Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. to dawcav6 czyli Cezary albo jego kobitka
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trzeba od razu wplacic zaliczke 100 zł wiec nie boj zaby, nie zabraknie miejsc po 3 dniach a to spoko
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej różowe mendy wpiszcie moją familie na listę do bukowiny :evil:
  4. Za mało wypiłeś na sylwestra i nie wytrułeś wszystkich bakterii i tu może być przyczyna te parę drinków to było za mało
  5. no i się doczekałem dawno nie byłem chory więc mam ;(
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. powrót do żywych [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________Miron, Ty ściulu z wielkim kutachem dokładnie świr :evil: :polew:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wal mówią, że pomaga
  9. tak jak kolega pisał wyżej musisz mieć konwerter lekko skrzywiony w stosunku do czaszy w prawą stronę jak patrzysz na wprost czaszy i bardzo powoli ruszac bo tak Hugo pisał N tv jest bardzo ciężko ustawić ale dasz radę. Ja miałem jeszcze problem z oryginalnym konwerterem SHARP' a który mi dała N' ka miałem na nim tylko 10% jakości a po wymianie na inny działa w 90% i lepiej wiec to też ma duże znaczenie powodzenia [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 11:49_________________________________________________a i jeszcze jedno jak zamówiłem kiedyś właśnie fachowca do ustawienia to koleś mi polecił ustawianie sygnału właśnie przez dekoder mówił, że to najlepszy sposób dla danej telewizji chociaż widziałem, że miernik też miał
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aloha chlory
  11. siemacie w nowym roku
  12. zgadzam się z wypowiedzią kolegi no to pyrsk :kox:
  13. no to i ja się podłącze zostaliśmy z małym to mam czasu jak marasu :kox: no to czas na następnego drina jak tak dalej pójdzie to nie doczekam pół nocy :gwizdanie:
  14. no to cza się czegoś porządnego napić więc drinuś ciach :kox:
  15. wcale nie musi to być chata polaka ważne żeby ekipa się pokazała odpowiednia :kox:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: od dzisiaj biorę się za Wiktora musi być twardy :gwizdanie:
  17. jest za***ista wykończenia się nie umywają do audi ale to najlepszy opel w długiej historii tej firmy na drugim miejscu jest astra 4 w coupe :kox:
  18. ...............no najlepszy nie był ale nie ma co narzekać - bo może być znacznie gorzej Ciężko powiedzieć że rok do d*py bo jednak B8 przyniósł i była to najbardziej spontaniczna i nie przewidziana zmiana auta z wszystkich jakie miałem fakt :polew: no co - gydby rok był super to miałbym S4 B8 a nie tylko B8 no to powodzenia w przyszłym roku dasz się przejechać :kox: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:43_________________________________________________ wymiary to nie wszystko liczy się że wizualnie jest większy
  19. masz szczęście że mi fury pilnujesz :gwizdanie:
  20. nareszcie :kox: sanki dla małego leżą już od mikołaja na chaci i nie ma na czym jeździć
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. O wy świntuchy fura pod wiatą stoi głodnemu chleb na myśli chyba fura siana ta może tak byc 3 gararze tam mo a ino w jednym Audika trzymie :>
  23. O wy świntuchy fura pod wiatą stoi głodnemu chleb na myśli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.