Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak najbardziej bo to byl dobry pomysl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie mam wiadomozc co do mojego wyjscia na impre (czyt. krolu kezor somes) przepraszam ale nie dam rady dzisiaj isc poniewaz jutro mam sparwe do zalatwienia i nie moge byc zmeczony :gwizdanie: wiec bede musial to odlozyc na inna okazje p.s. krolu przepros anie bawcie sie dobrze mysle ze to jeszcze sobie odbijemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jeszcze nie wiem jak bedzie to ja sie prawdopodobnie pisze to jak coś to transport jakiś załatwie chociaż Krolu mówił że po nas wpadnie tak :?: :gwizdanie: :gwizdanie: DIman bierz żonę krolu po jaka cholere mi drzewo w lesie no chyba ze ty chcesz z nia isc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jeszcze nie wiem jak bedzie to ja sie prawdopodobnie pisze
-
[B7 BLB] Nie działa sygnał dzwiękowy włączonych świateł i nie zapiętych pasów
jak się do niego dostać ? z tego co widzialem to koles sciagnal ta oslonke plastikowa na dole licznika odkrecil srubki i wyjal licznik poszedl wylutowal ten buzer i wlutowal mi nowy poskladal spowrotem i dzialalo tyle co moge pomoc jak chcesz to wysle ci do tego goscia nr na PW koles jest z gliwic wiec nie wiem czy cie to ratuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to w takim razie zapłacę sobie za wysyłkę bo się nie doczekam przeciez do konca miesiaca sa zapisy potem dopiero realizacja wiec co sie tak pieklisz i tak szybciej nie dostaniesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lizus Ty Sline w Ty bedziesz ?? ma sie rozumiec z vagiem oczywiscie [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 12:55_________________________________________________ tam to ktoś się chociaż ze mną przywita jak przyjdę :gwizdanie: WSZYSCY CO CHCIELI KALENDARZ ZAPŁACILI JUŻ?
-
Spoty Katowice i okolice
No ale spoko masz rano... P.S. no niektórzy dopiero wstają o tej porze jeszcze pare dni i tu bedziesz dymal rano do roboty leniu jeden
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lizus
-
[B7 BLB] Nie działa sygnał dzwiękowy włączonych świateł i nie zapiętych pasów
kolego spalil ci sie napewno buzer ktory miesci sie w liczniku tez mialem taka awarie musisz sobie wymienic ten buzer i bedzie dalej dzialalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jaki z ciebie jest matematyk no no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie znowu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cza sie zbierac do pozniej
-
Spoty Katowice i okolice
co to za padaka ? :polew: dobre :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cześc prezes co za komunikat ano taki jak napisałem dotyczy osób które zamówiły kalendarz klubowy UWAGA !!!! Standardowo będzie bezpośrednia wysyłka do mnie dlatego też cena wysyłki podana przez Jarko nas nie obowiązuje. My płacimy 1zł od osoby Czyli każdy z nas płaci : Kalendarz + 1 zł wysyłka[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 17:25_________________________________________________Ps. Rudi zerknij sobie na swojego posta z wcześniejszej strony dostalas moderacje :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 17:33_________________________________________________jeszcze chwila i beda bany wiec pilnowac sie miron pilnuje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jade wiec jak ktos chce sie zabrac wpolna kolumna to zapraszam o 18.45 na BP knurów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siamacie z rana- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiosna jak sniegi zejda i sie ociepli zeby mozna bylo cos pogrzebac przed garazem to podziałamy Diman idę do wyra widzimy się rano spoko do jutra ja tez juz spadam nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiosna jak sniegi zejda i sie ociepli zeby mozna bylo cos pogrzebac przed garazem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale już na wiosnę w jego miejscu pojawi się APU :> Diman, no i widzę że jednak mocy nie będzie... no niestety to co jest i starczy kiedys moze jakas benzynka porzadna- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to chyba ja dzisiaj zgasze swiatlo - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE