Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. :hi:ale zjebany dzionek chyba te leki mnie zrujnowały dopiero się podniosłem z wyra a tu cza znowu spać
  2. Nie no jest Git ... było elegancko ... ale nastepnym razem wynajmujemy szofera i pije z Wami ... spoko następnym dostępnym razem jadę ja więc się napijesz
  3. a teraz spadam spać bo jutro kolejny dzionek lekarski
  4. podziękowania dla Maria również za zabranie mnie na spota
  5. e tam pierniczycie poniosło mnie trochę a raczej Tomek mnie poniósł dzięki za dzisiaj spoko było
  6. e tam padnięci spoko było dzięki Tomek za dzisiaj jestem twoim dłużnikiem
  7. po spocie w Żorach :banan:
  8. Ja oczywiscie wpadam jak co roku na otwarcie i zakonczenie ... miła impreza :thumbup1::thumbup1::thumbup1: i okazja do pogadania z krakusami ---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:06 ---------- Oby tylko pogoda dopisała ... bo na ostatnim zakończeniu sezonu mega pizgało ... bardzo dobra opcja tylko, że ja muszę czekać aż niania (czyt. mama Kasia) nadjedzie do małego ma być właśnie ok. 18.30 ale to różnie bywa może się troszkę spóźnić ja śmigam do lekarza więc nie będzie mnie już chyba więc Mario będziemy w kontakcie telefonicznym do zobaczenia
  9. Egon atakuj jutro z nami Żorskich ... pomysle nad tym Nie masz co mysleć tylko jechać ... nie koniecznie musisz swoim autem ... dokładnie możesz się wpakowac do Maria na krzywy ryj tak jak ja
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    k**wa jaki Ty jesteś głupi - zwal se konia, zagraj na playu zapij browara i idź spać :grin:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Grisza PW z namiarami poszło powodzenia
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to nie jest ten jemu chodzi o ten co sygnalizuje sygnały na fisie i zapięte pasy i brak ciśnienia oleju w naszym przypadku ---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:10 ---------- tak ja Mario Tomaszstn i może jeszcze Glutosław
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja wymieniałem a raczej koleś w Gliwicach mi wymieniał podjechałem do niego jak już miał ten głośniczek, wymontował mi licznik, poszedł do chaty z nim, wylutował mi mój wlutował nowy i zamontował spowrotem licznik, gdzieś powinienem mieć namiary na gościa
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja to była by twoja koleżanka z pracy to byś z roboty nie wychodził i się ślinił pod jej nogami
  15. Wiesz ja chyba nie pojade przez gliwice i biore tylko dimana ... :polew::polew: co za świnia dzwoniłem do Guru i będzie wiedział dopiero jutro całe szczęście
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w ogóle tego jeszcze nie robiłem i nie zamierzam
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    luzik ---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:25 ---------- Jak chcesz mu podziekowac to usiadzecie razem z tyłu i mu gałke wypolerujesz w moim pussy wagonie ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: pedał
  18. cza mu odebrać moderatora
  19. hmmm normalnie maly Arturoo
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze się zobaczy czy dam radę Diman, jak pojadę to postawię Ci piwko więc się szybko kuruj nie przesadzaj ja nie dla zarobku cię zabrałem po prostu była okazja i tyle
  21. Danielom ty o której bedziesz ??? Normalnie czy znów na 21 jak wszyscy pojadą do domu Synek, ja nie daje d*py jak Ty i po drugiej zmianie przyjeżdżam, dlatego po 21. W tym tygodniu będę na 19 Poza tym, byłeś 2x więc skąd możesz wiedzieć kto wtedy jest Możliwe, że grill już będzie tam działał na zewnątrz. No i OK tylko tak co z Twoją wpadniesz ... Ja bede krótko po 19 max 19:30 i po drodze na 90% zgarniam Tomasza chyba że Glut tez pojedzie i oni sie zbiora razem a ja może zabiore dziadka dimana ... który sie na dzień dzisiejszy zatanawia ... dobra młody chyba mnie przekonałeś na przejażdzę tym twoim niby A4 więc pojadę
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze się zobaczy czy dam radę
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    załujesz ? mnie by pasowało tak z 2-3 tyg no ja dostałem 2 dni, jutro ortopeda zobaczymy co mi powie czy da radę mi chociaż pomóc a czy żałuję to na pewno na siedzeniu się kasy nie zarabia tylko traci więc chyba jednak żałuję wolę być zdrowy i tyrać w robocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.