Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam dzień dobry ale pospałem
  2. popołudniowy spacerek zaliczony chodź nie obyło się bez deszczu zmokłem jak cholera
  3. Mario no i miałeś rację :gwizdanie: zapalniczka to Feuerzeug (fojercog) a zapałki to Streichhölzer (sztrachecle) :polew: [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 09:36_________________________________________________czyli cza szukać tego bezpiecznika pod (fojercog)
  4. Wiemy... znamy te droge ale przypomniało nam się o A1 jak juz wyjechaliśmy... :gwizdanie: dokładnie Widzialem was Popaprańcy Dimek chyba z duzej predkosci hamowales kolo Parkingu no zdziabkę się rozpędziłem żeby Mariowi utrzeć nosa :>[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 07:52_________________________________________________ no i oczywiście siemano w weekend
  5. Wiemy... znamy te droge ale przypomniało nam się o A1 jak juz wyjechaliśmy... :gwizdanie: dokładnie
  6. powodzenia i wytrwałości bo będzie ci wiele potrzeba
  7. jest polsat i wiele innych fajnych programów jakieś pół roku temu włączyli polsat w końcu się dogadali między sobą dzięki za ściganko Mario nawet Ci to idzie ale tym razem ty musisz troszkę jeszcze porezac Siemanko po wszystkiemu... No było blisko ale Leosiowi zabrakło werwy... pamietajmy tylko że ty jestes o krok dalej w modach... jak ja będę na Twoim etapie to Cie wciągne nosem tak jak ty mnie dziś... ale oczywiście szacun... no tu masz racje trochę bardziej rzeźbiłem już więc czekam na dalsze modyfikacje
  8. jest polsat i wiele innych fajnych programów jakieś pół roku temu włączyli polsat w końcu się dogadali między sobą dzięki za ściganko Mario nawet Ci to idzie ale tym razem ty musisz troszkę jeszcze porezac
  9. maluj bo też miewam się z takim zamiarem wiec będę znał koszta
  10. jasne, że mam doświadczenie u mojego Wiktora była lekka masakra mam krople, które stosowaliśmy nazywały się Sab Simplex mogę ci dać na próbę mam pół buteleczki jeszcze zostało mi bo małemu już nie podajemy możesz spróbować czy pomaga jak będzie pomagać to sobie zamówisz dam ci namiary i na czeskie i na niemieckie tu masz na czeskie te które ja mam http://www.docsimon.pl/towar/sab-simplex-krople-suspensja-30mlczeskie Witorowi pomagały są jeszcze niemieckie też miałem ale ja różnicy nie zauważyłem oprócz ceny czeskie 16zł a niemieckie 45zł :gwizdanie: małemu jeszcze pomagały ciepłe kompresy podgrzewałem pieluchę żelazkiem i dawałem na brzuszek tylko trzeba uważać, żeby nie zrobić za ciepłej potem kupiłem termofor oprócz tych środków milion innych kołysanie pomagało w samochodowym nosidełku i najważniejsze bardzo dużżżżżżżooooooo cierpliwości a tego czasami brakowało ;(
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. dzięki Dogi za ściganko i złojenie wszystkim d*py Dokładnie to siedziałem i upalałem Golfa VI GTI .............i przyznaję furka cacy pod każdym względem - ale bez przesady, nigdy bym B8 na golfa nie zamienił. Właścicielowi coprawda powiedziałem że chętnie bym takiego kupił - ale nie mówiłem mu że zamiast corsy Ps. gdzie Ty chciałeś w maciejowie na A1 wjechać a to tam nie ma wjazdu na A1?? zaraz za tym miejscem gdzie myśmy zjechali na chorzowską?? dokładnie tam jest zjazd bo otwarli już odcinek A1 do właśnie Maciejowa do DK 88
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dokładnie
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja się pytam gdzie alko pod te prezenty [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:19_________________________________________________ a ja sie pytam gdzie alko ? PS. Ciebie o to pytać ubiegł mnie dobra cicho Tap Madl leci no obczajamy z moją
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja się pytam gdzie alko pod te prezenty [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:19_________________________________________________ a ja sie pytam gdzie alko ? PS. Ciebie o to pytać ubiegł mnie
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka wszystkiego dobrego życzę
  18. spoko spoko już się odwdzięczyłeś nie przesadzaj ile tego jeszcze chodź nie powiem wypić coś możemy
  19. szybkie czytanko i nadrobione szukajcie tego ciepłego parkingu może w końcu wpadnę was znowu odwiedzić chodź ostatnio mało czasu na cokolwiek ;( ale idzie zima będzie więcej czasu no i się przywitam
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    biedaczek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.