Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. no i w końcu po robocie a bardziej robocie i fusze :gwizdanie:
  3. ale co to wnosi do tematu? :gwizdanie: :gwizdanie: To że to lepsza propozycja niż PA3... widziałem zwiastun i wydaje mi się mega kupą ten film... :naughty: z dramatów obecnie to na pewno wybiorę się na skórę w której żyję Pedro Almodóvara a nie o jakiś walczących robotach [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:21_________________________________________________ dramat to będzie jak się jeszcze raz wpiepszysz w rozmowę młodzieńcze :evil: dobrze gada polać mu :kox: - kiedy ? nie wiem ale dawno nie piłem i coś bym się napił w sobotę u bratowej trochę ale to raczej było na zachętę niż picie wiec czemu nie
  4. dramat to będzie jak się jeszcze raz wpiepszysz w rozmowę młodzieńcze :evil:
  5. no to chyba mnie wtedy nie było... serio nie kojarzę, żebyśmy 2 u dimana oglądali...Proponuję w środę w przyszłym tyg ? ok nie ma sprawy :kox:
  6. no to kombinujcie ja się dostosuje tylko co by to słabe znowu nie było
  7. no i właśnie krolu miał coś słyszałem na tą okazję organizować ale cicho siedzi
  8. a poza tym kiedy jakie kino załatwisz :gwizdanie:
  9. A o czym byś chciał po dywagować drogi kolego z wsi na "k" ? o d*pach :polew:
  10. byłem obczaić i muszę przyznać kolegom racje nic konstruktywnego tam niema
  11. aleś Ty gaduła he wiem nie ma za bardzo siły na pisanie po robocie dopiero jestem wygadałem się już w robocie ale jak zarzucisz temat to nie omieszkam porozmawiać
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. no trudno jak mus to mus Kędzior jednak nie musisz się zmuszać do kontaktu z płcią przeciwną :sick3: :sick3:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale nuda
  15. biorę dziś moją na śpiocha :polew: przecież inaczej jej nie bierzesz inaczej by go nie chciała :gwizdanie:
  16. no to kiedyś musimy zrobić takie zawody u nas :kox:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sprawdź sobie geometrię dokładnie tak się opon normalnie nie zajeżdża ja mam już zajechane a ty to już przesadziłeś :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 15:16_________________________________________________a moje zimówki już czekają na założenie jeszcze ino wyważyć i można jak co roku zakładać na wozidło
  18. czynsz to nie tylko ogrzewanie to są składowe czyli najczęściej woda z ściekami, wspomniane ogrzewanie, domofon, śmieci w zależności od ilości lokatorów, fundusz remontowy więc nie można porównywać całych czynszów a tylko składową dotyczącą ogrzewania ale przy takim mieszkaniu, małym dziecku w zimę wyjdzie jakieś 600zł jak nic za miesiąc ale tak jak już było wspomniane grzejesz kiedy chcesz i masz kontrole nad wydatkami jak ci się wyda za dużo owiniesz się kocem i jakoś to będzie miałem na myśli goły czynsz
  19. czynsz to nie tylko ogrzewanie to są składowe czyli najczęściej woda z ściekami, wspomniane ogrzewanie, domofon, śmieci w zależności od ilości lokatorów, fundusz remontowy więc nie można porównywać całych czynszów a tylko składową dotyczącą ogrzewania ale przy takim mieszkaniu, małym dziecku w zimę wyjdzie jakieś 600zł jak nic za miesiąc ale tak jak już było wspomniane grzejesz kiedy chcesz i masz kontrole nad wydatkami jak ci się wyda za dużo owiniesz się kocem i jakoś to będzie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chyba rajtuzy :polew: :polew: a co w tym śmiesznego RAJTUZY dawno nie słyszałem tego słowa A po drugie jakoś nie wyobrażam sobie siebie w kalesonach czy RAJTUZACH :polew: Ostatni raz miałem coś takiego na sobie jak byłem w wojsku a miałem wtedy 19 lat no to powiem ci że chyba nie masz do czynienia z pracą na powietrzu czyt. dworze i temperatury rzędu -10 st.C są ci obce :gwizdanie: ja ewentualnie jakieś kalesony bądź dresy ale trzeba zakładać bo inaczej nie przepracowałbyś 10 godzin w robocie :gwizdanie:
  21. No to powiem ci, że koszta nie są zachęcające kolega ma takie ogrzewanie w 88m2 mieszkaniu. Mieszkanie ma co prawda narożne ale jeden pokój docieplony koszta wychodziły go w zeszłym sezonie około 500-600zł za miesiąc wiec sporo :gwizdanie: ale wygoda tego rozwiązania niezaprzeczalna ustawienie sobie temperatury i czasu grzania jak komu pasuje i w zależności od przebywania w mieszkaniu różne godziny grzania i temperatur to zaleta , ale jak mieszkanie jest do remontu to można pomyśleć nad dociepleniem sufitów i ewentualnie ścian i może się zrobić całkiem przytulne i ekonomiczne mieszkanie :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.