Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na podczas slizgania pali nawet 51 w chwilowym wiec o co ci chodzi e tam pierdoły opowiadasz ja w zeszłym sezonie nawet 55 wycisnąłem :kox: niechcesz jej kupic do upalania? bo bardzo mocno chodzi mi po glowie zmiana samochodu w tym roku ja już wystarczająco mam wydatków a ty mi chcesz jeszcze takiego smoka wcisnąć
  2. Ty cos wiesz na ten temat , nie raz byłeś czynnym świadkiem :kox: :kox: ano a teraz wzmacniam siły biorę syna :kox:
  3. Na OZetach siemianowych no ale powiem ci, że na tej maździe się super prezentują te mazdy są takie tanie ? no też się zdziwiłem jak mi tą aukcje pokazali ale stan tego wozidla wręcz perfekcyjny normalnie fabryka a w środku więcej miejsca jak w A4 ? no o co najmniej 20cm na długości swoboda z tyłu i to przy normalnym ustawieniu siedzenia z przodu ach te A4 co za ciźba
  4. jak chcesz zapytać o mnie na BT najlepiej zapytaj Ślązaków , bo z nimi spedzam zloty w Bukowinie. Tak wiec na pewno sie spotkamy Góralu , Ty mnie poczastujesz swoim sprzetem a ja swoim , nikt nie moze odmówić :naughty: bedzie Dojedzie, dojedzie , spokojna Twoja.. :naughty: :naughty: Nosfer sam wpłynął na swój wygląd i zachowanie , moim zdaniem nie było xle , powiem wiecej - było OK Moment jak biegł za samochodem w korku - bezcenne :kox: no to się będzie działo u lala :evil:
  5. Na OZetach siemianowych no ale powiem ci, że na tej maździe się super prezentują te mazdy są takie tanie ? no też się zdziwiłem jak mi tą aukcje pokazali ale stan tego wozidla wręcz perfekcyjny normalnie fabryka
  6. Na OZetach siemianowych no ale powiem ci, że na tej maździe się super prezentują
  7. bede wspanialym ojcem to bedzie mogl ci otwierac piwo zgadza się jutro muszę go wypróbować po robocie nagraj filmik jak poszlo [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:26_________________________________________________ u nas jeszcze ni Uja natnij zyletka to szybciej wyjda :polew: nie no teraz to mnie już utwierdziłeś w wierze, że będziesz dobrym ojcem :kox:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na podczas slizgania pali nawet 51 w chwilowym wiec o co ci chodzi e tam pierdoły opowiadasz ja w zeszłym sezonie nawet 55 wycisnąłem :kox:
  9. już Ci się znudziła nie byłem po wózek dla kumpla z nim i jego bratem ja ich tylko wiozłem i lekko doradzałem, przy okazji wozidło przegoniłem :gwizdanie:
  10. siemano po długiej trasie szybkie oględziny sprawdzenie czujnikami wszelakiej maści i przywieźliśmy taki oto wózek http://allegro.pl/show_item.php?item=2054281707 na razie po trasie spisuje się znakomicie
  11. to bedzie mogl ci otwierac piwo zgadza się jutro muszę go wypróbować po robocie
  12. no i jest pierwszy ząbek u Wiktora a drugi już widać na dniach będą oba :kox: dwie górne jedynki
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema wpadasz jutro do nas wkoncu :) Postaram się wpaść.....Diman aloha Grisza kopę lat
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. no i u mnie w końcu się udało po driftować :kox:
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. też coś koło tego jak pamiętam
  20. jak się starał Cię objechać to był Miron na 100% :polew:
  21. to Wasza za pół roku pójdzie do komunii, za rok rok do szkoły a za 3 lata dostanie pierwszy okres - jak tak będzie szybko dojrzewać :polew: :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.