Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! jestem za jak najbardziej i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3: e tam zaraz przeciwko tobie poprostu za toba ( oczywiscie w samochodzie ) pierd*ole, nie jade :polew:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! jestem za jak najbardziej i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3: e tam zaraz przeciwko tobie poprostu za toba ( oczywiscie w samochodzie )
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! jestem za jak najbardziej
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był mi sie dzisiaj o tym spielu przypomnialo :gwizdanie: smigasz w sobote na tego spota do rybnika na grila [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:29_________________________________________________ tu nie ma sie nad czym zastanawiac dajesz na zlota smigamy pojedziemy w dobrej ekipie [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________no i krolu przyszly te kabelki dzisiaj
  6. :gwizdanie: Mam jeszcze coś specjalnie dla Ciebie ale jeszcze się z tym nie uporałem. Nie wiem jeszcze... zgaduje dokladka mendo jedna no cos fajne zaczynasz miec te autko a nad zlotem sie nie masz co zastanawiac zabieraj rodzinke i w droge Mam nadzieję, że się tak właśnie skończy i będziemy razem się odżywiali na zlocie... :gwizdanie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był no to mnie akurat nie dziwi
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu nie ma sie nad czym zastanawiac dajesz na zlota smigamy pojedziemy w dobrej ekipie
  9. :gwizdanie: Mam jeszcze coś specjalnie dla Ciebie ale jeszcze się z tym nie uporałem. Nie wiem jeszcze... zgaduje dokladka mendo jedna no cos fajne zaczynasz miec te autko a nad zlotem sie nie masz co zastanawiac zabieraj rodzinke i w droge
  10. arek furka sie teraz prezentuje obadam ja na zywo na spocie u was na wsi w sobote
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co te emoty robią dziobią jak dzięcioły jak króliki tryt i już tydzień temu była Tokarnia a w tym tygodniu zastanawiamy sie nad jakąś imprezownią gdzie nas jeszcze nie było w tym tygodniu ja sie pisze na balety toksa jeszcze raz? :gwizdanie: gdzie ta toksa bo nie wiem czy musze zatankowac znowu u stanleya czy mi starczy paliwa
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tydzień temu była Tokarnia a w tym tygodniu zastanawiamy sie nad jakąś imprezownią gdzie nas jeszcze nie było w tym tygodniu ja sie pisze na balety
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do soboty a co ma byc w sobote ze do soboty siemano kato rybnik :gwizdanie: chyba, że pogoria bo się pogoda zrobiła no ja sie na ten rybnik przejade a co do pogorii to watpie zeby az tak dobra pogoda sie skroila wiec chyba napewno rybnik [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 18:58_________________________________________________a tak pozatym to moze jakas impreza w ten weekend bo cos dawno juz sie nic nie dzialo :gwizdanie: a kedzior bywa na spotach tylko w weekend
  14. no on ci akurat przyjedzie tak daleko
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    do soboty a co ma byc w sobote ze do soboty siemano kato
  16. ja bede jak zdarze z robota bo sie jutro troche wiecej zapowiada ale mysle ze bede no i siemano po robocie
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra pany fajnie sie z wami gaworzy ale czas sie zrelaksowac wiec spadam narka do jutra
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok niech wam będzie, nic nie zrobie że jestem romantyczny i mam dobre serce :polew: nie nie jesteś romantyczny i nie masz dobrego serca jesteś po prostu pipa i lać - jak kobieta powie nie jedziesz na spoty to ty idziesz stanąć do kąta i modlisz się, żeby już przestała po tobie krzyczeć :gwizdanie: no i wypowiedz kozaka od kobiet no no krolu czasami mnie zadziwiasz no ja mogę na spoty jeździć :kox: ta bo ona nic o tym nie wiem mysli ze ty juz spisz
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale fury :slina: za rok jedziemy nie ma chOOOOja - to jest 800 km stąd :kox:a ja tam zauważyłem jeszcze coś innego fajnego prócz fur :gwizdanie: ano pare sie krecilo
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok niech wam będzie, nic nie zrobie że jestem romantyczny i mam dobre serce :polew: nie nie jesteś romantyczny i nie masz dobrego serca jesteś po prostu pipa i lać - jak kobieta powie nie jedziesz na spoty to ty idziesz stanąć do kąta i modlisz się, żeby już przestała po tobie krzyczeć :gwizdanie: no i wypowiedz kozaka od kobiet no no krolu czasami mnie zadziwiasz
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zostawcie go zakochany jest to korzysta :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale fury :slina:
  23. :gwizdanie: to kiedy imprezujemy w górach? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak talib zalatwi miejscowke wczoraj sie zapowiedzial ze do niego sie wybierzemy wiec czekam na jakies info kiedy weekend w gorach :kox:
  24. siemano po robocie pucol cos sie ostatnio slabo udzielasz towarzysko poznales jakas dziolche czy co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.