Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem
  2. ja co najwyżej mogę ciąć ale w pręta
  3. Ja nie siedzę cały dzień na forum i konia walę a później a hasło "forum" Ci staje :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 22:16_________________________________________________ Jak wygram dziś 35baniek w lotto to wpadnę jak możesz wygrać jak ja postawiłem wpadaj i nie gadaj ściepę z Arturem na benzol zrobicie :gwizdanie:
  4. Hammer zabieraj po drodze Artura i wpadajcie na Gliwice jutro, stawimy się większymi siłami i jakiegoś kebaba się opierniczy
  5. oczywiście mówię tu o strefie bo na A4 już tak lekko u Maria nie będzie :gwizdanie:
  6. ja myślę, że właśnie Mario może mieć coś do powiedzenia w sprawie 1.8T - seria vs 1.9tdi +soft
  7. No widzisz Im więcej ludzi tym lepiej no właśnie myślałem nad wzięciem małego ale cholerne mrozy nie odpuszczają Nooo to fakt ... no i druga sprawa że mały nie je kebabów ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no i myślę, że mu nie zasmakują bo urośnie nad wyraz wielki jak stary
  8. No widzisz Im więcej ludzi tym lepiej no właśnie myślałem nad wzięciem małego ale cholerne mrozy nie odpuszczają
  9. no to ja bulik będzie to i ja się muszę jutro pojawić
  10. niekoniecznie możemy jechać po południu i jakiś wieczorny stok zaliczyć [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:58_________________________________________________ dokładnie ja jak już mówiłem niedziela jak się zdecydujecie to śmigamy
  11. no niestety tak to już jest nie każdy może załatwić sobie wolnego w tygodniu ;(
  12. no moja ma właśnie niedzielę wolną i chyba zrobię sobie wypadzik
  13. iiiiiiiijjjjjaaaaa takimu to dobrze [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:19_________________________________________________ aaaaaa tam opowiadasz nie ma nic lepszego od 2desek jedziesz w weekend? seves a ty się wybierasz może się ustawimy na niedziele moja ma wolne a meczy mnie już od dłuższego czasu może jeszcze ktoś
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. siemano wy macie lajtowo to co ja mam dopiero powiedzieć jak mam wolne postojowe i żeby nie było to płatne :kox:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmmm wczoraj wysłałem ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________ Siemanko Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty. Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru skoro tak mówisz to może się skuszę :naughty: :naughty: bierz bo naprawdę ładne :kox:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmmm wczoraj wysłałem ale wysłałem jeszcze raz jak coś PW[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 14:59_________________________________________________ Siemanko Dobrze że te fotele robi Recaro dla Renault. To będzie jedyna rzecz która będzie działać po kilku latach :polew: nie do końca - Renault składając zamówienie w Recaro zażyczyło sobie aby fotele były dopasowane jakością do reszty. Tak więc po 4 latach pewnie będą się przecierały ale zawsze można zainwestować w koraliki :decayed: za***iste, muszę sobie kupić, nie wiedziałem że istnieje taki tjuning :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tomek a do ciebie by pasowały idealnie do koloru
  18. no i po robocie ale zmarzłem masakra ;(
  19. Widzę że ktoś tu nie ma spania niestety do roboty muszę iść na 8.00 ;(
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tam wolę tradycyjny czosnkowy [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________ Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić o 18 w piątek ja zawsze już jestem najebany przecież ty nie pijesz
  21. siemano napinacze jednak dobrze ze odpuściłem jeszcze by mnie objechali i by było
  22. dobra dziewczyny idę spać narty
  23. Taaaa szczególnie jak błądziliście ... :polew: :polew: Ja mówię o powrotnej drodze a w tamtą stronę wlekliśmy się i czekaliśmy na Was. Jakbyśmy nie zjechali i zatrzymali się to ani do Krakowa byście nas nie dogonili :gwizdanie: ach jak te b5 zapierniczają no no kiedyś cza będzie to sprawdzić :gwizdanie: jeszcze mały virusik i możemy się sprawdzać spoko kiedyś się ustawimy
  24. ja już mam i też muszę spokojnie jeździć :gwizdanie:
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tam wolę tradycyjny czosnkowy [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________ Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.