Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie chlory
  2. widzę że wracają stare dobre czasy :kox: jeden telefon i ekipa się bawi
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  4. siemano po myciu fury od Kaśki wygląda nieźle ale pranie środka mnie czeka i poprawki lakiernicze i będzie gites a i tu pytanko gdzie mogę wyprać porządnie środek fotele dywany i podsufitka ktoś może wie
  5. to był Sparki z Knurowa
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra spadam bo jestem wykamany nara
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w domu siędza co zrobisz powiedziało się A trzeba powiedzieć teraz B
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. no i wozidło pod blokiem muszę przyznać całkiem porządna fura nie jedzie ale miło się prowadzi
  10. nie ma sprawy wstaniesz do Wiktora i luzik
  11. Chyba kasę kasy już taż nie ma
  12. jeszcze będziesz chciał pożyczyć od Kaśki :gwizdanie:
  13. to wpadaj do mnie skoczymy na jednego kebabika najwyżej oleje obiada co go właśnie robię :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 18:52_________________________________________________a co do auta to kiedyś podjadę na spota sobie oblukasz nie jest najgorzej chyba ze do audi porównujesz to jest lipa
  14. znalazłem już w sobotę po nią jadę :gwizdanie: :> a kupiłem toyotę corollę sprawdzałem ją dzisiaj na stacji diagnostycznej i powiedziałbym stan techniczny igła amory zawias hamulce ideał więc ją wzięliśmy link do aukcji http://tablica.pl/oferta/toyota-corolla-hatchback-13-zapraszam--IDvIP7.html centralny zamek elektryka szyb elek. lusterka ABS wspomaganie kierownicy centralny zamek dwa komplety opon i bagażnik dachowy trochę poprawek lekkich lakieru polera u pucka i będzie malina
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  16. siemano proszę o zamknięcie tego wątku i tak tu się nic nie dzieje z góry dziękuję Diman :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:
  17. skończyłem to kiedys i co się chwalisz
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to było w sośnicy :gwizdanie:
  19. no właśnie też jestem tego zdania ta polówka mi leży ale moja coś się waha ale się ją przekona nie byłem jej nawet oglądać bo moja coś marudziła że się jej nie podoba, a tak w ogóle to widzę Dimek że szukamy tego samego małego do 6k najlepiej żeby na wodę jeździł ach te kobiety wygląd musi mieć przynajmniej ferrari a kosztować 6k to jakaś masakra
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to się dorzucę
  21. no właśnie też jestem tego zdania ta polówka mi leży ale moja coś się waha ale się ją przekona
  22. AD.1 widziałem ale moja chce jakieś małe wozidełko no i trochę z tym zawieszeniem przesadzone jak dla niej :gwizdanie: AD.2 micra jej się nie podoba stary naprawdę nie mam lekko :gwizdanie: a co do bracika to wtedy mi to nie przyszło do głowy jeszcze nie miałem ciśnienia takie coś jeszcze znalazłem muszę się do niego przejechać zobaczyć http://otomoto.pl/show?id=C21760062[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:03_________________________________________________do 6000 tysi niestety [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:04_________________________________________________znalazłem jeszcze takiego, byłem oglądać nawet nie najgorzej wygląda nawet puści mi go za 5k plnów ale nie mam go kiedy zarejestrowac ;( http://otomoto.pl/volkswagen-polo-C21993372.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.