Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mam cały tydzień wolny mniam więc drinusia cza walnąć jeszcze jednego :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i poimprezowane drinusie mega dobre :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czemu nie byłeś w pizzerii gdzieś się straciłeś na koniec z parkingu patrzałem za tobą ale cie nie było niestety nie mogłem jechać z wami na impreze miałem zakupy do zrobienia i jeszcze prezentów mi brakowało ale i tak było fajnie bo jeszcze tyle furaczy na spocie nie widziałem a to spoko innym razem jak będzie więcej czasu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest i miętka pytka co w piątek nie dała rady się pokazać no nie dałem rady, bywa... co z sylwkiem panowie ?? z tobą się nie ma co umawiać bo i tak Cie nie będzie napisałem na forum, że mnie nie będzie.. tak chyba o 19 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest i miętka pytka co w piątek nie dała rady się pokazać no nie dałem rady, bywa... co z sylwkiem panowie ?? z tobą się nie ma co umawiać bo i tak Cie nie będzie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 10:14_________________________________________________ czemu nie byłeś w pizzerii gdzieś się straciłeś na koniec z parkingu patrzałem za tobą ale cie nie było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest i miętka pytka co w piątek nie dała rady się pokazać
-
Spoty Katowice i okolice
czyżbyś wbił do Stasia :gwizdanie: siemacie w drugi dzionek świąt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w drugi dzionek świąt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i dlatego jeździsz leonem a nie tym cackiem
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz czas na pasterkę nie dam rady mały już śpi i nie ma z kim go zostawić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i po wiliji ale obżarty jestem- Spoty Katowice i okolice
nie zachlej się przez Święta - Wesołych griszy to nie grozi :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak chcesz oblukac moją kolekcje LEGO to wpadnij do mnie z Ulą a przy okazji znajdziemy okazje :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od 5 do 12 lat toś to widać , że do siebie kupił kolejka elektryczna też już złożona ? kolejka elektryczna będzie u dziadka u nas zbyt mało miejsca :kox: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 13:14_________________________________________________ Lego z "psami" poczekaj, niech tylko Wiktor zacznie dosięgać do tych pułeczek nie ma bata nawet ja mam do niej wysoko- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i ogarnięte choinka stoi i nawet już było dzieciątko i nie omieszkałem już poskładać :kox: :kox:- Spoty Katowice i okolice
w wigilijny dzionek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i wyspany czas się brać za ubieranie choinki :gwizdanie: bo nie ma pod czym prezentów położyć :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie przesadzaj :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i ja już w domu dzięki za dzisiaj było bardzo miło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu to miękka pytka i się wykręcać chce- Spoty Katowice i okolice
siemacie przed spotem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się mogę trochę spóźnić bo moja do fryzjera uderzyła o 15.00 i mówi, że może się nie wyrobić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron przeslal po 15zl zeby sie tylko dopisac niewazne czy sie przyjedzie wiem bo mi dał 2 dychy to ja sie wypisuje w takim razie :> - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE