Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to sie trzeba mocno gonic po robocie
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to pyrsk :kox:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i niestety nie dotarłem ;( a chęci były ale co zrobić kasiorę na zimę cza zarabiać co by na postojowe było :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 Ja to bym chciał zderzaki od S4 ale napierw to trza większe fele wrzucić i gleba :> w sumie to najpierw trza silnik wzmocnić bo to nie jedzie dokładnie ogarnij trochę większą moc żeby ci to na tych większych felach jechało :gwizdanie: a potem ogarniaj body przecież to napisałem najpierw moc a potem modzenie w wyglądzie. Mam w planach FMIC i korekta
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    muszę tak swoim spróbować w sumie to i tak już jest cały poobijany
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie mierz wszystkich swoją miarką Ja wczoraj tylko umyłem silnik. A później :beer1: wizyta u znajomych i teraz nie dopuszczam aby alkomat pokazał mniej niż 0,5 promila przeczytaj co napisałeś zastanów się i napisz raz jeszcze :polew: :polew:
  9. Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 Ja to bym chciał zderzaki od S4 ale napierw to trza większe fele wrzucić i gleba :> w sumie to najpierw trza silnik wzmocnić bo to nie jedzie dokładnie ogarnij trochę większą moc żeby ci to na tych większych felach jechało :gwizdanie: a potem ogarniaj body
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zekl naczelny i udal sie na spozycie w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: siema ZATOR nie - u Miszki na chaci :gwizdanie: :> oj tam oj tam każdy ma chwile słabości ma się rozumieć
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zekl naczelny i udal sie na spozycie w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: siema ZATOR nie - u Miszki na chaci :gwizdanie: :>
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zekl naczelny i udal sie na spozycie w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: siema
  13. Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 kolego założył całe body łącznie z błotnikami i całą tylną ćwiartkę :gwizdanie:\
  14. Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie:
  15. dzisiaj na A1, R8 czarna ale słodycz rej. WI początek :kox:
  16. każdego fury szkoda czy starej czy nowej każdy musiał mniejsze lub większe pieniądze na nie wydać a taki debil jeden z drugim się nawet przyznać nie potrafi liczę że furę tego kogoś też ktoś skasuje no ale co tam weekend czas zacząć dzisiaj chyba cza będzie jakiegoś dryyna zapodać :kox:
  17. bedzie kasa :naughty: no właśnie nie bo się do tego nikt nie przyznał rano to moja zauważyła a z AC tego robił nie będę bo się nie opłaca po prostu liczę że się gdzieś ku***s rozwali swoim wozidłem i zginie Nie życz drugiemu co Tobie nie miłe. Pomaluj z AC i trudno. Dołóż jeszcze coś do tego albo połam uchwyty zderzaka i dostaniesz 2-3 tysiaki na nowy zderzak + lakierowanie dobra tu masz rację niech sobie jeżdzi i korzysta z życia
  18. bedzie kasa :naughty: no właśnie nie bo się do tego nikt nie przyznał rano to moja zauważyła a z AC tego robił nie będę bo się nie opłaca po prostu liczę że się gdzieś ku**s rozwali swoim wozidłem i zginie
  19. tak teraz wygląda przez jakiegoś sk***ysyna normalnie za***ać to mało
  20. dzisiaj ok. 20.00 na rybnickiej koło Auchana Sparki swoją czerwoną szczałą
  21. no i curva się zjebało znowu mi ktoś do fury sztuchnął biednemu to zawsze wiatr w oczy :wallbash: ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.