Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aloha przed robotą
  2. Warto warto ... a zawsze to lepsza prezencja na Bukowinie ... chyba nie pozwolisz na to żeby Twój syn na pierwszy w życiu Ogólnopolski podjechał na byle jakiej feldze i zimowkach ... byle jaka to ona nie jest bo to ORI AUDI 16' na konkretnej zimówce Dunlopa Siema, diman co sie przejmujesz ja wale na 15" i to jeszcze stalówce, dupce to i tak auto bedzie stało do niedzieli, liczy sie zabawa i %% Prawdziwy Klubowicz Napić to się możesz w domu, tam się jedzie pokazać szpaner Te, bo Ci coming home/ living home wyłączę i się skończy szpan tym razem sam sobie go włączę
  3. Warto warto ... a zawsze to lepsza prezencja na Bukowinie ... chyba nie pozwolisz na to żeby Twój syn na pierwszy w życiu Ogólnopolski podjechał na byle jakiej feldze i zimowkach ... byle jaka to ona nie jest bo to ORI AUDI 16' na konkretnej zimówce Dunlopa Siema, diman co sie przejmujesz ja wale na 15" i to jeszcze stalówce, dupce to i tak auto bedzie stało do niedzieli, liczy sie zabawa i %% Prawdziwy Klubowicz Napić to się możesz w domu, tam się jedzie pokazać szpaner
  4. Warto warto ... a zawsze to lepsza prezencja na Bukowinie ... chyba nie pozwolisz na to żeby Twój syn na pierwszy w życiu Ogólnopolski podjechał na byle jakiej feldze i zimowkach ... byle jaka to ona nie jest bo to ORI AUDI 16' na konkretnej zimówce Dunlopa Takie podobno rumuny do Lady na lato zakładają ---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:33 ---------- Warto warto ... a zawsze to lepsza prezencja na Bukowinie ... chyba nie pozwolisz na to żeby Twój syn na pierwszy w życiu Ogólnopolski podjechał na byle jakiej feldze i zimowkach ... byle jaka to ona nie jest bo to ORI AUDI 16' na konkretnej zimówce Dunlopa Siema, diman co sie przejmujesz ja wale na 15" i to jeszcze stalówce, dupce to i tak auto bedzie stało do niedzieli, liczy sie zabawa i %%
  5. Warto warto ... a zawsze to lepsza prezencja na Bukowinie ... chyba nie pozwolisz na to żeby Twój syn na pierwszy w życiu Ogólnopolski podjechał na byle jakiej feldze i zimowkach ... byle jaka to ona nie jest bo to ORI AUDI 16' na konkretnej zimówce Dunlopa
  6. kurde ale mam smaka założyć letni felunek tylko nie mam opon a szkoda mi te stare zakładać a potem je znowu ściągać jak coś zakupie
  7. ale to on jeździ z znaczkiem 4 kółek na masce a ty co jakieś S Toś teraz doyebal ... :facepalm::facepalm: Nie ważne kto czym jeździ ważne że w BT się napijemy ... ja nie piję
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać.... weź kabel i kompa BTW potrafi ktoś ustawić kąt wtrysku w AJM ? Na pompie umie ustawić ale na pompowtryskach nie kierwa, że ja się na tym nie znam a jak mama mówiła synku ucz się to ty ciepałeś kamieniami na szkołę
  9. ale to on jeździ z znaczkiem 4 kółek na masce a ty co jakieś S
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    luzik żartowałem
  12. gratulacje
  13. hehe dzięki dużo zależy pewnie od wózka jaki kupimy, ale podejrzewam, że jakikolwiek wyjazd zakończy się ładowaniem pod sam sufit myślę, że to jest pewne
  14. widziałem cię u teściów dzisiaj o 15.30 chrom się rzuca z daleka, tylny dyfuzorek kozacki kurde słabo się przyglądnąłem końcówkom ale się obada jeszcze a lustra kozackie ---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:14 ---------- a ciębie też widziałem na tych białych felach ale wieczorem ok 19.20 przejeżdżałeś obok bloku moich rodziców chyba z twoją słabo to wygląda nocą :polew:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    lizus
  16. potwierdzam że fura nabrała agresywności ale grill wygląda trochę jak by był pociągnięty chromem na metry ale ogólnie fura się prezentuje nad-wyraz dobrze
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. się imprezuje ja niestety z racji mojego malucha musiałem już wrócić ale poimprezował bym jeszcze dobrze, że ta Bukowina już niedługo
  19. nie ma za co kurde nie zadzwonilem do tego Krola w końcu może dzisiaj się uda Spoko ale już wiem, że jak nie masz jego służbowego numeru to na zwykły się na razie nie dodzwonisz spróbuje zobaczymy
  20. nie ma za co kurde nie zadzwonilem do tego Krola w końcu może dzisiaj się uda
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.