Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    luzik
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  4. No niby tak... ale tyle czasu byłeś sam... jeszcze mogłes się nie odzwyczaic od pamięciówek... :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: Druga sprawa Wy jesteście krotko razem więc chyba jeszcze nie współżyliście.... :gwizdanie: :gwizdanie: Ty zawsze byłeś taki romantyczny.... :gwizdanie: k**wa aleś doj**ał :polew: :polew:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. jak ja na to czekam spoko doczekasz się pare miesięcy męki i potem już z górki
  7. zazdroszcze ,moja mała chyba sobie czas tez praestawiła :>o jakies 3y h [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 09:33_________________________________________________ a młody od 19.00 wczoraj do dzisiaj do 7.00 z jednym 15min. karmieniem więc się wyspałem
  8. po fuszce ale jestem wyjebany gorzej jak bym był w robocie [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:13_________________________________________________ no i wyspany
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. pewnie obserwuje tatę i naśladuje :gwizdanie:
  11. a tu jeszcze jedno z tych jaki ja "kozak" jestem i nikt mnie na kanapie nie ruszy :gwizdanie:
  12. he mój kończy pół roku 1 listopada
  13. bardzo dobre zachowanie cza tepic pijane gnidy :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: wszystko super fajnie - tylko jadąc w ten sposób stwarzałeś takie samo jak nie większe zagrożenie. Gdybyś np. na przejściu wdupczył w przechodnia lub kobitke z wózkiem to małe znaczenie miało by to że udawałeś kozaka z mocą 170ps i wielce jak strażnik teksasu goniłeś "złego" kierowcę no i to mówi koleś który o 4 rano kazał mi gonić kolesi co ukradli furę cyt. "diman goń ich zobacz co się stało" :gwizdanie: no i dobry wieczór długi weekend czas zacząć mniam :kox:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. bardzo dobre zachowanie cza tepic pijane gnidy :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  16. wporzowa fura graty niech się bezawaryjnie prowadzi :kox:
  17. nie no na pewno lepsza propozycja filmowa niż ostatnio ale cza poszukac coś ostrzejszego hmm tylko co ale jestem dobrej myśli znajdziemy
  18. Kto na takie filmy chodzi... byłem na dwójce w kinie i była tak daremna, że nie dał bym nawet złotówki na bilet na trzecią część Przez całą drugą część gówno się działo w filmie... były na cały film 3 (słownie: trzy) sceny które były warte obejrzenia (w których cokolwiek się działo). Ogólnie film uważam za porażkę dlatego z nami cie nie było :gwizdanie: dokładnie film uważam za odfajkowany nie najgorszy trochę nawet daje strachu ale trzeba na następny raz poszukać czegoś mocniejszego P.S. Krolu zapytaj seniora co da się w mojej sprawie zrobić i w jakich cenach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.