Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Widze ze zainteresowanie jest duze moimi wentylatorami :> zamowilem juz obudowe wentylatora bo wentylator ocalał. tak na przyszłość do zainteresowanych koszt takiego plastiku 300zl brak słow, maska idealna z grilem kosztowala mnie 250zl wiec kto te ceny ustala
  2. Czyli przed przepływomierzem i obudowa filtra powietrza kod 8E0 nie wystepuje? Ok! to chyba tyle na ta chwile, w razie problemu bede pytal bo kto pyta nie błądzi a tymczasem poczytam ciekawostek na forum o naszych A4 :> Pozdro z Wlkp
  3. Ok spoko to na forum tez bede pisal, zmodyfikowalem poprzedniego posta wiec prosiłbym o odpowiedz koledzy odnosnie obudowy filtra. Wielkie dzieki
  4. Czyli tak jak mowili mi w serwisie. Wielkie dzieki kolego!!! I juz widze ze forum A4 to rownie wielka klasa jak A6 tam rowniez bywam pod nickiem Paweł bo jestem takze posiadaczem A6 2003 2,5 TDI Quattro, Dobry silnik ale automat mnie doluje lukaszr czy w jakichkolwiek pytaniach moge walic do ciebie bo widze ze mamy chyba to same auto Dzieki wielkie, teraz jestem pewien juz na 100% :> Ps. Widze ze masz ten sam program co w salonie VW AUDI :> A mozesz mi podac nr katalogowy obudowy filtra powietrza i przepływomierza?? bo te czesci tez potrzebuje
  5. Vin: WAUZZZ8E54A153455 to moj vin prosto z briefu. Tak jak napisalem wyzej to rok 22.12.2003. ale w vin jest juz 2004. Czekam na odp lukaszr Z gory dzieki
  6. To dlaczego ten polamana obudowa wentylatora jest na jeden wentylator? Wisko na bank nie mam, w sumie to musze sprawdzic dokladnie w bagazniku na naklejce jaki silnik ja mam bo juz sam nie jestem pewien a samochod na ta chwile stoi u blacharza. Moja perła jest z 22.12.2003 ale w numerze nadwozia jest juz 2004. Ciezka sprawa widze z tego bedzie. Jak macie jeszcze jakies sugestie to czekam na podpowiedzi Dzieki
  7. Koledzy tyle co sie zarejestrowalem, jestem stalym forumowiczem na A6 klub polska ale od pewnego czasu jestem posiadaczem rowniez A4 1,9 TDI 131 koni. Pytanie jest blache ale ale bardzo mi zalezy na odpowiedzi, moje autko na ta chwile jest rozbite bo tyle co przyjechalo z niemiec i nie mam zielonego pojecia jakie mam kupic wentylatory do tego, tzn ile ich tam jest wogole, jeden czy dwa??? Mowia ze z jednym wentylatorem wychodzily tylko benzyniaki a diesle mialy 2 tyle ze pytajac w serwisie odpowiedziano mi ze powinien byc jeden wentylator i zaluzja, natomiast dzisiaj na gieldzie w Poznaniu wszyscy byli zdziwieni ze A4 diesel ma jeden wentylator no i jestem w kropce Tak wiec prosze o pomoc, wystarczy zagladnąć do swojej A4 i podpowiedziec mi jak to jest :> Pozdro dla was koledzy
  8. Jestem starym forumowiczem A6 klub Polska ale od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 z silnikiem diesla o mocy 131 koni z 2004 roku. Mam odnosnie tego autka kilka pytan ale to juz w innym dziale Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.