Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obserwujemy rozowych bo cza sie od uczyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomalu sie ucze poruszac na tym forum :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz to mi sie podoba z tym witaniem nareszcie naszych witasz http://www.a4-klub.pl/smf/odp_slaskiewitam-t94151.0.html;msg1064543;boardseen#new [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________czemu nie mozesz sprobowac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty guru rozumie jak bys naszych wital czyt. ślazakow ale zeby warszawiokow eeeeee
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
no jak juz majki napisal ja jestem na 100% pewny tej decyzji czekam na termin moze wkoncu cos sie ruszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
powiedzmy, że niema problemu w końcy dla obcego tego nie robie [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:47_________________________________________________Diman 2.0T + chip i masz ok 240 kucy A co do programu - jak to grupowe tak cieńko idzie - to dajcie znać ilu jest chętnych takich na 100% a ja mogę pogadac z Patrykiem jutro, jaka cena byłaby przy 3, 5, 7 autkach to jest dobre http://www.youtube.com/watch?v=F9G-gCScmRM [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 19:50_________________________________________________Pucek - widzę fura na forum wystawiona - trochę mało chcesz za nią ;( Majki - Diman - compsport_krk się odezwał - brak odzewu z jego strony tłumaczy urlopem firmy compsport - może jeszcze coś z tego będzie - zapewnia, że w tym miesiącu napewno Wasze furki będą po programie widzialem ze sie cos ruszylo moze akurat ale juz 2 zrezygnowalo no ale zobaczymy czy wkoncu cos z tego wyjdzie bylo by spoko skopalbym dupsko somesowi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to musisz mi sie dac przejechac moze ja przejde na benzyne widzialem pare 2.0t w budzie b7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mysle ze dla ciebie nawet po programie bedzie za malo koniów wiec sie nie dziwie ze od razu jedziesz na program
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie nie ma mymy ustalonego terminu wiec sprawa jest w toku ale z tego co tam widze to chyba nic z tego nie bedzie wiec chyba bedzie cza cos samemu wymyslic majki ma do bielska dzwonic w poniedzialek i zobaczymy co mu powiedza jak bysmy sobie sami pojechali mysle ze lista bylaby mniej wiecej taka majki diman pucek egon cos wpominal skydiver tez cos wpominal czester tez cos mowil jak z urlopu wroci jeszcze mysle ze kokos bysmy z tej listy zgarneli sobie swoje chipowanie zrobimy moze i po te samej cenie[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 13:50_________________________________________________niezla by byla ta lista tylko gliwickie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze - szkode - też byśmy poszli - byliśmy na mszy na 18.00 dlatego nie odbieraliśmy a potem kom. zostawiłem w aucie i nie widziałem że ktoś dzwonił [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 10:37_________________________________________________Majki dajcie wcześniej znać następnym razem - chętnie byśmy poszli ( żadko keidy mamy wył. kom ) na którą byliście ? bylismy na 20.45 i tak jak majkel mowi film niezly dosc fajne efekty w tym 3D zrobione witam wszystkich w ta piekna niedziele no i pucek jeszcze raz gratki za nowa fure oby sie nie psula i malo palila co bys czasami do nas na spota podjechal :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 11:24_________________________________________________ ze mne i masz przynajmniej wygrane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak cza sie ogrzac to ja mam koc w bagazniku a co do tekstow naszych kobiet to moja juz przyzwyczailem i do mnie mowi wczoraj "jak chcesz to jedz z puckiem na ta dyskoteke" no calkiem niezle :> a i witam wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja doczytalem zaleglosci i oczywiscie dotarlem bez problemow dzieki za spota bylo exstra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra panowie ja spadam 3m ta sie do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie bedziesz musial bo ide spac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bylem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
e tam drogo u ciebie jak cholera zaraz dojdziemy do cen jak w Qinsie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko dam 100 ale musi byc jakas fajna kolezanka do plecow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to narazie tez musze sie juz ewakuowac bo moja mi ucieknie spac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez z kropkami sie zaznajomie........................................[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:49_________________________________________________bede przy grilu stal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok to nie przyjde jutro wcale ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja napewno nie bede mytym bo nie bede mial czasu nawet sie wykompac a co dopiero umyc padline
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie podjechal by ktos po mnie na spota jutro jak mi padline gwizdnom z pod bloku za cholere mi sie nie chce isc na parking odstawic auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek ten za 25000 jest fajny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
on robi w biedaszybach