Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no to po baseniku pomału się mały przyzwyczaja do dużej wody
  2. jak nie wrócę zbyt późno z roboty to może też się pojawię w czwartek
  3. ja zaraz idę poupalać z małym audi TTRS
  4. ta fota nie oddaje uroku twojej fury ... ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- bo ona nie ma uroku
  5. ode mnie poszedł jeden
  6. Tak jest i wyrywał laski na Wiktora ..
  7. dropsik84 wpadaj wpadaj tym co ma non stop brudne auto się nie przejmuj Wiktor dziękuje za spota, niestety nie poupalaliśmy fury ale myślę, że nastatępnym razem wujek będzie już upalał furę z młodym na pokładzie
  8. no więc jak się trochę rozpogodzi co by chociaż nie padało to wpadnę z Wiktorem na spota
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty to prowadzisz luźne życie:whistling:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak po urodzinach a dobrze dziękuje popiwkowane, pogrilowane
  12. no i poimprezowane teraz to już z górki czas poleci jak szalony roczek za nami
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. nie no jakbym filmik z Wiktorem nagrał te dzieci są identyczne
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wszystko zależy jak późno będziemy śpiewać
  16. wiem mazda ,MX6 i resty nie pamietam I BMW Z4 poszła bokiem i się prawie złamała w poł na latarni ... tak samo kilka lat temu zginął pod makro mojej koleżanki syn owinęli się na latarni jak jechali umyć opony po paleniu gum ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- P.S. miał dopiero 16 lat masakra nooo pamiętam to tragedia dla tej mojej koleżanki jak cholera jedynaka miała Każdego szkoda. zgadza się
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci jutro ja pewnie też ale przez ostatnie 14 lat zawsze robilismy ognisko w majówkę no ja już też będę teraz robił ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci to tam zaspiewaj od nas mlodemu STO LAT dzięki śpiewać na pewno będę
  18. wiem mazda ,MX6 i resty nie pamietam I BMW Z4 poszła bokiem i się prawie złamała w poł na latarni ... tak samo kilka lat temu zginął pod makro mojej koleżanki syn owinęli się na latarni jak jechali umyć opony po paleniu gum ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- P.S. miał dopiero 16 lat masakra nooo pamiętam to tragedia dla tej mojej koleżanki jak cholera jedynaka miała
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jutro będę opierniczał + szaszłyki + karkóweczka + ćwiarteczki z kurczaczka mniam + dużo piwka na popitkę :kox: już nie mogę się doczekać jutra chyba pójdę spać szybciej zleci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.