Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. wiem mazda ,MX6 i resty nie pamietam I BMW Z4 poszła bokiem i się prawie złamała w poł na latarni ... tak samo kilka lat temu zginął pod makro mojej koleżanki syn owinęli się na latarni jak jechali umyć opony po paleniu gum ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- P.S. miał dopiero 16 lat
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tak jak mówiłem na spocie niestety nie dam rady, gdyż Wiktor ma we wtorek roczek więc siłą rzeczy będę już grillował bo ma być piękna pogoda :kox:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to dobrze uspokoiłeś mnie
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte. Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku. ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ---------- w B4 może się to sprawdziło ale w B7 się nie da bo nie ma cypelków od otwierania w B7 trzeba natrafić na klawisz otwierania drzwi który jest obok klamki noa ale teoretycznie łatwiej bo wystarczy zrobić drut w kształt L i tylko nacisnąć klawisz oczywiście drut musi być wystarczająco twardy żeby to się udało.Ja używałem starej anteny z CB no to jak podjedziesz na spota muszę uważać na furę
  5. hmmm wygląda jak Tatiana Okupnik
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. :hi:aloha z rana ale pogoda za***iście nastraja do życia mniam jadę na basen z modziokiem nie ma co siedzieć w chałupie
  8. ale jak byś potrzebował do upalania to mam do wzięcia
  9. Hamer jak coś to ja mam taki rozmiar opon dokładnie 2 szt. ale zimówki jakieś 4 - 5 mm bieżnika oddam za nic bo zalegają w piwnicy jak cię interesuje to daj znać
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte. Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku. ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ---------- w B4 może się to sprawdziło ale w B7 się nie da bo nie ma cypelków od otwierania w B7 trzeba natrafić na klawisz otwierania drzwi który jest obok klamki
  11. szkoda że mu odpuściłem od świateł bo było by bardziej realne te ściganko ale ta 70km/h mnie jakoś ograniczyła kiedyś może będzie jeszcze okazja na ściganko
  12. no i to może by to wyjaśniało tą przypadłość dobra spadam spać bo jutro ostatnia szychta i długi weekend narka
  13. nie wiem czy na gazie ale chyba po gaz bo do Tesco do Knurowa skoczyli pewnie zabrakło picia
  14. hmmm to musiał być jakiś zakapior bo koleś nie miał szans z moim BLB
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. no i już po ile ma koników 3.0 benzyna z B6 bo nie miał biedaczek najmniejszych szans na rybnickiej
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. hmmm to może i ja dam rade wpaść na kebaba
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. to jaką książkę będziesz czytał teraz ? Gratulacje.... Btw moja też coś ostatnio coraz częściej wspomina o dziecku no czas najwyższy się ustatkować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.