Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Również dzięki za spota do następnego no to drugi dzień urlopu czas zacząć
  2. To dobrze że polało bo bracik mówił ze trawa sucha u nas na ośrodku heh podrzuć nr. na pw to się odezwę jak nie zapomnę z wrażenia
  3. Narazie masz skwar. Ino woda przeokrutnie zimna... Wczoraj miala ze 9 st... A ty kiedy wyjeżdżasz bo ja też do dabków jadę na ul. Polną Ja tam będę jutro o wschodzie słońca może zrobimy jakiego spota nadmorskiego.
  4. No to urlopik czas zacząć dwa całe tygodnie leberki :-) oby ino pogoda nad tym naszym polskim morzem jako taka była
  5. Dziękuje również za wycieczkę, oczywiście Majkel i Tomi podziękowania dla was i oczywiście dla młodej pary wielke dzięki
  6. Niestety dzisiaj nie dam rady Wiktor ma ospę i siedzę w domu a przechodzi ją bardzo źle więc sam rozumiesz
  7. Wcześniej nie było kiedy dać znać bo latałem po aptekach za lekami Wiktor ma ospę
  8. Robimy jakiego spontana bo u mnie rodzina juz komara drze a ja głodny jestem
  9. A to dobrze że nawet nie podchodziłem do tematu heh:decayed:
  10. To już wiem ale co było:facepalm:
  11. Siemanko A co było bo mario gadał że poprostu zdechła
  12. Podziękował za weekend było wporzo
  13. Co do wódy to ja biore kwaretkę max przy takiej eksploatacji u państwa pucek to więcej nie zmogę i to jest na dwa dni
  14. będę u Was -Wy coś mi ja coś Wam Luzik ---------- Post dopisany at 06:21 ---------- Poprzedni post napisany at 06:19 ---------- Tak to też widzę
  15. Zadzwonie jutro ale z obiadem to opierdzielimy coś w knajpie przecież nie będziemy gotować inaczej się ma sprawa śniadania chyba będzie jajecznica i tosty standartowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.