Treść opublikowana przez diman
- Spoty Katowice i okolice
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj po spocie w drodze powrotnej do Knurowa Sparki swoim czerwonym wozidełkiem i miziającą go panią w środku gołąbeczki no no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano ale mnie kutwa dzisiaj połamało masakra ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam bo się Siedem zaczyna na TVN
-
Spoty Katowice i okolice
masz znajomości w ASO to ogarniesz to po kosztach :gwizdanie: to już jest po kosztach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no szczególnie że mieszczą się tam 3 osoby hehe 4 no ale to już jest ścisk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no szczególnie że mieszczą się tam 3 osoby
-
Spoty Katowice i okolice
masz znajomości w ASO to ogarniesz to po kosztach :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziękuwa pany za dzisiaj
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mam pytanko co do mojego lusterka mam go z Q5 lub Q7 jak już to Bart-s wyczaił jest w nim właśnie czujnik zmierzchu, który działa a widzę to po tym jak się zapala podświetlenie na guziku włączającym fotochrom czy da się go wykorzystać zamiast tego z B7 tego dodatkowego jest jakaś szansa podpięcia się do niego chodzi mi tu o DRL'a
-
Spoty Katowice i okolice
chciałem coś wkleić, ale nie mogę z firmowego intranetu a co wyczaili cie że siedzisz zamiast pracować i dali Ci bana :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra zbieram się do wyrka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
domki za tydzień na piątek he jasne- Spoty Katowice i okolice
zamówiłem Kolejny dowód na to że Audi sie nie psuje .... tylko pierd... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kolo pojęcia nie masz jakie części to się nie wpier..dalaj :evil:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli co Pucek organizuje imprezę a ja organizuję niańkę dla małego :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
caly czas sie czepiasz ze slaba organizacja a sam cos zorganizowales? :gwizdanie: dokładnie ja mogę akurat tu coś na ten temat powiedzieć ale pucek mi zabronił więc będę siedział cicho ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmm toś mi teraz doje..bał normalnie grozą zawiało- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo miętka faja jesteś odkąd masz dziewczynę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tym sie nie zgodze... ostatnio z Dimanem upalalismy Fiata 500 Miszki i nie udało sie zapiszczeć a moc miał cos ok 54 kuce ... :polew: :polew: piszczeć nie piszczał ale koła mieliły :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
zamówiłem podziękował :notworthy:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A szkoda bo liczyłem na Ciebie ... :naughty: jakby bylo jakies 1,8 T po sofcie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ciąłem się ostatnio z Sevesem na A1 i do 200km/h byłem lepszy a potem już nie miałem szans więc na krótkie ściganko dam radę na dłuższe nie mam szans mój max to 240km/h Mój max to 230 km/h i wiem doskonale o tym że na max speed jestesmy straceni... a może zrobimy wojne... Benzin Vs TDi ... :gwizdanie: na mnie nie licz ja mam wozidło do przemieszczania a nie do ścigania- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A szkoda bo liczyłem na Ciebie ... :naughty: jakby bylo jakies 1,8 T po sofcie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ciąłem się ostatnio z Sevesem na A1 i do 200km/h byłem lepszy a potem już nie miałem szans więc na krótkie ściganko dam radę na dłuższe nie mam szans mój max to 240km/h - Spoty Katowice i okolice