Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: no muszę się przyznać, że też się lekko po pokoju pokulałem
  2. i muszę przyznać całkiem przyzwoitym
  3. Poka poka ale czy będzie pasować do mojego? Ja potrzebuję taki 8D0907557 bez żadnej literki na końcu, tylko 95,96 i początek 97 ale najlepiej 95 i 96 No to niema :gwizdanie: a co, ten od Seby tak? z T na końcu? Nie na ebay.de lookałem Dzięki że patrzysz i pamiętasz o mnie Ja mam 96 rok i ten nr 8D0907557. Jakbyś coś widział to będę wdzięczny Robię co mogę żebyś był szczęśliwy oooooooooooooooo to juz wiem czyje zdjęcie wkleiłeś przed chwilą na rybniku :polew: :polew: :polew: :polew:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. Czester dzisiaj po 16 na palcu piastów jechał w stronę sośnicy
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. spoko jak coś to mam go zawsze w aucie i jest do dyspozycji A ostatnio w Żorach nie miałeś i taki jeden musiał Ci CLH uruchomić ano nie miałem a nawet jak bym miał to tym moim małym wynalazkiem się tego i tak by nie dało zrobić więc jeszcze raz dzięki Hammer
  8. spoko jak coś to mam go zawsze w aucie i jest do dyspozycji Jest za co jest mi troszkę głupio ze tak często cie o niego proszę i musze Ci się jakoś odwdzięczyć nic od ciebie nie chce bo po to jest klub żeby sobie pomagać może ja kiedyś będę coś potrzebował to się odezwę Wiem Dimek spamuje po prostu :gwizdanie:
  9. spoko jak coś to mam go zawsze w aucie i jest do dyspozycji Jest za co jest mi troszkę głupio ze tak często cie o niego proszę i musze Ci się jakoś odwdzięczyć nic od ciebie nie chce bo po to jest klub żeby sobie pomagać może ja kiedyś będę coś potrzebował to się odezwę
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja niestety do was jutro nie dotrę mam dyżur :gwizdanie:
  11. spoko jak coś to mam go zawsze w aucie i jest do dyspozycji
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kędzior musisz chyba więcej się konserwować :gwizdanie:
  13. Trzeba sprzedać Trochę gratów, żeby kupić jeden porządny grat , ewentualnie być szybciej niż Mario na kebabie w Piątek- czytaj zrobić program :> Widze boli Cie to ... :polew: :polew: Boli, nie boli zawsze to dodatkowy impuls do rezania :> Racja ja mam taki impuls od kiedy diman porezal.... kiedys byłem na przodzie teraz on mnie robi jak chce.... :naughty: tak nie może być... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie robi jak chce tylko przeprowadził remont do którego zmusiła go padnięta turbina od i tyle No tak ale sam widziałeś na A1 .... prawda jest taka że nie miałem szans .... [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 20:45_________________________________________________P.S. Dla zainteresowanych ... w Forum w gliwicach są spoko wyprzedaże ... buty Nike ok 135 zł letnie a zimowe 199zł w Pumie troszke drożej bo buty letnie 175 zł a zimowe ok 230 zł Spodnie w New yorker po 79 zł materiałowe i dzinsowe, t-shirty po 19,99 ... wszędzie spory wybór :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 20:49_________________________________________________A wogóle to chciałem dzisiaj moją zabrac na romantyczną kolacje i zabrałem ja na spotowego kebaba i co .... było zamknięte... po ostatnim wtorku chłopek chyba nie wytrzymał ... :gwizdanie: chyba piątku
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no kup remont tego silnika wyjdzie jakieś 20tysi i się zrobi przy tym wypasie normalna cena :gwizdanie: kolejny napinacz - JAJA SE ROBIĘ kolego nie napinacz tylko kolega z dobrą radą :>
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no kup remont tego silnika wyjdzie jakieś 20tysi i się zrobi przy tym wypasie normalna cena :gwizdanie:
  16. Trzeba sprzedać Trochę gratów, żeby kupić jeden porządny grat , ewentualnie być szybciej niż Mario na kebabie w Piątek- czytaj zrobić program :> Widze boli Cie to ... :polew: :polew: Boli, nie boli zawsze to dodatkowy impuls do rezania :> Racja ja mam taki impuls od kiedy diman porezal.... kiedys byłem na przodzie teraz on mnie robi jak chce.... :naughty: tak nie może być... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie robi jak chce tylko przeprowadził remont do którego zmusiła go padnięta turbina od i tyle
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna ale musi nieźle oleju wp***dalać skoro koleś wozi taką bańkę w bagażniku ile pali na 100 ? 15 pb i literek 10w40 :gwizdanie: i tak może być
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna ale musi nieźle oleju wp***dalać skoro koleś wozi taką bańkę w bagażniku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.