Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja mam cały tydzień wolny mniam więc drinusia cza walnąć jeszcze jednego :kox:
  2. no i poimprezowane drinusie mega dobre :kox:
  3. czemu nie byłeś w pizzerii gdzieś się straciłeś na koniec z parkingu patrzałem za tobą ale cie nie było niestety nie mogłem jechać z wami na impreze miałem zakupy do zrobienia i jeszcze prezentów mi brakowało ale i tak było fajnie bo jeszcze tyle furaczy na spocie nie widziałem a to spoko innym razem jak będzie więcej czasu
  4. jest i miętka pytka co w piątek nie dała rady się pokazać no nie dałem rady, bywa... co z sylwkiem panowie ?? z tobą się nie ma co umawiać bo i tak Cie nie będzie napisałem na forum, że mnie nie będzie.. tak chyba o 19 :gwizdanie:
  5. jest i miętka pytka co w piątek nie dała rady się pokazać no nie dałem rady, bywa... co z sylwkiem panowie ?? z tobą się nie ma co umawiać bo i tak Cie nie będzie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 10:14_________________________________________________ czemu nie byłeś w pizzerii gdzieś się straciłeś na koniec z parkingu patrzałem za tobą ale cie nie było
  6. jest i miętka pytka co w piątek nie dała rady się pokazać
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyżbyś wbił do Stasia :gwizdanie: siemacie w drugi dzionek świąt
  8. w drugi dzionek świąt
  9. i dlatego jeździsz leonem a nie tym cackiem
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  11. Teraz czas na pasterkę nie dam rady mały już śpi i nie ma z kim go zostawić
  12. no i po wiliji ale obżarty jestem
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie zachlej się przez Święta - Wesołych griszy to nie grozi :gwizdanie:
  14. jak chcesz oblukac moją kolekcje LEGO to wpadnij do mnie z Ulą a przy okazji znajdziemy okazje :kox:
  15. od 5 do 12 lat toś to widać , że do siebie kupił kolejka elektryczna też już złożona ? kolejka elektryczna będzie u dziadka u nas zbyt mało miejsca :kox: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 13:14_________________________________________________ Lego z "psami" poczekaj, niech tylko Wiktor zacznie dosięgać do tych pułeczek nie ma bata nawet ja mam do niej wysoko
  16. no i ogarnięte choinka stoi i nawet już było dzieciątko i nie omieszkałem już poskładać :kox: :kox:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w wigilijny dzionek
  18. no i wyspany czas się brać za ubieranie choinki :gwizdanie: bo nie ma pod czym prezentów położyć :kox:
  19. nie przesadzaj :gwizdanie:
  20. no i ja już w domu dzięki za dzisiaj było bardzo miło
  21. krolu to miękka pytka i się wykręcać chce
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie przed spotem
  23. ja się mogę trochę spóźnić bo moja do fryzjera uderzyła o 15.00 i mówi, że może się nie wyrobić
  24. Miron przeslal po 15zl zeby sie tylko dopisac niewazne czy sie przyjedzie wiem bo mi dał 2 dychy to ja sie wypisuje w takim razie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.