Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:ale zjebany dzionek chyba te leki mnie zrujnowały dopiero się podniosłem z wyra a tu cza znowu spać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie no jest Git ... było elegancko ... ale nastepnym razem wynajmujemy szofera i pije z Wami ... spoko następnym dostępnym razem jadę ja więc się napijesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a teraz spadam spać bo jutro kolejny dzionek lekarski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podziękowania dla Maria również za zabranie mnie na spota
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
e tam pierniczycie poniosło mnie trochę a raczej Tomek mnie poniósł dzięki za dzisiaj spoko było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam padnięci spoko było dzięki Tomek za dzisiaj jestem twoim dłużnikiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po spocie w Żorach :banan:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja oczywiscie wpadam jak co roku na otwarcie i zakonczenie ... miła impreza :thumbup1::thumbup1::thumbup1: i okazja do pogadania z krakusami ---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:06 ---------- Oby tylko pogoda dopisała ... bo na ostatnim zakończeniu sezonu mega pizgało ... bardzo dobra opcja tylko, że ja muszę czekać aż niania (czyt. mama Kasia) nadjedzie do małego ma być właśnie ok. 18.30 ale to różnie bywa może się troszkę spóźnić ja śmigam do lekarza więc nie będzie mnie już chyba więc Mario będziemy w kontakcie telefonicznym do zobaczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon atakuj jutro z nami Żorskich ... pomysle nad tym Nie masz co mysleć tylko jechać ... nie koniecznie musisz swoim autem ... dokładnie możesz się wpakowac do Maria na krzywy ryj tak jak ja
-
Spoty Katowice i okolice
k**wa jaki Ty jesteś głupi - zwal se konia, zagraj na playu zapij browara i idź spać :grin:
-
Spoty Katowice i okolice
Grisza PW z namiarami poszło powodzenia
-
Spoty Katowice i okolice
to nie jest ten jemu chodzi o ten co sygnalizuje sygnały na fisie i zapięte pasy i brak ciśnienia oleju w naszym przypadku ---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:10 ---------- tak ja Mario Tomaszstn i może jeszcze Glutosław
-
Spoty Katowice i okolice
ja wymieniałem a raczej koleś w Gliwicach mi wymieniał podjechałem do niego jak już miał ten głośniczek, wymontował mi licznik, poszedł do chaty z nim, wylutował mi mój wlutował nowy i zamontował spowrotem licznik, gdzieś powinienem mieć namiary na gościa
-
Spoty Katowice i okolice
ja to była by twoja koleżanka z pracy to byś z roboty nie wychodził i się ślinił pod jej nogami
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wiesz ja chyba nie pojade przez gliwice i biore tylko dimana ... :polew::polew: co za świnia dzwoniłem do Guru i będzie wiedział dopiero jutro całe szczęście
-
Spoty Katowice i okolice
w ogóle tego jeszcze nie robiłem i nie zamierzam
-
Spoty Katowice i okolice
luzik ---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:25 ---------- Jak chcesz mu podziekowac to usiadzecie razem z tyłu i mu gałke wypolerujesz w moim pussy wagonie ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: pedał
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew::polew: :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cza mu odebrać moderatora
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmmm normalnie maly Arturoo
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze się zobaczy czy dam radę Diman, jak pojadę to postawię Ci piwko więc się szybko kuruj nie przesadzaj ja nie dla zarobku cię zabrałem po prostu była okazja i tyle
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Danielom ty o której bedziesz ??? Normalnie czy znów na 21 jak wszyscy pojadą do domu Synek, ja nie daje d*py jak Ty i po drugiej zmianie przyjeżdżam, dlatego po 21. W tym tygodniu będę na 19 Poza tym, byłeś 2x więc skąd możesz wiedzieć kto wtedy jest Możliwe, że grill już będzie tam działał na zewnątrz. No i OK tylko tak co z Twoją wpadniesz ... Ja bede krótko po 19 max 19:30 i po drodze na 90% zgarniam Tomasza chyba że Glut tez pojedzie i oni sie zbiora razem a ja może zabiore dziadka dimana ... który sie na dzień dzisiejszy zatanawia ... dobra młody chyba mnie przekonałeś na przejażdzę tym twoim niby A4 więc pojadę
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze się zobaczy czy dam radę
-
Spoty Katowice i okolice
załujesz ? mnie by pasowało tak z 2-3 tyg no ja dostałem 2 dni, jutro ortopeda zobaczymy co mi powie czy da radę mi chociaż pomóc a czy żałuję to na pewno na siedzeniu się kasy nie zarabia tylko traci więc chyba jednak żałuję wolę być zdrowy i tyrać w robocie