Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no właśnie się zastanawiam czy nie podjechać ale czy tam ktoś wtedy będzie oprócz mnie
  2. siemano może trochę od tematu uciekam ale w zakichanym ASO mi nie pomogli mam lusterko fotochromatyczne podłączone jak należy działa ale kupiłem je bez osłony i potrzebował bym pomocy w doborze tejże części a konkretnie nr pomoże ktoś z mega gwiazd znających się na etce to nr lusterka i nr koloru 8R0857511 kolor J50 - nie wiem z jakiego to modelu ale u mnie w B7 działa prawidłowo mocowanie ma również takie jak w B7 w ASO mi mówił że to z Q7 potrzebuje nr tej 16 dla mojego koloru lusterka
  3. siemano na wolnym postojowym myślę co by dzisiaj podjechać do tym spokojnych ludzi z Katowic na spota wybiera się ktoś może
  4. To nie problem.Pierścienie można kupić po taniemu w Knurowie.Kiedyś brałem dokładnie u mojego szwagra :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w jaki sposob ? dokładnie podpinasz i pokazuje czy są walnięte :gwizdanie: bynajmniej ja tak miałem
  6. e tam z tymi felgami przesadzacie 17 są fajne
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no mi się to już raczej nie zdarzy ale kozacko popili chłopaki :kox:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i poległem :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
  9. no i widzę pociechy się rozwijają, Wiktorowi się już 4 ząbek wyrżnął więc już szuflada się srogo zapełniła dwie duże łopaty na górze i dwa siekacze na dole :> może pomału będę się wysypiał jak kiedyś a i zapomniałbym jak się cieplej zrobi to cza będzie zrobić jakiegoś kinder spota chociaż już bukowina nie daleko ale może coś wcześniej się uda
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aloha po niewyspanej nocy ale reszta już w odpowiednim wątku żeby nie robić OT
  11. he no to jest jakieś wyjście tylko czy on wybierze również niemca czy może jakieś inne wozidło np. Dacie
  12. Diman a Ty coś ostatnio się obijasz i nie przyjeżdżasz na spociki, teraz też widzę że w domu [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:41_________________________________________________machnął czapką i uciekł :gwizdanie: no taki mój los Kasia trochę więcej musi pracować i muszę się zając małym ale jak się tylko ociepli to nie omieszkam się pojawić i to z Wiktorem na razie niestety jest za zimno, żebym go zabrał ze sobą nie wytrzymał by tam tak długo siedzieć on jeszcze nie potrafi chodzić więc było by mu zimno no to znowu machnę tą czapką Dokładnie jak już będzie ciepło to zrobimy mu na Arenie przewózkę różnymi furkami to dzieciak będzie wniebowzięty A ile już ma? Audi już chyba odróżnia od innych aut co? Tatuś wiedzę przekazał nie no niestety jeszcze jest za mały 1 maja skończy rok i wtedy myślę że można mu zacząć coś przekazywać
  13. Diman a Ty coś ostatnio się obijasz i nie przyjeżdżasz na spociki, teraz też widzę że w domu [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:41_________________________________________________machnął czapką i uciekł :gwizdanie: no taki mój los Kasia trochę więcej musi pracować i muszę się zając małym ale jak się tylko ociepli to nie omieszkam się pojawić i to z Wiktorem na razie niestety jest za zimno, żebym go zabrał ze sobą nie wytrzymał by tam tak długo siedzieć on jeszcze nie potrafi chodzić więc było by mu zimno no to znowu machnę tą czapką Dokładnie jak już będzie ciepło to zrobimy mu na Arenie przewózkę różnymi furkami to dzieciak będzie wniebowzięty
  14. Diman a Ty coś ostatnio się obijasz i nie przyjeżdżasz na spociki, teraz też widzę że w domu [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:41_________________________________________________machnął czapką i uciekł :gwizdanie: no taki mój los Kasia trochę więcej musi pracować i muszę się zając małym ale jak się tylko ociepli to nie omieszkam się pojawić i to z Wiktorem na razie niestety jest za zimno, żebym go zabrał ze sobą nie wytrzymał by tam tak długo siedzieć on jeszcze nie potrafi chodzić więc było by mu zimno no to znowu machnę tą czapką
  15. no i 3 ząbek u Wiktora się pojawił jeszcze trochę i będzie komplecik :kox:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :nabijasie: :sarcastic: tak :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema ale się uśmiałem z tych kawałów o sosnowcu sama prawda widzę
  18. siemano ale te leony są k..wa brzydkie w środku masakra :sick3:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mi na szczęście odpala za pierwszym kopem ale tak jak pisał Oko dźwięk jak odpali to jest masakra jak stary traktor
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. padre jak tam yunior a w porządalu aktualnie śpi wymęczony całodniową zabawą ze starym a tak po za tym to ma już pierwszy ząbek zaczyna chodzić trzymając się za rączki i takie tam inne przyziemne rzeczy moja potrafi zchodzic z kanapy na raz ...dzis tak zayebała podwojnego tulupa że aż nam się ciepło zrobiło , skończyło się na siniaku na szczęście nie ma jeszcze zębów ,bo by je dziś wypluła :> jak na razie u nas się obyło bez jakiś większych upadków a co do siniaków to raczej ja mu je nabijam zdziwiłem sie ze zmiesciła sie miedzy łozko a stół

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.