten tłumik o którym mówisz? fajna cena ja za używkę w tedy dalem 1200zł a tu masz nówke szt- Spoty Katowice i okolice
do tej turbiny trzeba jeszcze dokupić tłumik szmerów który w ASO kosztuje 260zł- Spoty Katowice i okolice
dziwie się, że nie wypowiedziałeś się w wątku nie znam się na tym żeby się wypowiadać- Spoty Katowice i okolice
tu masz jakąś jak coś TURBINA 03L145701E 2.0 TDI CAHA CAHB AUDI A4 A5 A6 (2622129656) - motoAllegro- Spoty Katowice i okolice
ja korzystałem z tego wątku http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-silnika-2-0-tdi-16-v-pd-111482/ - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE