Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja co najwyżej mogę ciąć ale w pręta
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja nie siedzę cały dzień na forum i konia walę a później a hasło "forum" Ci staje :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 22:16_________________________________________________ Jak wygram dziś 35baniek w lotto to wpadnę jak możesz wygrać jak ja postawiłem wpadaj i nie gadaj ściepę z Arturem na benzol zrobicie :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer zabieraj po drodze Artura i wpadajcie na Gliwice jutro, stawimy się większymi siłami i jakiegoś kebaba się opierniczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczywiście mówię tu o strefie bo na A4 już tak lekko u Maria nie będzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja myślę, że właśnie Mario może mieć coś do powiedzenia w sprawie 1.8T - seria vs 1.9tdi +soft
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widzisz Im więcej ludzi tym lepiej no właśnie myślałem nad wzięciem małego ale cholerne mrozy nie odpuszczają Nooo to fakt ... no i druga sprawa że mały nie je kebabów ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no i myślę, że mu nie zasmakują bo urośnie nad wyraz wielki jak stary
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widzisz Im więcej ludzi tym lepiej no właśnie myślałem nad wzięciem małego ale cholerne mrozy nie odpuszczają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja bulik będzie to i ja się muszę jutro pojawić
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
niekoniecznie możemy jechać po południu i jakiś wieczorny stok zaliczyć [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:58_________________________________________________ dokładnie ja jak już mówiłem niedziela jak się zdecydujecie to śmigamy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no niestety tak to już jest nie każdy może załatwić sobie wolnego w tygodniu ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no moja ma właśnie niedzielę wolną i chyba zrobię sobie wypadzik
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
iiiiiiiijjjjjaaaaa takimu to dobrze [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:19_________________________________________________ aaaaaa tam opowiadasz nie ma nic lepszego od 2desek jedziesz w weekend? seves a ty się wybierasz może się ustawimy na niedziele moja ma wolne a meczy mnie już od dłuższego czasu może jeszcze ktoś
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano wy macie lajtowo to co ja mam dopiero powiedzieć jak mam wolne postojowe i żeby nie było to płatne :kox:- Spoty Katowice i okolice
hmmm wczoraj wysłałem ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________ Siemanko Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty. Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru skoro tak mówisz to może się skuszę :naughty: :naughty: bierz bo naprawdę ładne :kox:- Spoty Katowice i okolice
hmmm wczoraj wysłałem ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________ Siemanko Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty. Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i po robocie ale zmarzłem masakra ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że ktoś tu nie ma spania niestety do roboty muszę iść na 8.00 ;(- Spoty Katowice i okolice
ja tam wolę tradycyjny czosnkowy [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________ Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić o 18 w piątek ja zawsze już jestem najebany przecież ty nie pijesz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano napinacze jednak dobrze ze odpuściłem jeszcze by mnie objechali i by było- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra dziewczyny idę spać narty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaa szczególnie jak błądziliście ... :polew: :polew: Ja mówię o powrotnej drodze a w tamtą stronę wlekliśmy się i czekaliśmy na Was. Jakbyśmy nie zjechali i zatrzymali się to ani do Krakowa byście nas nie dogonili :gwizdanie: ach jak te b5 zapierniczają no no kiedyś cza będzie to sprawdzić :gwizdanie: jeszcze mały virusik i możemy się sprawdzać spoko kiedyś się ustawimy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już mam i też muszę spokojnie jeździć :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ja tam wolę tradycyjny czosnkowy [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________ Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE