Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
no to sie trzeba mocno gonic po robocie- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no to pyrsk :kox:- Spoty Katowice i okolice
no i niestety nie dotarłem ;( a chęci były ale co zrobić kasiorę na zimę cza zarabiać co by na postojowe było :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry wieczór- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 Ja to bym chciał zderzaki od S4 ale napierw to trza większe fele wrzucić i gleba :> w sumie to najpierw trza silnik wzmocnić bo to nie jedzie dokładnie ogarnij trochę większą moc żeby ci to na tych większych felach jechało :gwizdanie: a potem ogarniaj body przecież to napisałem najpierw moc a potem modzenie w wyglądzie. Mam w planach FMIC i korekta- Spoty Katowice i okolice
muszę tak swoim spróbować w sumie to i tak już jest cały poobijany- Spoty Katowice i okolice
Nie mierz wszystkich swoją miarką Ja wczoraj tylko umyłem silnik. A później :beer1: wizyta u znajomych i teraz nie dopuszczam aby alkomat pokazał mniej niż 0,5 promila przeczytaj co napisałeś zastanów się i napisz raz jeszcze :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 Ja to bym chciał zderzaki od S4 ale napierw to trza większe fele wrzucić i gleba :> w sumie to najpierw trza silnik wzmocnić bo to nie jedzie dokładnie ogarnij trochę większą moc żeby ci to na tych większych felach jechało :gwizdanie: a potem ogarniaj body- Spoty Katowice i okolice
zekl naczelny i udal sie na spozycie w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: siema ZATOR nie - u Miszki na chaci :gwizdanie: :> oj tam oj tam każdy ma chwile słabości ma się rozumieć- Spoty Katowice i okolice
zekl naczelny i udal sie na spozycie w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: siema ZATOR nie - u Miszki na chaci :gwizdanie: :>- Spoty Katowice i okolice
zekl naczelny i udal sie na spozycie w niedziele, święta i do 12 godziny nigdy nie wlewam cygan sam byłem świadkiem jak i w niedziele i przed 12 wlewałeś :gwizdanie: :evil: siema- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie: jak to nie wejdzie Nosb do B6 zalozyl zderzak z RS4 B7 kolego założył całe body łącznie z błotnikami i całą tylną ćwiartkę :gwizdanie:\- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na forum ktoś tam sprzedaje zderzak z polifta za 150zł, chyba stanley o ile dobrze pamiętam. Dasz do lakierowania i potem przełożysz a swój sprzedasz za 100zł to Cię wyjdzie 50zł + lakierowanie (które i tak musisz zrobić) nie kuś Jak już masz malować to nie ma sensu tego swojego starego tylko zakładaj polifta. Ja zawaliłem i teraz żałuję więc nie popełniaj mego błędu [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 20:05_________________________________________________Diman a Ty też kopnij dobrze w zderzak i wymieniaj na rs4. Widziałem na allegro przód i tył. Nawet kolor się zgadzał dopiero co S-lina założyłem a po za tym RS4 mi nie wejdzie bo RS ma szersze błotniki :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rezacze- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj na A1, R8 czarna ale słodycz rej. WI początek :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
każdego fury szkoda czy starej czy nowej każdy musiał mniejsze lub większe pieniądze na nie wydać a taki debil jeden z drugim się nawet przyznać nie potrafi liczę że furę tego kogoś też ktoś skasuje no ale co tam weekend czas zacząć dzisiaj chyba cza będzie jakiegoś dryyna zapodać :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bedzie kasa :naughty: no właśnie nie bo się do tego nikt nie przyznał rano to moja zauważyła a z AC tego robił nie będę bo się nie opłaca po prostu liczę że się gdzieś ku***s rozwali swoim wozidłem i zginie Nie życz drugiemu co Tobie nie miłe. Pomaluj z AC i trudno. Dołóż jeszcze coś do tego albo połam uchwyty zderzaka i dostaniesz 2-3 tysiaki na nowy zderzak + lakierowanie dobra tu masz rację niech sobie jeżdzi i korzysta z życia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bedzie kasa :naughty: no właśnie nie bo się do tego nikt nie przyznał rano to moja zauważyła a z AC tego robił nie będę bo się nie opłaca po prostu liczę że się gdzieś ku**s rozwali swoim wozidłem i zginie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak teraz wygląda przez jakiegoś sk***ysyna normalnie za***ać to mało- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj ok. 20.00 na rybnickiej koło Auchana Sparki swoją czerwoną szczałą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i curva się zjebało znowu mi ktoś do fury sztuchnął biednemu to zawsze wiatr w oczy :wallbash: ;( - Spoty Katowice i okolice
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.