Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema
  2. wczoraj po spocie w drodze powrotnej do Knurowa Sparki swoim czerwonym wozidełkiem i miziającą go panią w środku gołąbeczki no no
  3. siemano ale mnie kutwa dzisiaj połamało masakra ;(
  4. dobra spadam bo się Siedem zaczyna na TVN
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    masz znajomości w ASO to ogarniesz to po kosztach :gwizdanie: to już jest po kosztach
  6. no szczególnie że mieszczą się tam 3 osoby hehe 4 no ale to już jest ścisk
  7. no szczególnie że mieszczą się tam 3 osoby
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    masz znajomości w ASO to ogarniesz to po kosztach :gwizdanie:
  9. dziękuwa pany za dzisiaj
  10. mam pytanko co do mojego lusterka mam go z Q5 lub Q7 jak już to Bart-s wyczaił jest w nim właśnie czujnik zmierzchu, który działa a widzę to po tym jak się zapala podświetlenie na guziku włączającym fotochrom czy da się go wykorzystać zamiast tego z B7 tego dodatkowego jest jakaś szansa podpięcia się do niego chodzi mi tu o DRL'a
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chciałem coś wkleić, ale nie mogę z firmowego intranetu a co wyczaili cie że siedzisz zamiast pracować i dali Ci bana :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. dobra zbieram się do wyrka
  15. domki za tydzień na piątek he jasne
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zamówiłem Kolejny dowód na to że Audi sie nie psuje .... tylko pierd... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kolo pojęcia nie masz jakie części to się nie wpier..dalaj :evil:
  17. czyli co Pucek organizuje imprezę a ja organizuję niańkę dla małego :kox:
  18. caly czas sie czepiasz ze slaba organizacja a sam cos zorganizowales? :gwizdanie: dokładnie ja mogę akurat tu coś na ten temat powiedzieć ale pucek mi zabronił więc będę siedział cicho ;(
  19. hmmm toś mi teraz doje..bał normalnie grozą zawiało
  20. bo miętka faja jesteś odkąd masz dziewczynę
  21. Z tym sie nie zgodze... ostatnio z Dimanem upalalismy Fiata 500 Miszki i nie udało sie zapiszczeć a moc miał cos ok 54 kuce ... :polew: :polew: piszczeć nie piszczał ale koła mieliły :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zamówiłem podziękował :notworthy:
  23. A szkoda bo liczyłem na Ciebie ... :naughty: jakby bylo jakies 1,8 T po sofcie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ciąłem się ostatnio z Sevesem na A1 i do 200km/h byłem lepszy a potem już nie miałem szans więc na krótkie ściganko dam radę na dłuższe nie mam szans mój max to 240km/h Mój max to 230 km/h i wiem doskonale o tym że na max speed jestesmy straceni... a może zrobimy wojne... Benzin Vs TDi ... :gwizdanie: na mnie nie licz ja mam wozidło do przemieszczania a nie do ścigania
  24. A szkoda bo liczyłem na Ciebie ... :naughty: jakby bylo jakies 1,8 T po sofcie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ciąłem się ostatnio z Sevesem na A1 i do 200km/h byłem lepszy a potem już nie miałem szans więc na krótkie ściganko dam radę na dłuższe nie mam szans mój max to 240km/h

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.