Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Oj tam Oj tam ty przychodź syna uspac a nie tylko zrobić i żadnej odpowiedzialności :polew: Jak bym tak miał dziennie jechac do innej uspac to by mi tygodnia brakło ... :polew: Synek co ty byś tam kładł spać ?? chyba prześcieradła :polew: :polew: :>
  3. My też bierzemy, Ala będzie miała 8 mies Diman też bierze swojego bąbla A pamiętam jeszcze Baśkę jak w zeszłym roku w BT latała z brzuchem.. :gwizdanie: Jak te dzieci rosną.. nom jeszcze pół roku i Diman bedzie od swojego niezły wpi*rdol zbierał :gwizdanie: myślę że to nastąpi szybciej
  4. Oj tam Oj tam ty przychodź syna uspac a nie tylko zrobić i żadnej odpowiedzialności :polew: Jak bym tak miał dziennie jechac do innej uspac to by mi tygodnia brakło ... :polew: życie cza było myśleć przy robocie
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano Basia wszystkiego dobrego
  6. Oj tam Oj tam ty przychodź syna uspac a nie tylko zrobić i żadnej odpowiedzialności
  7. aloha ale szydera szła jak mnie nie było na mój temat sierściuchy jedne
  8. jak nie posjedziesz dostaniesz drożdźówkę i poszukasz noclegu parę kilometrów wcześniej :gwizdanie: "w Poroninie też jest za***iście"[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________ jakiś problem [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________ja będę ja tez sie na letni wybieram wiec ze śląska będą już dwie osoby :gwizdanie: :kox:
  9. jasne cza go przyzwyczajać do hardcoru od małego :kox:
  10. no i moja trójka się właśnie zapisała :kox: no i siemanko oczywiście
  11. moje PW i kasiora poszła jutro będzie na koncie :kox:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja bez alko do następnej imprezki. S P I E R D A L A J T A ale nerwus Musi mieć jakieś problemy i sobie z tym nie radzi. :decayed: pewnie Ula go bije i się wstydzi :evil:
  13. :polew: :polew: :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jo tyż :kox: :> Mowa o dicho i już się diman pojawił. a jak że jak zabawa się szykuje to jo je zawsze jak moga oczywiście :kox:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jo tyż :kox: :>
  16. wiesz jak to jest z dziećmi jak dorosną...... teraz to już mają swój świat :gwizdanie: pokaż no jaki zdjęcie swojej pociechy widać, że lubi sobie podjeść :kox: a u mnie cza miec już oczy w przysłowiowej d.pie :kox: :>
  17. zazdroszcze no i wstal krótko jak to napisałem bo o 9.00 ale po 13 godzinach z 15 minutami przerwy na butle żeby tak zawsze było to bym robił dzieci programowo co rok :gwizdanie: :kox:
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  19. siemano jak wstałem ale wyspany a mały jeszcze śpi :kox:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    już w poniedziałek jak odbierzesz wygraną będą trochę wyższe nominały :gwizdanie: jasne [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 20:09_________________________________________________100x1gr50x2gr 20x5gr 500x10gr 220x20gr 50x50gr 30x1zł 10x2zł 20x5zł 4x10zł +to co zostało 10zł razem 322zł na 2 godziny starczy :gwizdanie: jestem za młody na to :gwizdanie: i zbyt piękny z naciskiem na piękny
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. wygląda ślicznie ale chrom znacznie bardziej odznacza się na drodze black pakietem sie nacieszyłem w B7 i teraz tylko chrom wchodzi w grę Ps. Miron z tej strony :polew:
  23. A wiesz jak się dobrze bawimy :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________Dobra nic się nie dzieje to spadam na chatę Spotowicze graty gury za chęci jesteś najwytrwalszy spotowicz Gliwickich spotów szacun ci się należy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.